Jump to content



Чалгавизия edition 1


Препоръчани коментари

Здравейте скъпи съфорумци! Време е да пренесем духа на Евровизия и при нас нас, с най-новата игра - Чалгавизия! Вълненията да са на макс!


Подробности около играта:
-ЗАПИСВАНЕ*избирате песен с която искате да участвате и я пращате в темата.
-ДВА ПОЛУФИНАЛА*участващите ще бъдат разделени в два полуфинала и всеки гласува в своя полуфинал.
-ГЛАСУВАНЕ* точкова система 12т,10т,8-1т.

Краен срок за записване: 05.08.2019 - 15:00ч!


-IMG-7f924599755eb3bcaee3dddcae7c193b-V.j

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За първия edition няма специални правила, така че може да изпратите която си поискате чалга песен.  За гласуване ще направя видео от 15-20 секунди от всяка песен или плейлист. И още нещо. Победителя ще има право да избира какъв да бъде  лимита на следващият edition, а топ 3 отива директно на финал. Питайте ако нещо ви интересува.

Очаквам вашите записвания!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, че хитът на 2019-та, както и най-интересния и качествен проект, а именно ....

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Starboy каза:

Разбира се, че хитът на 2019-та, както и най-интересния и качествен проект, а именно ....

 

Победителят е ясен. Който и да изпее този хит, победата му е в кърпа вързана. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Получих съобщения че много не са разбрали играта. Пак ще го кажа.
Записвате се(пращaте песен), след това правим два полуфинала, гласуваме и по 10 от двата полуфинала отиват на финал.  На финал избираме победител. Това е най-важното.😃

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не разбрах кой знае какво, но аз ще започна с любима песен и един от големите хитове на моята любима певица - ПРЕСЛАВА ! Не на лъжа....... ЛЪЖА Е! :D 

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Участвам с този хит!


btw много хора ми писаха дали те трябва да пеят песните. Отговора е не!
Участват и гласуваме за песните хаха, не лично вие. Не сме чак такива професионалисти. Скромно го караме! хД;)

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Направете го по-интересно, например:

- Да запазваме първо певица, после песен, да може само по една песен на певица в издание

- Да не се знае кой с коя песен е, за да няма вот по приятелски

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Putin каза:

Направете го по-интересно, например:

- Да запазваме първо певица, после песен, да може само по една песен на певица в издание

- Да не се знае кой с коя песен е, за да няма вот по приятелски

Реших първия edition да бъде без правила и ограничения за да схванат смисъла на играта(избиране, етапи, гласуване...).
Иначе с сигурност ще има. Даже от втория започваме. Споменатите от теб, както и само дуети, балади итн..
Последното и аз го мислех дълго време, но накрая реших че ако някой иска да си размени вот пак може да се свърже с участника. Така че надявам се на честна игра от всички.

Още сме в търсене на участници. Каним и теб. Дайте шанс. 😃

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Записвам се тогава с Къде си ти на Камелия. Моля искрено любимият ми модератор шефа @Starboy да вмъкне линк към трака в поста ми, че съм от телефон в момента и не зная как. Поздрави!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , THE IIconic каза:

Записвам се!

пс. Исках да участвам с песен на най- голямата Рашия, но не знаех дали ще ми се признае вота.

Може да участваш и с Рашия! хД
Първи edition е без правила. Така че, балада ли е, live изпълнение ли е, "кавър" ли е... няма значение, стига да е на чалга песен.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy pinned this Тема
  • Willy featured, unfeatured and featured this Тема
  • Willy locked this Тема
  • Willy unlocked this Тема
  • Willy unfeatured and unpinned this Тема

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...