Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 минути, Western каза:

Ще те оставя спокойно да си вярваш 😂 Тя и Деса е в тази песен (която не гони 10 милиона, а е зациклила на 7) , но това не пречи и тя да е в забвение... 

Между другото наскоро гледах един лайф на Деската в инстаграм.. голям сладур, и доста често се иронизираше, щото някви простаци постоянно я обиждаха отдолу. На мен ми е супер сладка, даже и с тези килограми🥰

Брой и завиждай. 9,5 милиона, как ти стоят 🤭

Забвението за Деса тепърва предстои. Но чумата е с 15 участия месечно (в топ 5 по участия за годината) и то все пълни. Жива да я ожалиш. 

Заради такива лицемери няма да си даде грам зор да влезе във форма. И пак заради такива я чакат тежки дни. Сладка била... 

Screenshot_20190830_174059_com.google.android.youtube.jpg

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 33 минути, Slavi каза:

И при Преслава имаше драстичен спад преди 4 години, но изплува. 

При Фики наистина в очевидно, защото до миналата година цялата държава говореше за него, макар и основно с подигравки, но пак казвам - той е от фамилията Стораро. Ако трябва ще продължи линията с дуетите, за да има хит, но е далеч от спада на Ивана, която издаваше глупост след глупост и нищо не и се забелязваше дори. Фики е в играта с дуетите си с Деса и Цура. 

Но спада е в целия жанр. Макар да има песни, които минават 10 милиона, някак липсват масови хитове. Една Шефката прибира в малкия си джоб всички хитове на 2019. Което е нормално впредвид, че е кавър, кючек, че и тематиката позволява да се слуша години нарес и по фирмени партита и по клубове. Но факт, че най големите и дълготрайни хитове последните години са кючеците. 

Преслава не е имала година без голям хит. Това винаги я е държало в топа. Вярно, че в периода 2013-2016 се излагаше с "Без теб", "Чупливата", "Аматьорка" и др., но между тях е пускала "На тебе не отказвам", "Няма да ти пиша" и "Моето слабо място", които са я поддържали. Естествено, след "Пада звезда" е безупречна, изчиствайки тези "малки хитчета", граничещи с провали.

Докато Фики е много зле. Нищо общо с истерията, която предизвикваше първоначално. Сегашните му песни имат 3-4 милиона гледания, а тогава стигаха над 20. И като имаш предвид, че тогава каналът на Планета имаше много по-малко абонати.

  • Like 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз с най-чисти и добри чувства казвам че е сладка, но ти явно нещо не си в час. Песните и страшно мн ги харесвам също, съвсем искрено, но и тя вече като че ли не е интересна масово. Пийни нещо, ако вече дори и в добронамерените ми изказвания виждаш конспирация, проблема е в твоята глава😵🙏

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Cally-Pressyfan' каза:

Преслава не е имала година без голям хит. Това винаги я е държало в топа. Вярно, че в периода 2013-2016 се излагаше с "Без теб", "Чупливата", "Аматьорка" и др., но между тях е пускала "На тебе не отказвам", "Няма да ти пиша" и "Моето слабо място", които са я поддържали. Естествено, след "Пада звезда" е безупречна, изчиствайки тези "малки хитчета", граничещи с провали.

Докато Фики е много зле. Нищо общо с истерията, която предизвикваше първоначално. Сегашните му песни имат 3-4 милиона гледания, а тогава стигаха над 20. И като имаш предвид, че тогава каналът на Планета имаше много по-малко абонати.

Спада е очеваден. Но 5 милиона за 4 месеца не е толкова трагично при Ще те закарам. Дуета с Цура също върви не лошо. Почти 3 милиона за малко над 3 седмици. Очаквам за нея да има и стеинг пауър. 

Принципно не съм му фен и се кефя на спада му. Но тук се изкарва едва ли не на дъното. Съвсем се пресилва иначе очевадния спад. 

  • Like 1
  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, VulkoIsTheBest каза:

Точно от Швейцария се знаят и там са си въртели номера, пели са в една кръчма.

Камелия изобщо не й вярвай на лицемерните изказвания пред камера, тя е хитруша. Преди години недолюбваше всички, които бяха руси. WTF!? Емилия, Гергана... копирали я. :1000(29):

Тя обаче си сменя мненията. В смисъл достатъчно е някой да направи мил жест или да засвидетелства уважение към нея и тя разтопява ледовете. По-късно с Емилия бяха в доста близки отношения, доколкото може да се говори за близост между Камелия и колежки. 

Там са пели има няма две години преди въпросната промоция и познавайки ината на Камелия, едва ли би отишла да я уважи. И да е имало нещо, което предполагам че е било най-много конкуренция и желание за надмощие на двете българки там, явно си е останало там. Поне в първите години там, Рени е разказвала, че колегите и там са се държали кофти с нея и този и период е бил много труден, а без особени приятели там, познавайки Рени, не мисля, че ще тръгне да пречи на някой, а напротив.. Последно се опитаха да ги скарат преди 2 години, когато не Камелия, а Рени откри концерта на Брена, но нямаше официален коментар от тях. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Western каза:

Аз с най-чисти и добри чувства казвам че е сладка, но ти явно нещо не си в час. Песните и страшно мн ги харесвам също, съвсем искрено, но и тя вече като че ли не е интересна масово. Пийни нещо, ако вече дори и в добронамерените ми изказвания виждаш конспирация, проблема е в твоята глава😵🙏

Дори не схвана мисълта ми. Така е като споря с деца за чалгаджийки. Мисълта ми беше, че докато има хора, които я намират за сладка при все, че прилича на хипопотам, тя ще е спокойна, че всичко и е наред. 

С кое точно да е интересна като нито се старае за визията си, нито си пази гласа. Двете неща, които са я потдържали 20 години в играта. А да не говорим, че колегите и се чудят с кой да направят дует и фийт, а тя флегматично издава я по 1,я по 2 песни годишно. Матрицата не работи така и изхвърля такива като нея. 

И аЗ симпатизирам на Лорена и песните и, но очевидно че нещата не и се получават и някой изкоментира ли го, започваш да злобееш... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не злобея коте, не фантазирай. 

Просто всичко идва от там, че аз си мисля че на Фики не се получава, а ти си мислиш, че му се, и за да ме “уязвиш” намесва Лорена, която изобщо не фигурира в спора като цяло, и се започва нов спор🤣 Това, като не можеш да спориш с аргументи да намесваш други хора, за да изместиш фокуса, е типично за деца под 7 годишна възраст. 

Ти на 30 ли беше?? Ами айде покажи, че имаш капацитета за тая възраст малко дее, то не става само с буксуване

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека и аз сега кажа за спора Фики / Лорена. Наистина според мен дори като хитове Фики е над нея. Но дори Лорена да е по - хитова, няма база за сравнение. Сред поп - фолк феновете според мен 7/10 ще знаят кой е Фики, дори 7+/10. А при Лорена ще е 4+/10 средно. Тя все още е сравнително непопулярна сред не дотам запалените чалга фенове, а извън чалгата е съвсем непопулярна. 

Даже като трибуна  Фики е бил по куп големи предавания по няколко пъти, а Лорена май никъде. Просто е много голяма разликата. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Western каза:

Не злобея коте, не фантазирай. 

Просто всичко идва от там, че аз си мисля че на Фики не се получава, а ти си мислиш, че му се, и за да ме “уязвиш” намесва Лорена, която изобщо не фигурира в спора като цяло, и се започва нов спор🤣 Това, като не можеш да спориш с аргументи да намесваш други хора, за да изместиш фокуса, е типично за деца под 7 годишна възраст. 

Ти на 30 ли беше?? Ами айде покажи, че имаш капацитета за тая възраст малко дее, то не става само с буксуване

Съвсем изкриви картинката. Ти твърдиш, че Фики едва ли не е в 10 глуха, а аз твърдя, че има очеваден спад, но далеч не е на дъното, както ти твърдиш. Аз намесих Лорена, защото ми беше интересно какво ще кажеш за нейното положение, щом твърдиш, че Фики е толкова зле. Не съм имал за цел да я обидя, за да те засегна, както се опитваш да го изкараш. А да не говорим, че и ти намеси Деса, но моята реакция беше далеч по зряла от твоята. Самия факт, че се засягаш от истината, говори достатъчно кой на колко е. Мислиш ли, че освен теб някой счита към днешна дата Лорена за успешна и интересна? 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами какво сме виновни ние, че Фики залезе бе коте.. ми Лорена е по-интересна, да. Съжалявам, разпъни ме на кръст ако щеш.. но това е. Отвори инстаграма на Фики и виж колко последователи има и какви харесвания събира, и за ебавки не става вече.

А иначе не съм се засегнал в грешка си. 🙄🙄

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Slavi каза:

Несериозно е да продължим дискусията с подобни абсурдни твърдения. Нито като брой участия, нито като пускане по клубовете, нито като интерес и популярност Лорена би могла да се сравни с Фики. Говориш вече глупости. И защо да не го сравня с Лорена след като знаех, че ще изцепиш нещо подобно. Пожелавам и успех на момичето, но след Нищо е като мъртва. Иначе на първите и 2 песни не и попречи това, че каналът на Хит мюзик е малък. Без проблем минаха 10 милиона. Ясно е на всички, че тубата не винаги отговаря на хитовете в клубовете, но поради алгоритъм или друга причина Ще те закарам гони 5 милиона, 40ка лайка и над 1300 коментара. Западнала е Магда, Димана и т.н. За Фики можем да говорим за очебиен спад, но не и да го отписваме. А Лорена за съжаление се е запътила точно към Магда и Димана. 

Големи глупости. Лорена вълнува доста повече от Фики, пуска се повече и посещаемостта на участията и е повече. Песните и са хитове, просто нямат голяма гледаемост, важи и за дуета с Алисия. Фики не предизвиква интерес отдавна, а този дует с Десислава е по-известен като българската версия на ... , а не като песента на Фики 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Western каза:

Връщам поздрава веднага: 

 

Благодаря! Другата ми любима! Мисля, че в стила на тия двете песни трябва да се развива, подхожда и това фолк звучене. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Stela каза:

Благодаря! Другата ми любима! Мисля, че в стила на тия двете песни трябва да се развива, подхожда и това фолк звучене. 

Тя е на ниво Димана вече, какво разправяш ти 🤣🤣🤣 

П.С Мнооого яка ❤️

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Western каза:

Тя е на ниво Димана вече, какво разправяш ти 🤣🤣🤣 

П.С Мнооого яка ❤️

Значи очакваме скоро да стане гримьорка и да последва Димана и в това. 💄

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Stela каза:

Значи очакваме скоро да стане гримьорка и да последва Димана и в това. 💄

Да, а Фики ще изкара хит от ранга на “Хабиби” много скоро!! 

Очаквайте... 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Fast каза:

Успехите на Фики се дължат най-вече на лансирането и връзките на баща му с изпълнители, медии и клубове.

И на това, че умее да опложда загорели курволетки като Преслава и Галена :D 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...