Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 36 минути, zai4eto82 каза:

Не е това. Мен как ме е забелязал от всички коментари за кученцето му тази сутрин, че чак ми е отговорил от личния си профил. 

Коце се забавлява , а хората го обиждат на клипчето, когато беше на остров Тасос на почивка за една уж изгубена книга и хората го приеха буквално. Много прост народ ама и Коце не им остана длъжен тогава и отговори на някои културно с комплименти от личния си профил:

И медиите го бяха отразили

 

 

Пълен простак. ББ 2.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 22 минути, retr0 каза:

Зайчетири, да не си стъпила в клуба ако не си патладжан. Коцето ще се надява и изведнъж да му се изпльоскаш пак руса или кестен, няма ли да ти е неудобно? 

Русото е скучно.  Аз искам да се отличавам.  Валя каква е яка.  

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, zai4eto82 каза:

Русото е скучно.  Аз искам да се отличавам.  Валя каква е яка.  

Не искам да си мислиш, че се заяждам, но не смяташ ли, че Константин май няма интерес да си пишете? Отговаря ти с по едно дума общо взето "Супер", "Добре е". Мен ако ми отговарят така, няма да се бутам. Но не знам де, никога не ми се случвало. :rolleyes: 

Намеквай да правите секс следващия път, като го видиш. Ако не иска, да си гледа Надята, ти имаш достатъчно навитаци. Виж го какъв е белобрад вече.

  • Like 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Топ 20 участия от Пайнер до 31.08:

Емануела – 129

Анелия – 103

Преслава – 101

Галин – 97

Галена – 93

Деси Слава – 90

Джулия – 89

Джена – 81

Теди Александрова – 78

Яница – 76

Емилия – 67

Борис Дали – 64

Кали – 63

Милко Калайджиев - 54

Илиян – 46

Фики, Джордан – 45

Ваня – 31

Денис Теофиков - 28

Мария – 25

Ивана – 23

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, VulkoIsTheBest каза:

Не искам да си мислиш, че се заяждам, но не смяташ ли, че Константин май няма интерес да си пишете? Отговаря ти с по едно дума общо взето "Супер", "Добре е". Мен ако ми отговарят така, няма да се бутам. Но не знам де, никога не ми се случвало. :rolleyes: 

Намеквай да правите секс следващия път, като го видиш. Ако не иска, да си гледа Надята, ти имаш достатъчно навитаци. Виж го какъв е белобрад вече.

Той винаги е отговарял с едно изречение,  все пак е зает.  При това ми пише от тях,  не е сам.  По тел.  сме говорили повече.  

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Beat. каза:

Топ 20 участия от Пайнер до 31.08:

Емануела – 129

Анелия – 103

Преслава – 101

Галин – 97

Галена – 93

Деси Слава – 90

Джулия – 89

Джена – 81

Теди Александрова – 78

Яница – 76

Емилия – 67

Борис Дали – 64

Кали – 63

Милко Калайджиев - 54

Илиян – 46

Фики, Джордан – 45

Ваня – 31

Денис Теофиков - 28

Мария – 25

Ивана – 23

Как може Джулиа да е с повече от Теди, Емилия, Яница и Джена като и 4те са с по големи и пресни хитове... Защо Женя я пробутва толкова. 

И Емануела е голям бачкатор. Като няма хитове, поне по участия да бръмчи. 

Странно е, че Борис Дали е с повече от Фики и Джордан... 

Деска и тя е в топ 5 от жените. Веднага след лидерките макар да няма тазгодишен хит и да не издава често продукция. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

А Коцето миналата година ми честити рождения ден.  Тогава бях в Приморско в отпуска и как ме издирваше тази година след участие като бях с лилавите и розови кичури:

20190831_180103.jpg

20190831_180233.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това да те издирва сутринта тогава,  а аз след участието му да съм първа смяна и имах и работа и късно го видях чак на обяд,  че ме издирвал настоятелно.  

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Senhor каза:

Чистит?

След този скандален скрийншот, очакваме дует между Константин и Клеа, с текст написан на някой мйек дялйект

  • Haha 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Beat. каза:

Топ 20 участия от Пайнер до 31.08:

Емануела – 129

Анелия – 103

Преслава – 101

Галин – 97

Галена – 93

Деси Слава – 90

Джулия – 89

Джена – 81

Теди Александрова – 78

Яница – 76

Емилия – 67

Борис Дали – 64

Кали – 63

Милко Калайджиев - 54

Илиян – 46

Фики, Джордан – 45

Ваня – 31

Денис Теофиков - 28

Мария – 25

Ивана – 23

Анелия уж никой не вълнува, а кърти с повече участия от двете лидерки. :1000(23):

Джулия с повече от Джена. Тихо.

Хитаджийката Емилия наравно с забравения от Бога Борис Дали.... мто начи голям келипир да имаш ТОП хитове...?

Ваня с повече от Денис Теофиков...добре ве. :wallbash:

Галин с близо 100, Фики 45. 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Slavi каза:

Многи ме е срам от този факт, но обожавам този трак :D

Що пък да те е срам? Плеймейтките са с най-яки курвенски песни, все пак са плеймейтки

 

преди 5 часа , Western каза:

Мале, мале сън не е спал, за да почне рано-рано да пръска злоба и да чака някой да му отговори. Ама то снощи опита да се заяде и с други форумци, но те вече не го отразяват, защото са по-зрели и по-адекватни от него🤣

Трагично положение простоо... и това хора с “бизнеси” на 30 годишна възраст. Положението е мноого трагично, щом единствения в този форум който ти обръща внимание и ти отговаря на шегите е 16 годишен сърбин, също с не особено адекватно поведение и коментари. 

Давай, давай.. продължавай да се излагаш.. но на мене, бейби: 

 

Щот за да коментираш треторазрядни чалгарки трябва да си много адекватен и сериозен🤣 имам чувство, че ти наистина мислиш че тия дъна като агамтгантателос от хит микс имат бъдеще

Да не мислиш и че Горкото момиче е със смислен текст без сарказъм?

  • Haha 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая Тереза сега я открих благодарение на този хит долу. Всичките й песни са топ, има нюх за хитачки, най-добрата в компанията за недъгави и инвалиди на Оцко. <3 
https://www.youtube.com/watch?v=DxYyI2C1zXA

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кралицата Есил Дюран е с най-много участия (чак 182) тази година, но я няма в класацията защото напусна Пайнер. :(

  • Haha 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен зависи и от това, колко личен живот имаш. Емануела е работохолик, Анелия също. Но Емилия например си се кефи на семейството и не й е зор да препуска.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, WindWalkerMonk каза:

Според мен зависи и от това, колко личен живот имаш. Емануела е работохолик, Анелия също. Но Емилия например си се кефи на семейството и не й е зор да препуска.

Да, има го този момент. Имена като Преслава, Галена и дори Емилия отказват участия, а за сметка на това Анелия, Емануела и Деса ги прилапват. Преслава покрай Паола и пластичните на 2 пъти доста почива. Галена поемала по 3 седмично. За участия говоря:D

  • Haha 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, retr0 каза:

Тая Тереза сега я открих благодарение на този хит долу. Всичките й песни са топ, има нюх за хитачки, най-добрата в компанията за недъгави и инвалиди на Оцко. ❤️
https://www.youtube.com/watch?v=DxYyI2C1zXA

Всъщност тя е единствената кадърна певица там. Това дори си стана популярно. 

 

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как може да сравнявате Фики с Лорена като статут? Лоренка ми е любима от новите имена, но не може и дума да става да се сравнява с Фики. Фики е последната масово разпознаваема звезда в жанра. Няма човек,който да не е чувал за него в държавата. Да не говорим колко нашумя и в Гърция, когато направиха гръцки кавър на “Кой” и въртяха и двете версии в кръчмите им там. Дори само с “Кой” има повече успехи от повечето в жанра през това десетилетие. Малцина могат да се похвалят с хит,който звучи в клубовете, в национален ефир и оркестрите го изпълняват по кръчмите и се знае от малки и големи. А и в “Като две капки вода” са го имитирали, макар и с насмешка. Кавъри също са му правили в съседните държави. Наградите и постиженията му не са хич малко.

А не знам защо пропускате “Аз измръзнах” от 2018 г. , която също му е голям хит. 

  • Like 4
879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност във Фики все още има доста хляб, но трябва да прави песни, които отиват на него и гласът му. Песни тип "Кво те бърка" и разни други, не са за него.

"Аз измръзнах", дуетът с Цветелина Янева, тези песни са за него, не знам защо не залага предимно на такива, а направи редица от бози, които реално бяха нъпълно излишни и никой не слуша.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...