Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Мале, мале сън не е спал, за да почне рано-рано да пръска злоба и да чака някой да му отговори. Ама то снощи опита да се заяде и с други форумци, но те вече не го отразяват, защото са по-зрели и по-адекватни от него🤣

Трагично положение простоо... и това хора с “бизнеси” на 30 годишна възраст. Положението е мноого трагично, щом единствения в този форум който ти обръща внимание и ти отговаря на шегите е 16 годишен сърбин, също с не особено адекватно поведение и коментари. 

Давай, давай.. продължавай да се излагаш.. но на мене, бейби: 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 37 минути, Slavi каза:

Кой беше Фики изобщо? Какво от това, че е бил 2 пъти певец на годината и има 8 песни с над 20 милиона. Един господин никой.

Фики дето се слави с най много купени гледания точно, коя от тези песни се помни днес? Освен първия дует с Галена, на другите дори имената не можеш да се сетиш сигурно

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Western каза:

Мале, мале сън не е спал, за да почне рано-рано да пръска злоба и да чака някой да му отговори. Ама то снощи опита да се заяде и с други форумци, но те вече не го отразяват, защото са по-зрели и по-адекватни от него🤣

Трагично положение простоо... и това хора с “бизнеси” на 30 годишна възраст. Положението е мноого трагично, щом единствения в този форум който ти обръща внимание и ти отговаря на шегите е 16 годишен сърбин, също с не особено адекватно поведение и коментари. 

Давай, давай.. продължавай да се излагаш.. но на мене, бейби: 

 

Слушането на Лорена май води до нервни сривове и паник атаки. 

Кажи едно добро утро, пиле. Не с лошо от сутринта. Стига ми, че ти ме отразяваш. И впредвид това, че по принцип постовете ти са по 1 изречение, тези към мен са цели романи. Надушвам разбити психики от километри. 

 

Влизам като първата цигара: силна, вредна, но харесва ти, като питието първо паря и мислите обърквам ти. Уж не пиеш, а пък пръв го глътна и не пушиш, а си дръпна пръв, н скъсаните дрехи чувствата, след чашите така личат😘

 

Язък за нелошата песен. Ако бе изпята от Преслава, отдавна да гони 10 милиона

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Гальо каза:

Фики дето се слави с най много купени гледания точно, коя от тези песни се помни днес? Освен първия дует с Галена, на другите дори имената не можеш да се сетиш сигурно

И това с допитване до българите в цялата страна ли го реши. Че то като цяло ситуацията в жанра е такава при всички имена. Малцина песни се помнят за по дълъг срок от 6 месеца. И дори самите изпълнители го знаят. Неслучайно никой няма хитове от ранга на тези от зората на фолка до към 2007. Дори тук дето възхвалявате сума и песни, се знаят само от таргета, който бръмчи по чалготеки. Едно време песните се знаеха от хора от различни възрасти и различни сфери. 

Дуета му с Тони Стораро несъмнено се помни. Бум също се помни, въпреки че е далеч от 20 милиона. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

То си личи кой е с паник атаките и кой сън не спи, влиза в профилите, намира снимките с най-малко харесвания, поства тука - вярва си. После влиза в ютуб, рови, търси, прави се на забавен, на оригинален. И някое лапе като му обърне малко внимание или му се засмее на тъпите шеги си вярва, че е разбил за пореден път някакви психики. 

Абе, коте, от толкова психики които “разби” последните месеци, май твойта е най-разбита.🤣🤣🤣🤣

Целувки и успешен ден! 🥰

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Western каза:

То си личи кой е с паник атаките и кой сън не спи, влиза в профилите, намира снимките с най-малко харесвания, поства тука - вярва си. После влиза в ютуб, рови, търси, прави се на забавен, на оригинален. И някое лапе като му обърне малко внимание или му се засмее на тъпите шеги си вярва, че е разбил за пореден път някакви психики. 

Абе, коте, от толкова психики които “разби” последните месеци, май твойта е най-разбита.🤣🤣🤣🤣

Целувки и успешен ден! 🥰

Добре, че е форума на рама, че да ни промотираш утайките на хит мюзик.

Моите постове са за Лоренчето, твоите за мен. Кой е с по счупената психика според теб. Едно и също вече в 5 поста дъвчиш. 

Имам една загадка към теб. Какво ще стане ако пуснем Лоренче да цвили на живо в помещение с много стъкла. 

 

И за да не ти напрягам изстрадалата мозъчна дейност, ти давам и отговора:

SorrowfulThirdHarborporpoise-size_restri

Хубав да е и твоя, макар че не изглежда да е такъв... 🤣 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Slavi каза:

Добре, че е форума на рама, че да ни промотираш утайките на хит мюзик.

Моите постове са за Лоренчето, твоите за мен. Кой е с по счупената психика според теб. Едно и също вече в 5 поста дъвчиш. 

Имам една загадка към теб. Какво ще стане ако пуснем Лоренче да цвили на живо в помещение с много стъкла. 

 

И за да не ти напрягам изстрадалата мозъчна дейност, ти давам и отговора:

SorrowfulThirdHarborporpoise-size_restri

Хубав да е и твоя, макар че не изглежда да е такъв... 🤣 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Slavi каза:

И това с допитване до българите в цялата страна ли го реши. Че то като цяло ситуацията в жанра е такава при всички имена. Малцина песни се помнят за по дълъг срок от 6 месеца. И дори самите изпълнители го знаят. Неслучайно никой няма хитове от ранга на тези от зората на фолка до към 2007. Дори тук дето възхвалявате сума и песни, се знаят само от таргета, който бръмчи по чалготеки. Едно време песните се знаеха от хора от различни възрасти и различни сфери. 

Дуета му с Тони Стораро несъмнено се помни. Бум също се помни, въпреки че е далеч от 20 милиона. 

И все пак за Фики говорим, коя песен му се помни? Бум, но както каза е далеч от 20 милиона. Наградите му за певец бяха дадени по същия начин както на Преслава за певица през 2015. Галин, колкото и да не го харесвам, ги заслужаваше много повече 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Гальо каза:

И все пак за Фики говорим, коя песен му се помни? Бум, но както каза е далеч от 20 милиона. Наградите му за певец бяха дадени по същия начин както на Преслава за певица през 2015. Галин, колкото и да не го харесвам, ги заслужаваше много повече 

И аз предпочитам Галин, но първата награда на Фики си беше заслужена. Виж втората си беше за Галин. 

Мога да ти дам много примери на песни с по  15 милиона и нагоре, които не се помнят днес. Но като цяло темата е много спорна и всеки във форума би имал различни наблюдения. Освен това няма как да се проведе сериозно допитване до българите в различните краища на БГ, нито има концерти с поне по 20ка публика, че да ги ползваме за мерител. 

Общо взето по чалготеките се помни това, което диджеите преценят, но какво е масовото мнение няма как да разберем. Като се замисля и при Галин работата не е много по различна. Кое му се помни и пуска и до днес. Дори и при Галена и Преслава песни с по над 15 милиона са със съмнителен статут към днешна дата. Пак стигаме до момента, в който е явно че отдавна няма хитове като Луда по теб, Две сърца, Бурята, Грешна нощ, Не сме безгрешни. Само Азис успя след 2010 със Сен тропе, Хабиби и може би Мотел. А и Наско Ментата с Шушана... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никак не сте прави на Фики. Всякакъв може да е, но хитовете си ги имаше.

Към днешна дата голяма част от проектите му правят над 20к седмично. Хитове като ''Кажи ми като мъж на мъж'', ''Кой'' и ''Бум'' не всеки има в дискографията си. Към днешна дата може да не е това което беше преди няколко години, но да се изкарва провал е пълен абсурд. Всеки е имал слаби периоди. 

С Галин правят много подобни гледания на ''старите'' песни, но него никой не го изкарва провал. 

 

  • Like 2
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко преувеличавате. Със сигурност при Фикимима огромен спад, но песните му се помнят повече от тези на Галин. Отделно в момента Фики поне се пуска по клубовете, Галин не. Всички песни на Фики бяха по - големи хитове от всички на Галин. Включително дуета му с Азис. Да не говорим как го мачкаше със "Горе долу", "Кой" особено?!? 

Коя песен на Галин е по - голям хит от "Кой" или от "Бум" ?

В този форум малко като някой изпадне в дупка и му се сипва с големия черпак. Не ме разбирайте погрешно, не критикувам, даже напротив. Раждат се големи бисери, но веднага се сещам за ситуацията с Анелия. Как била едва ли не никоя, защото тази година не случи на хит. Нищо че предишните 100 години имаше топ хитове всяка година: Генерал, Аз съм дявола, Дай ми още, Гот ми е, Зоопарк, бръм и т.н.

Относно Лорена: много й харесвам нищо. Тя е уникален проект, няма две мнение по въпроса. Дуета с Алисия също се пуска, но има два проблема. Първо Лорена се появи точно когато чалгата затъва и на фона на това постигна някаква популярност, което е много. И като казвам много, имам предвид и това, че е в Хит Мюзик. Компания, която никой не гледа, няма сериозна медийна подкрепа, няма авторитет, няма име и твърда аудитория. Със сигурност Лорена не е по - малка от Джулия. Освен това при нея, има още един проблем: жена е. Това е женски жанр и бидейки такава е много по - трудно да стане разпознаваема. При мъжете, ако не са със женска душа е много по -  лесно.

Надявам се да не обидя никого, това си е просто мое мнение.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, WindWalkerMonk каза:

Малко преувеличавате. Със сигурност при Фикимима огромен спад, но песните му се помнят повече от тези на Галин. Отделно в момента Фики поне се пуска по клубовете, Галин не. Всички песни на Фики бяха по - големи хитове от всички на Галин. Включително дуета му с Азис. Да не говорим как го мачкаше със "Горе долу", "Кой" особено?!? 

Коя песен на Галин е по - голям хит от "Кой" или от "Бум" ?

В този форум малко като някой изпадне в дупка и му се сипва с големия черпак. Не ме разбирайте погрешно, не критикувам, даже напротив. Раждат се големи бисери, но веднага се сещам за ситуацията с Анелия. Как била едва ли не никоя, защото тази година не случи на хит. Нищо че предишните 100 години имаше топ хитове всяка година: Генерал, Аз съм дявола, Дай ми още, Гот ми е, Зоопарк, бръм и т.н.

Относно Лорена: много й харесвам нищо. Тя е уникален проект, няма две мнение по въпроса. Дуета с Алисия също се пуска, но има два проблема. Първо Лорена се появи точно когато чалгата затъва и на фона на това постигна някаква популярност, което е много. И като казвам много, имам предвид и това, че е в Хит Мюзик. Компания, която никой не гледа, няма сериозна медийна подкрепа, няма авторитет, няма име и твърда аудитория. Със сигурност Лорена не е по - малка от Джулия. Освен това при нея, има още един проблем: жена е. Това е женски жанр и бидейки такава е много по - трудно да стане разпознаваема. При мъжете, ако не са със женска душа е много по -  лесно.

Надявам се да не обидя никого, това си е просто мое мнение.

Тук буквално не извадиш ли една година хит и те изхвърлят зад борда, че и забравят постиженията ти през изминалите години. Нямаш ли хит, ставаш никой. Имаш ли хит, си феномен. Сбъркано мислене. Още по странно е да се говори кое се помни и кое не, при положение, че нямя как да се докажат подобни твърдения. Всичко е доста субективно. 

 

А най тъпото е, че когато се засегне нечия любимка, и се започват престрелки на лично ниво. Защо съм бил намесил Лорена. Защо да не я. Нима не е действаш изпълнител. Или за другите при най малкия спад ги отписваме, а за нашата сме неспособни да видим как цикли. Мен и Нищо и Вредна ми харесват страшно много, но не могат да се сравнят с успеха на непоносимите за мен Все ми е тая и Жена за лудницата. Особено Вредна си е чист флоп. 

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, zai4eto82 каза:

Много ме дразнят как продължават да обиждат Коцето във фейс страницата му за това клипче от Гърция. Аз го известих. 

Кое клипче. Постни го и ние да му сипем малко😋

Иначе последно време има наплив от негативизъм в хората. Какво направиха Преса за носа, Деса за килограмите, Софка заради Гринго. Народа е озлобен и пощурел... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Кое клипче. Постни го и ние да му сипем малко😋

Иначе последно време има наплив от негативизъм в хората. Какво направиха Преса за носа, Деса за килограмите, Софка заради Гринго. Народа е озлобен и пощурел... 

А, няма. Не давам за Коце да се обижда. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, zai4eto82 каза:

А, няма. Не давам за Коце да се обижда. 

Сега гледах в страницата му. Някакви клипчета с кучета, кози и гларуси, но никой не хейтва. Кефят му се. 

Разчовърка ми любопитството с това клипче, Танче. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Slavi каза:

Сега гледах в страницата му. Някакви клипчета с кучета, кози и гларуси, но никой не хейтва. Кефят му се. 

Разчовърка ми любопитството с това клипче, Танче. 

Не е това. Мен как ме е забелязал от всички коментари за кученцето му тази сутрин, че чак ми е отговорил от личния си профил. 

Коце се забавлява , а хората го обиждат на клипчето, когато беше на остров Тасос на почивка за една уж изгубена книга и хората го приеха буквално. Много прост народ ама и Коце не им остана длъжен тогава и отговори на някои културно с комплименти от личния си профил:

И медиите го бяха отразили

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...