Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 25 минути, Western каза:

Да, а Фики ще изкара хит от ранга на “Хабиби” много скоро!! 

Очаквайте... 

 

Омг ... 2,3 млн. гледания.

Ванката има повече с "Искам да съм голям".

  • Haha 5

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 12 минути, Гальо каза:

Големи глупости. Лорена вълнува доста повече от Фики, пуска се повече и посещаемостта на участията и е повече. Песните и са хитове, просто нямат голяма гледаемост, важи и за дуета с Алисия. Фики не предизвиква интерес отдавна, а този дует с Десислава е по-известен като българската версия на ... , а не като песента на Фики 

Нито Грешка, нито Вредна са хитове. Дори и хитчета не са. Абсолютни флопове. На Алисия всичко и е хит по клубовете и Лорена тук извади късмет. 

 

Иначе от снимките в интернет участията на Фики изглеждат далеч по пълни. Масово хората не знаят, че съществува певица с името Лорена. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не забравим и флопчето на Галин!

Разликата с Галена и Преслава е че те направиха флопове с различни за чалгата песни в лицето на Без теб и Да ти олекне, а Галин и Фики с комерс чалга песнички.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, WindWalkerMonk каза:

Не е на ниво Димана, Димана е по - талантлива. Лорена е по - успешна, на мен ми харесва, но не може да пее. Димана има глас, но е неуспешна. Иронията :D 

Освен това Димана също е имала пик в своята кариера. И точно след 2-3 хита започна лека по лека да изпада. 

преди 27 минути, Fast каза:

Успехите на Фики се дължат най-вече на лансирането и връзките на баща му с изпълнители, медии и клубове.

Точно. И точно поради тази причина не трябва да се отписва. Дъртия Стораро мило и драго ще даде, за да е сред топ имената. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами нека даде.. но към днешна дата не е сред топ имената. Съжаляваме, next please 

П.С Брат му Емрах събира повече лайкове в инстаграм а има със 170К по-малко последователи. 

Всеки изкуствено надут балон рано или късно се пука, и тогава най-много си проличават фейк гледанията, фейк последователите и т.н, и когато публиката започне да те отхърля и игнорира, не Стораро ми който ще да дава мило и драго - не става. Отпадаш🥰

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, WindWalkerMonk каза:

И на това, че умее да опложда загорели курволетки като Преслава и Галена :D 

Преслава може и да я оплождал, нали се носеха слухове, че имат връзка. Тя си пада по груби мъжаги с вид на престъпници. Галена обаче не! Тя е извисена дама, няма да се въвлече в ниски страсти с горилоподобни създания. Не и при положение, че си има мъж като Галин. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Преслава може и да я оплождал, нали се носеха слухове, че имат връзка. Тя си пада по груби мъжаги с вид на престъпници. Галена обаче не! Тя е извисена дама, няма да се въвлече в ниски страсти с горилоподобни създания. Не и при положение, че си има мъж като Галин. 

Добре :D Живей с тази идеология. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

Абе мислите ли (заебете Фики), че имаме по - голям хит в момента от това:

Абсолютно случайно избрах един от топ хитовете. 

Поп изпълнителите имат честа да се пускат по радиа, да ги спонсорират големи фирми като Кока кола, мобилни оператори. Привилегия, които чалгаджиите толкова трудно постигнаха, а толкова бързо загубиха още преди 10 години. Затова сега са завряни по чалготеките, където Криско и сие също им взема от хляба. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Добре :D Живей с тази идеология. 

Е ти не знаеш ли. Галена нито би изневерила на мъж като Галин, дори ако и дадат награда, която не е заслужила, би я върнала. Момичето пръщи от морал и идеали. Смядово е град на аристокрация и куртоазия. :clap:

  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Добре :D Живей с тази идеология. 

Без идеология сме за нищо в този живот. Трябва да си я защитаваме. :D

Аз не бих се впечатлила от напомпан анаболен мангал. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фикича като нищо може да го тресне инфаркт още преди да е направил 30.

Знаете ли, че поне трима мои познати в последните 5 години, между 25 и 30-годишни си заминаха от инфаркт след зобане във фитнеса. А и погледнете го как се е отпуснал, прилича на мазна поничка. Въпрос на време е тези мускули да се превърнат в сланина и да заприлича на баща си. Който между другото изобщо не прилича на 43-годишен, а на около 50-55.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Фикича като нищо може да го тресне инфаркт още преди да е направил 30.

Знаете ли, че поне трима мои познати в последните 5 години, между 25 и 30-годишни си заминаха от инфаркт след зобане във фитнеса. А и погледнете го как се е отпуснал, прилича на мазна поничка. Въпрос на време е тези мускули да се превърнат в сланина и да заприлича на баща си. Който между другото изобщо не прилича на 43-годишен, а на около 50-55.

Тони верно ли е на 43? 😯 Че той на колко е станал баща... 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Slavi каза:

Истински химн. Няма училище, в което да не се пее барабар с класните. Ако беше в канала на Пайнер да гони 20 милиона! 

 

Искаш и ти като мен, ама не става..😌 На възраст си вече, не ти отива. Аз съм от младата вълна на мен ми е разрешено, но ти си човек на положение и изглежда смешно да искаш да правиш такива “иронизиращи” коментари, и на всичкото отгоре да не се получа. Насочи се към нещо, което ще ти се получи🤣🙄

Набираме ли все повече скорост към върха?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Фикича като нищо може да го тресне инфаркт още преди да е направил 30.

Знаете ли, че поне трима мои познати в последните 5 години, между 25 и 30-годишни си заминаха от инфаркт след зобане във фитнеса. А и погледнете го как се е отпуснал, прилича на мазна поничка. Въпрос на време е тези мускули да се превърнат в сланина и да заприлича на баща си. Който между другото изобщо не прилича на 43-годишен, а на около 50-55.

Недей говори така, той сега е в пика си. Стораро няма да го остави. Ще го стегне !! 

Я виж тука какъв некадърен фотошоп е ударил, милия иска да е Андреа, но тя е икона, а той е безинтересен и никой не го отразява.. ма нищо, той Стораро ще оправи. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Western каза:

Недей говори така, той сега е в пика си. Стораро няма да го остави. Ще го стегне !! 

Я виж тука какъв некадърен фотошоп е ударил, милия иска да е Андреа, но тя е икона, а той е безинтересен и никой не го отразява.. ма нищо, той Стораро ще оправи. 

 

Треторазядния Фики е толкова безинтересен, че копира от топ имената на 'Хит' микс.😊😊😊

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Stela каза:

Тони верно ли е на 43? 😯 Че той на колко е станал баща... 

На 18-19. Това за тях даже е късно. :lol:

  • Like 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Western каза:

Искаш и ти като мен, ама не става..😌 На възраст си вече, не ти отива. Аз съм от младата вълна на мен ми е разрешено, но ти си човек на положение и изглежда смешно да искаш да правиш такива “иронизиращи” коментари, и на всичкото отгоре да не се получа. Насочи се към нещо, което ще ти се получи🤣🙄

Набираме ли все повече скорост към върха?

Внимавай какво си пожелаваш (поредния лоренски хит) 

 

Вече стигаш дъното да ми слагаш думи в устата. Така, че иронията няма как да ти се получи. Успешна е точно толкова, колкото е и Лоренчето. Слагай очилцата моля те като четеш, че правиш впечатление, че недовиждаш написаното. Не съм твърдял, че набира скорост към върха.

Желая от сърце на Лорена хит, че да успокоиш нервичките. Доста си зависим от успеха, а в случая неуспеха и... 

  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Western каза:

Недей говори така, той сега е в пика си. Стораро няма да го остави. Ще го стегне !! 

Я виж тука какъв некадърен фотошоп е ударил, милия иска да е Андреа, но тя е икона, а той е безинтересен и никой не го отразява.. ма нищо, той Стораро ще оправи. 

 

Фики не вълнува никой. Друго си е Лоренчето с цели 1500 лайка. Ако беше в канала на Пайнер щяха да са 15000!

  • Like 1
  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Slavi каза:

Внимавай какво си пожелаваш (поредния лоренски хит) 

 

Вече стигаш дъното да ми слагаш думи в устата. Така, че иронията няма как да ти се получи. Успешна е точно толкова, колкото е и Лоренчето. Слагай очилцата моля те като четеш, че правиш впечатление, че недовиждаш написаното. Не съм твърдял, че набира скорост към върха.

Желая от сърце на Лорена хит, че да успокоиш нервичките. Доста си зависим от успеха, а в случая неуспеха и... 

Мале.. мале положението е трагично. Да се надсмиваш над проблемите на хората е не само тъпо, но и много жалко.  Зрението и очилата ми тук нямат нищо общо, а просто само си доказваш злобата отново пред целия форум и се излагаш супер много. 

Иначе пак не, стимулиращо НЕ. Не се получава бе човек, нямаш усет за нещата.

 Сам се сещаш че тази песен не е правена за тотален хит, но се правиш на по-зле отколкото си явно. 

Хитове и да желаеш, и да не желаеш има и ще има. Така че ти си успокоявай нервите и потърси някаква помощ. Лека нощ, не ме цитирай и не търси диалог, както е казала жестоката Марчелис в един формат.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Slavi каза:

Фики не вълнува никой. Друго си е Лоренчето с цели 1500 лайка. Ако беше в канала на Пайнер щяха да са 15000!

Взимай една вана и лягай, слънце. Много ти се насъбра🥰

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Western каза:

Взимай една вана и лягай, слънце. Много ти се насъбра🥰

Ти нали ми пожела лека нощ бе:laughing:

Хитовете на Лорена правят 2 пъти пи малко гледания от флоповете на Фики. Как ще коментираш този факт:D

С тези изтъркаби и ползвани форумски лафчета няма как да ме впечатлиш! 

Удоволствие доставяш ми, мило, малко гордост нямаш ли... 

 

Ако Лорена беше в канала на Пайнер досега и Певица на годината щеше да е! 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Western каза:

Взимай една вана и лягай, слънце. Много ти се насъбра🥰

Няма да помогне. Утре пак ще съска като змия по начин, по който обаче да не получи бан. Нещата поне дотам ги е премислил - сее отровата си, така че да не могат да го натирят и да продължава до припадък. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...