Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 минути, Slavi каза:

Ти нали ми пожела лека нощ бе:laughing:

Хитовете на Лорена правят 2 пъти пи малко гледания от флоповете на Фики. Как ще коментираш този факт:D

С тези изтъркаби и ползвани форумски лафчета няма как да ме впечатлиш! 

Удоволствие доставяш ми, мило, малко гордост нямаш ли... 

 

Ако Лорена беше в канала на Пайнер досега и Певица на годината щеше да е! 

Лека нощ мило, слушай кифленските песни и припкай извкъщи като балерина. Нямам гордост, важното е че ти нямаш акъл. 🤣😂

 

  • Haha 1
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 2 минути, VulkoIsTheBest каза:

Няма да помогне. Утре пак ще съска като змия по начин, по който обаче да не получи бан. Нещата поне дотам ги е премислил - сее отровата си, така че да не могат да го натирят и да продължава до припадък. 

Да съска, това да е някой нормален 30 годишен да водиш спор. Но то е някакво недорасло дете, което не приема и не предава, а само злобее. 

важного е ние да сме на ниво, и да сме ТОП !!

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Western каза:

Лека нощ мило, слушай кифленските песни и припкай извкъщи като балерина. Нямам гордост, важното е че ти нямаш акъл. 🤣😂

 

За 4ти път ми пожелаваш лека нощ, а продължаваш като пчеличка да кръжиш около мен. 

Този флоп и той сигурно не е правен, за да в хит. Лорена е толкова успешна, че издава само за удоволствие и прави оперни арии за ценители:laughing:

Невероятница. 

  • Like 1
  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Western каза:

Да съска, това да е някой нормален 30 годишен да водиш спор. Но то е някакво недорасло дете, което не приема и не предава, а само злобее. 

важного е ние да сме на ниво, и да сме ТОП !!

Тази вечер ти си

 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Лоренчето така е разклатила цялата държава, че е събрала цели 970 абоната в ютуб канала си. Направо цялото бг население🤣

 

Очакваше се в момент на слабост да придойде подкреплението... Сега вече мога да спя спокоен, изхвърлил всичката отрова в себе си. Но няма да получите:

 

Лека нощ сладурчета 😘

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Slavi каза:

Поп изпълнителите имат честа да се пускат по радиа, да ги спонсорират големи фирми като Кока кола, мобилни оператори. Привилегия, които чалгаджиите толкова трудно постигнаха, а толкова бързо загубиха още преди 10 години. Затова сега са завряни по чалготеките, където Криско и сие също им взема от хляба. 

Еми те, чалгата нямат дори радио. Остана им едно "Веселина", което обаче вече и то дори е ограничило българския фолк и повече звучи сръбско, гръцко и дори понякога БГ естрада. 

Това за мен си има и логично обяснение. Просто няма почти какво да се пуска там. Радиата изискват доста по-различен тип песни от вървежните в клубовете. Никой АДЕКВАТЕН няма да си пусне да слуша вкъщи или в колата (където радиата се слушат най-вече) песни като "Шефката", "Въртележката", "Я се успокой", "Да вдигнем шум" или "Направи така"... Търсят се доста по-мелодични песни и текстовете имат голямо значение. Дори в поздравителните им блокове почти винаги се въртят едни и същи песни - повечето ретро, народно и сръбско. На хората като седнат на маса не им се слуша за "боклуци", "кокаин" или песни за избухвания и пръсвания...

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

А някой може ли да даде разумно обяснение за този смъртоносен регрес от лято на лято. Завърнах се тук през 2016 и имам поглед от тогава.

2016 лятото гърмеше с бесни мега хитове и луд трафик:

Пей сърце, Гот ми е, Няма да ти пиша, В друг живот, Фараона, Вертолета, Специално за всяка, Все ми е тая, Тони Стораро

2017 се усети спад, но пак беше силно: Виновна, Коя, Без чувства, TheBoss, Тук жена му пази, Камелия и Гъмзата

2018: Два хита кръст: Шефката, Купих ти сърце.

2019: ТОТАЛ ЩЕТА. Двата най-големи хита навлизат в сезон ЕСЕН (който започва утре) с 6 милиона гледания.

 

Какво се случва? Защо 2016 беше супер силно, нима хората не ходеха на почивки тогава?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Fast каза:

Обяснявам си го в това, че народът слуша все повече световни чарт хитове и хип-хоп, и българската музика остава на заден план.

Още повече, че масово и телевизиите, и радиата ги налагат. 

Отделно, масово влогъри и свободни изпълнители правят песни, които стават хитове, но поради липсата на продуцент остават на заден план в тубата. 

Реално се произвежда българска музика както никога, но поради липса на монополен контрол, посока и свобода в интернет, не могат да ни наложат ГИГА-хит. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Fast каза:

Обяснявам си го в това, че народът слуша все повече световни чарт хитове и хип-хоп, и българската музика остава на заден план.

Обяснението е, че се пускат само боклуци. Качеството е нула.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да повярвам, че спорим кой е по известен Фики или Лорена. Единия е сравнително популярен изпълнител, другата я мислят за Галена докато й пускат поредната сравнително неизвестна песен. Сега Фики е мазен мангасар, който се и освини, опраси, огуци, ослони и Т.н., но пускам това и мисля да приключа спора:

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , gogo каза:

Впечатление прави, че и в попа няма откроени МЕГА хитове. 

Да или не и Дарби са си мегахитове. Втората дори има твърде малко милиони за реалния и успех. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Danger. каза:

@VulkoIsTheBest

 

Хайде на поздравите.

 

Пак си си развалил режима. :3fdb8960598fa63e:И по принцип го има това в тебе, като стане 3-4-5 часа сутринта и те обземат дяволите. 😈

Много тъпо лято откъм хитове :( Със Стела няма за коя песен да се борим.

Снощи си дадох сметка колко нелоша е тази песен:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

е осрахте се със спора Фики - Лорена, естествено че по-успялата е Лорена

поздрав с този златен хит 

 

  • Haha 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 часа , retr0 каза:

И какво ти пише, ма, зайке? Какво ти пише?

Дай скрийншот и те признавам. Може и да лъжеш. Голяма звезда като Коцето да ти пише, че от къдя на къдя? Стига си търсела мющерия! 
Давай скрийншот и те признаваме! 
 

зай4ето: коцееее тук ли си? 
коцето: 

зай4ето: Коце виждам че си на линия пиши ми деее? 
зай4ето: коцеееее оня ден как ме пипаше сега не пишеш.

коцето:

зай4ето: днес съм патладжан пиши ми. 
коцето: супер 

зай4ето в рамания: коцето ми писа! 

Ти се майтапиш за патладжана, но аз ще се направя пак патладжан с розови и лилави кичури. Вчера говорихме с фризьорката ми и тя каза, че най ми отива и ми се открояват очите. Ще видим Коцето сега като дойде на 6.09 дали ще дойде ноември или декември, че да се направя, а може и за рождения ми ден. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Kriminal каза:

е осрахте се със спора Фики - Лорена, естествено че по-успялата е Лорена

поздрав с този златен хит 

 

Кой беше Фики изобщо? Какво от това, че е бил 2 пъти певец на годината и има 8 песни с над 20 милиона. Един господин никой.

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Slavi каза:

Кой беше Фики изобщо? Какво от това, че е бил 2 пъти певец на годината и има 8 песни с над 20 милиона. Един господин никой.

Абе мани го тва дъно, оня ден за пореден път на някво къщно парти (донт @ ми) пускаха Теди кеу манге

 

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...