Jump to content


Online: Симона Загорова и Гъмзата - Амазонка


Препоръчани коментари

Тая пусна 10 песни и нито 1 не стана дори популярна. Какво нито 1, те всичките накуп не могат да докарат ниска популярност. Ето затова трябваше да избере Кама, за да се научи как се прави кариера, а не като майка й - абсолютна головодница. Едната има 1 хит за 100 години, другата и тя бълва и хуй.

И нали нямаше да пее чалга ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо не става от Загора Симонова. Същата е като майка й - за да се забележи трябва да е прима, за да не съществуват други изпълнители и да е единствена. В момента няма шанс. Сорка. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе, не е лоша песента. Но не знам защо вече толкова години тъпче на едно място и не може да удари хит, с който да и тръгне кариерата. Не е интересна на публиката явно. Аз я харесвам. Успех....

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , i810 каза:

Абе, не е лоша песента. Но не знам защо вече толкова години тъпче на едно място и не може да удари хит, с който да и тръгне кариерата. Не е интересна на публиката явно. Аз я харесвам. Успех....

Защото имитира майка си, която лъха на нафталин. Вместо да барне един проект на две години, да плати за екстра клип, тя пуска бълвочи като тоя. Нека иде при Криско и да вземе една песен от него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , WindWalkerMonk каза:

Защото имитира майка си, която лъха на нафталин. Вместо да барне един проект на две години, да плати за екстра клип, тя пуска бълвочи като тоя. Нека иде при Криско и да вземе една песен от него.

И аз мисля че майка й е проблема, която е абсолютна неадекватница когато говорим за течения и актуални вълни в музиката. Самата тя от години се носи на стара слава и не й е зле, но Симона стара слава няма, а продукцията й е на същото ниво като на Глория и за това развитие няма, няма и да има.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 27.07.2019 г. от 11:55, WindWalkerMonk каза:

Защото имитира майка си, която лъха на нафталин. Вместо да барне един проект на две години, да плати за екстра клип, тя пуска бълвочи като тоя. Нека иде при Криско и да вземе една песен от него.

Криско не може да направи голям хит на Тита от Антилопа насам ти на тая безличната си мислиш че ще помогне..Единственото й спасение на тази е да си намери работа в някой пиано бар.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, xroflx9 каза:

Криско не може да направи голям хит на Тита от Антилопа насам ти на тая безличната си мислиш че ще помогне..Единственото й спасение на тази е да си намери работа в някой пиано бар.

Абе й я си мислех тва, ма поне ще чуят песента и други освен мама и баба. Кучето не се брои, защото има слухове че е оглушало още след втората й песен и така издържа напъните в студиото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя се опитва да се разграничи всячески от Глория и иска да я приемат като певица, която си е самостоятелен елемент, а не в комбинация с майка си. Опитва се момичето. Има талант, но няма нюх за хит. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много зле. Аз съм си казал отдавна мнението за Симона - само песни тип "Скрита в сърцето ти".

Яд ме е, защото има талант. Но тия бози... да ги остави на другите. Може и да не стане толкова популярна, колкото тях, но ако прави нормални песни като за себе си, ще си натрупа постепенно някакъв таргет.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо няма да стане от нея. Има непоправимия недостатък, че прилича прекалено много на майка си и външно, и гласово, и по маниери. Просто не я виждам как ще си намери каквато и да е ниша.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...