Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Бащата на бащата на сина на Емануела- Динко Динев има 6 деца от 4 жени и сега чака седмо от пета жена, като само за една жена се е оженил и тя е майката на бившия на Емануела. И тоя идиот иска да вземе детето на Емануела, от какъв зор. Той какъв пример дава на сина си и внука си- пълен боклук, само защото има пари, не го прави нещо:
 
https://hotarena.net/dinko-dinev-chaka-sedmo-dete-ot-peta-jena-29-godishna-burgazliika-zavartia-glavata-na-morskiia-oligarh?fbclid=IwAR3x604h_okUbXISrbAVhiB2oHJ_DEvFfFRIZTeSWIibP313856rKeEegQY
  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

А тая Мария Цветкова не стига, че има дете от Диневи единия, не е с него вече, ами и хванала пак поредния с пари, който е под домашен арест. Да се чудиш само с какви мъже се забъркват. Затова тя стана певица в Пайнер, има кой да й дава пари. Отврат са такива жени. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм изумена какви влизат в Пайнер просто и с какви мъже се забъркват само- престъпници и чак деца им раждат, а после се разделят до следващия. Това е прекалено. Този на Мария Цветкова бил обвинен в пране на пари. Вики от Мастило пък родила втора дъщеря на поредния с пари онзи ден на някакъв дядо с пари петролен шеф- разведен и с 2-ма сина от предишен брак. Ума ли си загубиха жените- всичко ли е пари????

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, zai4eto82 каза:

А тая Мария Цветкова не стига, че има дете от Диневи единия, не е с него вече, ами и хванала пак поредния с пари, който е под домашен арест. Да се чудиш само с какви мъже се забъркват. Затова тя стана певица в Пайнер, има кой да й дава пари. Отврат са такива жени. 

Само външно като я погледнеш си личи че е не стока. И гласът и е под всякаква критика.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Slavi каза:

За 10 дни 11 милиона. Усещам хит от ранга на Ла Маями. Ама пича не го ебе. 2 песни в 1 ден пусна и двете са на първо и второ място в попнейбъл вече повече от седмица.

 

А междудругото как така се случи, че и двете песени едновременно качени от един и същи канал в един и същи ден бяха в трендинга на ютюб съответно на първо и второ място в редица страни - Австия, Сърбия, Босна, Черна Гора и т.н. ? Защо в БГ трендинга има алгоритъм само по една песен от канал да е в набиращи популярност? 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой знае ли защо пишат на последната песен на Галена по Планета HD, в графа продуцент на кирилица ПЛАНЕТА HD, а не ПЛАНЕТА ПАЙНЕР? Не е само веднъж

f4XXhNh.png

 

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гергана не харесва това:

„Моите колеги снимаха къде ли не – Дубай, Мумбай, яхти, коли, вили, тузарски курорти. Само в Космоса нямаше досега клип. Затова с екипа ми от един майтап накрая се спряхме на тази изключително новаторска идея“

https://signal.bg/новият-азис-емилиано-излезе-извън-зем/

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , plambata каза:

Тоя път Преса май верно нацели хит. "Пиян" се чува оттук оттам и реакциите от клипчетата са добри. Нищо общо с предния бълвоч. Даже след повечко слушания песента е поносима. Което обаче не отменя факта, че след 3 месеца няма да се помни, както всичко нейно след МСМ. 

 

А, добро утро. И както върви категорично ще ти разруши прогнозата, правейки над 10 милиона до края на годината.

Занапред ти препоръчвам да спреш да прогнозираш каквото и да било, свързано с Преслава, че всичките ти теории ги разбива. :( 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, PHILIPP PLEIN каза:

Най - накрая го показа ..

Screenshot-20190809-114336-Instagram.jpg

Баба й умря преди една седмица, тая веднага е на море и се чука на воля. Пълна безсрамница! Никакъв траур не пази! И се е облякла в бяло. Може ли такава излагация?

  • Haha 4
  • Sad 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Баба й умря преди една седмица, тая веднага е на море и се чука на воля. Пълна безсрамница! Никакъв траур не пази! И се е облякла в бяло. Може ли такава излагация?

Е ти колко искаш да го пази този траур ? Една година ли ? баба й е била възрастна, починала е, но си е изживяла живота. 10 дена не са малко и какво, дай сега да се затвори и да реве у тях. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Тя Глория е 14 месеца в годината на море, та тая снимка може да е и стара :D

И според мен е стара, като това май не е първата снимка с този??! Все едно да са щастливи, винаги съм си я представям вклюбеа в мафиот. Такъв тип жени са ми тя, Малина и прочие. Май заеба автобиографията........

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, boy_07 каза:

И според мен е стара, като това май не е първата снимка с този??! Все едно да са щастливи, винаги съм си я представям вклюбеа в мафиот. Такъв тип жени са ми тя, Малина и прочие. Май заеба автобиографията........

Тя подобни снимки имаше вече с тоя или друг подобен. Предишните мафиоти не ги представяше. Може да е на вълна Софка и да сключи временен брак :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, asylum каза:

Тя подобни снимки имаше вече с тоя или друг подобен. Предишните мафиоти не ги представяше. Може да е на вълна Софка и да сключи временен брак :D

Добре, че са стари да забременяват.

  • Haha 3

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , ANGEL каза:

А междудругото как така се случи, че и двете песени едновременно качени от един и същи канал в един и същи ден бяха в трендинга на ютюб съответно на първо и второ място в редица страни - Австия, Сърбия, Босна, Черна Гора и т.н. ? Защо в БГ трендинга има алгоритъм само по една песен от канал да е в набиращи популярност? 

Едната е качена в неговия канал, а другата в канала на IDJ videos.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 28 минути, asylum каза:

Не се знае. :D 

Не мисля, че иска втора Симона. Но пък мисля, че има още женска сила в нея и има още време за това

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 часа , Willy каза:

И на мен са ми много любими песните й след завръщането в пайнер.

Личен топ 3:
1. Не го прави - Невероятно различна и модерна песен!
2. В твоите очи - Тотален хит и прекрасна песен. Дует на десетилетието!
3. Гледай да не бъркаш - Една от любимите песни от 2017 година. Обожавам я!

В топ 5 влизат и Ангелите плачат и В друг живот!

Аз също имам любими песни от завръщането й. При мен нещата стоят така:
1.И на всички като тебе - това е песен, която не вярвах, че бих определил днес към един от най-любимите ми проекти на Деси Слава.

2.Гледай да не бъркаш - В топ 3 за 2017 е и за мен, тя ми е като някакво доста добро и нахъсващо продължение на "И на всички като тебе", а и много харесвам такива песни, отиват й.
3.В друг живот - Като повечето й балади и тази е уникална, тя също беше една от любимите ми песни за 2015.

4.Много съм добра - Точно такава каквито са първите 2 и ми се иска пак да пусне нещо такова.

5.Нека да е тайно и В твоите очи - Тук вече ми е малко трудно да кажа коя ми е по, но при всички положения онези 4 са ми по-любими. Като дуети обаче за мен тези са й най-добрите.

Не го прави вече след тях, но никога не ми е била кой знае какво, обаче музиката е страхотна..... изпяването.... Най-гадна ми е "Започваме на чисто" и втория дует с Джордан :D 

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , ANGEL каза:

А междудругото как така се случи, че и двете песени едновременно качени от един и същи канал в един и същи ден бяха в трендинга на ютюб съответно на първо и второ място в редица страни - Австия, Сърбия, Босна, Черна Гора и т.н. ? Защо в БГ трендинга има алгоритъм само по една песен от канал да е в набиращи популярност? 

Salji broj е качена в личния канал на MC Stojan, докато 100% е в официалния канал на IDJVideos. Според мен нарочно са го направили, за да може и двете да влезнат в тренда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...