Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 12 минути, VulkoIsTheBest каза:

Така е, ще се самошамаросам, за което.

Казах, че е жизнерадостно, игриво и за кълчотене. Сравних звученето с това на Happy Day. Какъв ли може да е стила на това парчеееее, аз просто недоумявам. Шамари му е майката.

Хепи дей не е от най чалгаджийските парчета. Дори си е модерно, но да игриво е. Обади се на радио Романтика и ги питай кое гръцко парче е звучало в ефира им в еди си кой час😁

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Хепи дей не е от най чалгаджийските парчета. Дори си е модерно, но да игриво е. Обади се на радио Романтика и ги питай кое гръцко парче е звучало в ефира им в еди си кой час😁

Обади се ти. Ще ти пратя 1-2 евро по пейпал, ако намериш песента. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, Willy каза:

Една от най-яките песни това лято. Никоя чалгарка не може да стъпи на малкия пръст на Елени!

Мен така и не успя да ме зариби парчето, но за Елени съм съгласен. Тя е на друго ниво. А след участието и на Евровизия се бори за европейска популярност и и се получава. За жалост в БГ нямаме артисти с толкова съвместни качества като Папаризу или Фурейра. 

преди 9 минути, xroflx9 каза:

Определено руснаците правят много добри парчета. Аз също преоткрих руската музика. А помниш ли това?😁

 

Тези украинци ли бяха. Помня ги разбира се. Бяха срам за гей гилдията:laughing:

Ама имаха 2-3големи хита. И изведнъж се загубиха. 

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Slavi каза:

Тези украинци ли бяха. Помня ги разбира се. Бяха срам за гей гилдията:laughing:

Ама имаха 2-3големи хита. И изведнъж се загубиха. 

Молдовци. Това е сигурно най-влиятелната балканска песен на запад, дотолкова че T.I. и Rihanna и направиха кавър, който стана номер едно в Billboard Hot 100.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Slavi каза:

Мен така и не успя да ме зариби парчето, но за Елени съм съгласен. Тя е на друго ниво. А след участието и на Евровизия се бори за европейска популярност и и се получава. За жалост в БГ нямаме артисти с толкова съвместни качества като Папаризу или Фурейра. 

Тези украинци ли бяха. Помня ги разбира се. Бяха срам за гей гилдията:laughing:

Ама имаха 2-3големи хита. И изведнъж се загубиха. 

 

 Единия от тях- Дан Балан успя да направи 2-3 хита след като се разделиха.

 

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Fast каза:

Молдовци. Това е сигурно най-влиятелната балканска песен на запад, дотолкова че T.I. и Rihanna и направиха кавър, който стана номер едно в Billboard Hot 100.

Кой е кавъра на Риана? Страшно много ми се слуша нещо ново от Риана,но за съжаление е по-мързелива и от Андреа.😭

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, VulkoIsTheBest каза:

Обади се ти. Ще ти пратя 1-2 евро по пейпал, ако намериш песента. :D

Услугите ми се заплащат по скъпо:laughing:

Дано все пак я намериш. Пускай по често Романтика. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

Кой е кавъра на Риана? Страшно много ми се слуша нещо ново от Риана,но за съжаление е по-мързелива и от Андреа.😭

Live Your Life.
Няма как да не си я чувал.

Риана ще пуска албум тази година, но кога точно никой не знае.
 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Услугите ми се заплащат по скъпо:laughing:

Дано все пак я намериш. Пускай по често Романтика. 

Вероника.

2 евро = 4 лв.. за има-няма 1 минута

4 лв. Х 60 минути = 240 лв.

Явно бачкаш за над 300 лв. на час. :D Добрее, добре, ще им кажа.:3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, xroflx9 каза:

 

 Единия от тях- Дан Балан успя да направи 2-3 хита след като се разделиха.

 

Не знаех, че е от О зоун, но ми е познат, да. Имат с Елени Фурейра едно запомнящо се концертно изпълнение. Aма той и към днешна дата гледам си прави по 70 милиона за няколко месеца. 

преди 5 минути, Fast каза:

Молдовци. Това е сигурно най-влиятелната балканска песен на запад, дотолкова че T.I. и Rihanna и направиха кавър, който стана номер едно в Billboard Hot 100.

Наистина това беше фурор. Но първия им хит беше Драгостеа дин тей. Нума нума йей след това се появи. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Starboy каза:

Това истина ли е??

AE9229B7-66FD-455A-AC29-170732C8FBA7.jpeg.102bc14c529ca88fd18bc4e26dbb6d84.jpeg

Също съм бил 90 кила, гъзът ми изглеждаше много по-добре. Тази тук трябва да е над 100.

 

Редактирано от VulkoIsTheBest
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , xroflx9 каза:

Този в канал с близо 2 милиона абонати има малко над 300к за един месец. Представете си за какво дъно на българската музика става на въпрос. Аз ако бях на негово място щях да се откажа досега. Не знам дали преди е купувал гледания или песните му бяха по-интересни за масовата аудитория,но в първите си години в Пайнер правеше милиончета доста бързо.

На фийта с Яница беше купил повече от милион, май бяха няколко милиона купени, но ги изтриха. 

Иначе тази песен "По-дълбоко" е пълен шит като текст, мелодията ми харесва. Мразя такива изпълнители дето пускат само комерси и след като схванат че не им се получава, правят "пародия" уж на други изпълнители, а забравят че и те са си същите такива комерс-продукти, с единствената разлика че на едни им се получава, на други - не.

  • Like 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Slavi каза:

Не знаех, че е от О зоун, но ми е познат, да. Имат с Елени Фурейра едно запомнящо се концертно изпълнение. Aма той и към днешна дата гледам си прави по 70 милиона за няколко месеца. 

Наистина това беше фурор. Но първия им хит беше Драгостеа дин тей. Нума нума йей след това се появи. 

Да,и аз сега видях,че  има доста хитове като гледам гледанията,но Чика бомб му е може би най-разпознавоемата в България.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Fast каза:

Една и съща песен е.

Мисля, че това момче е напушено. От одеве само бърка - Вероника с Романтика, написани неща, твърди ще не са били написани, сега и това. :D

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Slavi каза:

А да. Това им беше другия хит

 

Хаха,това е копие на Нума,нума.

Сега прочетох,че през 2017 са обявили,че ще се завръщат. Някой знае ли какво е станало след това?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

Хаха,това е копие на Нума,нума.

Сега прочетох,че през 2017 са обявили,че ще се завръщат. Някой знае ли какво е станало след това?

Ами в Украйна има епидемия от Спин между другото. Заразените за разлика от тук не са в порядъка на 0.00..1% а нещо от сорта на няколко % от общото население. Така, че не знам. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, VulkoIsTheBest каза:

Вероника.

2 евро = 4 лв.. за има-няма 1 минута

4 лв. Х 60 минути = 240 лв.

Явно бачкаш за над 300 лв. на час. :D Добрее, добре, ще им кажа.:3fdb8960598fa63e:

Конди, толкова бързо се издаваш. Ще плачеш пак да ти изтрият ника. Последния път май забрави какво ти се случи...

Не слушам чалга радиа, да не съм длъжен да ги знам. Веселина, Ветоника, Романтика - през оная работа ми е. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Slavi каза:

Конди, толкова бързо се издаваш. Ще плачеш пак да ти изтрият ника. Последния път май забрави какво ти се случи...

Не слушам чалга радиа, да не съм длъжен да ги знам. Веселина, Ветоника, Романтика - през оная работа ми е. 

Аз ви чета от миналата година и може би съм трети-четвърти човек, който обвиняванете, че е Кондома. Какво ви е направил този човек?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, VulkoIsTheBest каза:

Аз ви чета от миналата година и може би съм трети-четвърти човек, който обвиняванете, че е Кондома. Какво ви е направил този човек?

Просто си слаб актьор. Съвсем добронамерено исках да ти помогна да откриеш парчето, което търсиш, а ти започна да нападаш в заучения кондьов стил. Поне се опитай да прикриеш гнева си за това, че за пореден път спечелих! 

А сега

 

1:1 с баналностите на Кондьо. 

Screenshot_20190815_192546_com.android.chrome.jpg

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...