Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 3 минути, Danny каза:

Нелина е напуснала Пайнер? Гледам, че има собствен канал в youtube и днес е качила продуцирана от нея песен...

Нещата загрубяват. Напоследък виждам едно отлъчване от фолк музиката - и рекламодатели и изпълнители всичко се оттегля. Явно наистина този път има пробойна и разбиха добре скалъпения бизнес на Митко Димитров.  Качествените изпълнители пускат рядко песни (Глория, Тони Дачева), има две три имена от който чакаме да пуснат някоя приятна песен, която е сезонна.....и недъгавите бълват песни нон-стоп. някакви прашасали кавъри, гадни гюбеци и нищо качествено(изключвам последната песен на Джена) и положението не е розово.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, boy_07 каза:

Нещата загрубяват. Напоследък виждам едно отлъчване от фолк музиката - и рекламодатели и изпълнители всичко се оттегля. Явно наистина този път има пробойна и разбиха добре скалъпения бизнес на Митко Димитров.  Качествените изпълнители пускат рядко песни (Глория, Тони Дачева), има две три имена от който чакаме да пуснат някоя приятна песен, която е сезонна.....и недъгавите бълват песни нон-стоп. някакви прашасали кавъри, гадни гюбеци и нищо качествено(изключвам последната песен на Джена) и положението не е розово.

Те сериозните спонсори и рекламодатели се оттеглиха много отдавна, затова и липсват турнета и концертна дейност. Фирмата едва ли е разчитала кой знае колко на Нелина, рядко и се получаваше с поп-фолк песните, във фолклора и вървеше обаче, съмнявам се да е страдала от липса на участия. Така или иначе Пайнер вече не може да предложи нищо на изпълнителите от това поколение - нали и Камелия напусна поради тази причина. Коя песен на Джена визираш, или това е ирония? :D 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Danny каза:

Те сериозните спонсори и рекламодатели се оттеглиха много отдавна, затова и липсват турнета и концертна дейност. Фирмата едва ли е разчитала кой знае колко на Нелина, рядко и се получаваше с поп-фолк песните, във фолклора и вървеше обаче, съмнявам се да е страдала от липса на участия. Така или иначе Пайнер вече не може да предложи нищо на изпълнителите от това поколение - нали и Камелия напусна поради тази причина. Коя песен на Джена визираш, или това е ирония? :D 

Е как коя? Коя, коя? :) Разбира се става дума за последната й песен - тази от която излезнаха толкова бисери, че си мисля да й пишем да си направи Мърдж :)

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Гадно за Нелина, но напоследък с поп-фолка не вървяха нещата като интерес от феновете. Получи се тук-там с някоя лятна песничка и баладата, но толкова. Далече са от предишните нейни песни и хитове до "Най-добрия" което са си 13 години без хит от неговия ранг, макар, че и той не беше кой знае какво, поне на мен не ми допадаше. След албума тръгна много надолу, не знам някакъв хъс и желание загуби и по-скоро заложи на фолклор.....

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Danny каза:

Нелина е напуснала Пайнер? Гледам, че има собствен канал в youtube и днес е качила продуцирана от нея песен...

Каналът й в ютюб е от 2 години, сега е решила да го развива, явно. А Пайнер и рекламират участия, за утре дори. Съмнявам се да е напуснала.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много съжалявам за Нелина, определено е в топа на любимките ми. Но няма какво да се лъжем - беше въпрос на време. От 10 години я крепеше само фолклора, пускаше приятни поп-фолк песни, но не получаваха почти никакъв отзвук. В последните години само "Лято, слънце, море" и "От щастието най-боли" й се получиха.

Освен това неведнъж в интервюта е казвала, че Митко Димитров се държи унизително към нея и освен да й взима половината хонорар от участия, друго не е правил. Като цяло не й беше лесно. Най-вероятно чашата е преляла или пък е изтекъл договора - от 1998 е в Пайнер, значи преди месеци са се навършили 20 години и вероятно не е подновен договора.

Със сигурност няма да остане без участия, най-малкото заради фолклора. 

Според мен е въпрос на време имена като Валя, Малина, Магда, Силвия, Тони Дачева и други да я последват. Фирмата няма какво повече да им даде.

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моника Валериева проговори за обира: Парите ми са законни!

889252.jpg

 

Моделката Моника Валериева даде първото си интервю след грандиозния обир, извършен от дома й в столичния Студентски град. На 7 август силиконовата моделка завари жилището си обрано до шушка, след като се върна от курбан. Задигнати от дома й са впечатляващата сума от 92 000 евро в брой и бижута и часовници на стойност около 400 000 лева.

"Случаят е специфичен, това не е нормален обир. Следели са ме...“, обяви пред Би Ти Ви дупничанката. Тя разказа, че задигнатите 92 000 евро в брой от дома й са за покупката на лек автомобил. И допусна, че обира може да е извършен от близък до нея човек. Моделката твърди, че не е разследвана от НАП за произхода на средствата й.

"Имам 3 фирми и работя. Парите ми са законни, НАП не ме разследва“, каза моделката. Тя не уточни каква точно дейност развиват търговските й дружества.

"Пари се изкарват, това е много голяма сума, но съм щастлива, че котката ми е жива и здрава“, каза 29-годишната красавица.

Въпреки твърденията на Моника тя все пак ще бъде проверена от данъчните за произхода на средствата си. Според предварителни данни, Моника не е разполагала с открадната й сума в брой в български банки, от където би трябвало да ги е изтеглила. Тоест - парите са с неустановен произход.

Моника Валериева постъпи в болница след обира на 92 000 евро и бижута за 400 000 лева в дома й. В интервю по Би Ти Ви моделката обясни, че пари се изкарват и че е доволна, че котката й е жива и здрава.

Вероятно Валериева ще си извади договор със задна дата за отпуснат заем от частно лице за въпросната сума, за да успее да я докаже. "Подобни суми следва да се държат в каса, а не в чекмеджета. Данъчните трябва да действат и да установят какъв е произхода на средствата на Моника Валериева", коментира източник на Lupa.bg от финансовото министерство.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, stereoto_ каза:

Галена и Цветелина Янева май са снимали нов дует с Нанков.

Снимките качени днес са от рождения ден на детето на Цура. Иначе Нанков, Кирил Чалаков и Добри са били с Галена в Венеция и Дисниленд в Париж.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Slavi каза:

Гло май най накрая зи намери мъж, който да не е страхливец, така че вече няма да слушаме за страхливците и слабите мъже в бъдещите и проекти😆

Сега ще пее за креватна гимнастика.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Събирам фенове на Галена, утре в 16:00 да сте на линия. Ще убеждаваме народа как “Паника” е правена за нейно удоволствие и подарък за нас, а не с цел комерсиален хит. 

Който иска да носи и баклава за байряма, ще ядем и ще плачем. @Donatella по-силна муска ще ни е нужна следващия път. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...