Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 2 минути, Arwity каза:

А, да вярно. То май и това и е единствената популярна нейна 😀

Имаше "Тайнствена жена" - май първия й хит. Тя първо беше в Милена Рекърдс. Позавъртя се 3-4 години из пространството. Май е мойта зодия, ядосвах се, че има голямо чело, иначе е симпатяга.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Имаше "Тайнствена жена" - май първия й хит. Тя първо беше в Милена Рекърдс. Позавъртя се 3-4 години из пространството. Май е мойта зодия, ядосвах се, че има голямо чело, иначе е симпатяга.

Аа да, вярно тайнствената жена. Аз пък не виждам да и е голямо челото. Не е като Сузито примерно.

Нз, ама сега тази гнусна песен ми се наби в главата.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Arwity каза:

Аа да, вярно тайнствената жена. Аз пък не виждам да и е голямо челото. Не е като Сузито примерно.

Нз, ама сега тази гнусна песен ми се наби в главата.

Дай ми власт, дай ми власт, пълнаa власт

giphy.gif?cid=ecf05e47da9dbe34e2aedbd5a8

  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Willy каза:

Преоткрих тази песен заради @MrKidGSA. И аз като Ванчо не я бях слушал цялата преди конкурса.

 

Радвам се, че припомних един от мегахитовете на 2001-2 година и може би най-големия на Райна. Аз обаче имам една още по-любима балада от същите години:

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Arwity каза:

Абсолютно, той от бая време почна да ходи едно изчанчено, ама напоследък е чак грозно. Но в периода около Евровизия си беше супер. И коя зодия е? Помня, че за рд-то му имаше сняг в Москва, познах ли за Водолея?

На 15 март е роден, следващата зодия е.

-----------------

И за финал на днешните новини - На Андреа попфолкът вече не й е интересен.

https://hotarena.net/popfolkat-se-izcherpa-za-andrea-shte-pravi-muzika-na-angliiski

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, VulkoIsTheBest каза:

На 15 март е роден, следващата зодия е.

-----------------

И за финал на днешните новини - На Андреа попфолкът вече не й е интересен.

https://hotarena.net/popfolkat-se-izcherpa-za-andrea-shte-pravi-muzika-na-angliiski

О, ясно 😀

Че тя Андреа, отдавна си ги прави тези песни на английски. Чуди се и тя какво да измисли да се оправдава, че не и върви

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами разбирам я Андрейчето, то и на нас не ни е интересен поп-фолкът :( 

Само на Галена, Преслава и Денис Теофиков се крепи. Другите ако уцелят ще е веднъж от пет опита.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа е един компютърен продукт. Колкото е реален Джини от Аладин, толкова е реална и тя. Тялото й е компютърно генерирано, гласът й, песните й. Тя е едно зелено платно върху което IT компетентните хора прилагат уменията си да творят. 

Тя е доказателство, че в днешно време благодарение на технологиите можеш да изглеждаш и да звучиш като в мечтите си. И това постигна в ерата на 2GB Ram и 3G връзка. Представете си какво предстои сега с идването на 5G и 16GB рам на най-слабия компютър.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Вярвам в любовта" е страхотна песен. Не може да я слагате към неадекватните й песни. Когато я пусна имаше много положителни коментари даже за клипа заради историята. С нея Глория се върна към старото си аз и ни го припомни. 

"Женското сърце" също не е лоша песен, а "Почти непознати" ми беше много любима. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Зайчетири, няма да се отказваш! Скрий си номера и му звънни, от

любопитство ще вдигне. Престори се на репортерка и го питай защо не обръща внимание на онази секси палавница от Бургас която му звънни през ден и му скача на гърба по участия. 

Може да се замисли какво изпуска и да ти изпрати dick pic в Snapchat. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, retr0 каза:

Зайчетири, няма да се отказваш! Скрий си номера и му звънни, от

любопитство ще вдигне. Престори се на репортерка и го питай защо не обръща внимание на онази секси палавница от Бургас която му звънни през ден и му скача на гърба по участия. 

Може да се замисли какво изпуска и да ти изпрати dick pic в Snapchat. 

Стига глупости не съм му звъняла през ден. И кой му скача пък. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, zai4eto82 каза:

Стига глупости не съм му звъняла през ден. И кой му скача пък. 

Е така чух за някаква палавница от Бургас. Ти защо помисли, че става дума за теб? Така ли правиш?

Ах, мръснице малка на ръст и години. :) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, retr0 каза:

Е така чух за някаква палавница от Бургас. Ти защо помисли, че става дума за теб? Така ли правиш?

Ах, мръснице малка на ръст и години. :) 

Ти пък откъде знаеш колко съм на ръст?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, zai4eto82 каза:

Ти пък откъде знаеш колко съм на ръст?

Щом Коцето те взима в ръцете едва ли си си като Андреа в реалния живот. Дископатия да е хванал досега.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...