Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 минута, PreslavaIsTheQueen каза:

Няма как да стане, заради нецензурните думи!

Това да не ти е национален ефир, бе мило? Тогава как СкандаУ - Кокаина беше там седмици наред? Целувки!

@Cally-Pressyfan', правилно ли чувам, въобразявам ли си.. но на 2:54 Джен не казва ли "Млъкни!", след като Прес казва "Аз тепърва имам да пазя"?

 

  • Haha 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Галена се движи слабо за второто денонощие - до момента има 278 хиляди. Най-много 300 да стигне до 15:00 ч.

Което е -150к от вчера. И Преслава беше минус толкова, но с тренда.😁

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , WindWalkerMonk каза:

1. Ами ако намерят ? Тогава тя ще е най - губеща. Иначе побоища няма, но ги бута като агресивен бодигард. Това видях с очите си. Той няма място на участията й според мен, но и аз не съм човека който взима тези решения. 

Относно Цеца, прочетох доста преди да я спомена за пример. Нека започнем защо смятам мъжа й за мафия и престъпник:

1. След бягството си от швейцарския затвор, Желко Ражнатович се връща в Югославия.

2. На 19 март 1986 г. бива арестуван в Белград заради сбиване и нанасяне на телесна повреда. 

И още малко:

На 28 декември 1974 г., след въоръжено нападение в една банка в Брюксел, Белгия, Желко Ражнатович бива арестуван. През 1975 г. е осъден на 12 години затвор, но след четири години, на 4 юли 1979 г. успява да избяга през шестметровата стена на затвора3.

На 21 септември 1979 от една съдебна зала в Стокхолм измъква Карло Фабиани, известен като Джовани ди Стефано, като ранява четирима полицаи. След въоръжен обир на бижутерни магазини на 22 октомври1979 г. в Хага и на 24 октомври 1979 г. в Амстердам Желко Ражнатович бива заловен и на 7 май 1980 г. осъден на 7 години затвор. На 8 май 1981 г. избягва от амстердамския затвор3.

На 5 юни 1981 г. Желко Ражнатович бива арестуван във Франкфурт, Германия, след като извършва въоръжен грабеж, при който е ранен. На 9 юни 1981 г. избягва от болницата, където е настанен за лечение3.

Нека сега се върнем към Цеца:

https://www.vesti.bg/sviat/balkani/ceca-velichkovich-s-tri-obvineniia-v-syda-3712151

https://www.sportal.bg/news.php?news=295803

Ако това не е измамница, не знам как да го коментирам. 

Аз наистина не се вълнувам много, много. Но нито Преслава, нито Цеца имат шанс дори и с най - добрите адвокати на света да осъдят някого, ако той представи такива неща в съда. Павел на Преслава също е разследван и арестуван за хубави неща. Единствения начин и то само на балканите да се оправят тия неща са през подземния свят. Ако това беше в Централна Европа (еле пък в западна) и Цеца, и Преслава нямаше гък да казват. Дори щяха да са на топло за простотиите които са правили.

Аз всичко това за Цеца и Аркан знам, затова обичам Цеца още повече, харесва ми имиджа й на ъндърграунд шефка. Повярвай ми, знам доста неща около Цеца, тя се измъкна и за кражбата на мултимилионна сума вместо в затвор, отиде в домашен арест, само и само заради това, че имаше добри адвокати и че след смъртта на Аркан тя дефакто стана новата шефка на белградското подземие. Преслава е мнооого далеч от нея.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, pechenko каза:

Кристиане, спри да злобееш.

Насираш се да плюеш Галена

Не му е лесно на момчето с това разтройство. Аз му пожелавам успех и да не счупи некой зъб от толкова напъване.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Преслава отвя конкуренцията

%D0%9F%D1%80%D0%B5%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%

Преслава е новият победител в най-авторитетната класация за попфолк. Новият сингъл на изпълнителката – „Пиян“, влезе с летящ старт в „50-те Най…“ и оглави чарта тази седмица.

 

На втора позиция слиза колаборацията на Теди Александрова ft. Сашо Роман и DJ Нед – „Най-боли ме“.

В челната тройка остава Азис с парчето „Циганче“.

  • Love 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Галена - Паника | 2 ден
 
YouTube:

753982 (+295790) гледания

24979 (+3744) харесвания

1235 (+140) коментара

------------------------------

Facebook:

18006 (+3956) реакции

1177 (+187) коментара

5301 (+938) споделяния

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Fast каза:

 

Галена - Паника | 2 ден
 
YouTube:

753982 (+295790
) гледания

24979 (+3744) харесвания

1235 (+140) коментара

------------------------------

Facebook:

18006 (+3956) реакции

1177 (+187) коментара

5301 (+938) споделяния

ЗАЩО НЕ Е В ТРЕНДА ??

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Галена - ПАНИКА | 2 ден

YouTube:

753 982 (+295 790) гледания

24 986 (+3 749) харесвания

871 (+158) нехаресвания

1233 (+141)коментара

------------------------------

Facebook:

18 012 (+3 953) реакции

1 181 (+189 ) коментара

5 303 (+939) споделяния

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, Kriminal каза:

Аз всичко това за Цеца и Аркан знам, затова обичам Цеца още повече, харесва ми имиджа й на ъндърграунд шефка. Повярвай ми, знам доста неща около Цеца, тя се измъкна и за кражбата на мултимилионна сума вместо в затвор, отиде в домашен арест, само и само заради това, че имаше добри адвокати и че след смъртта на Аркан тя дефакто стана новата шефка на белградското подземие. Преслава е мнооого далеч от нея.

Хехе, тогава защо ме питаш как реших, че е измамница :Д Ми тя и мъжа й са алтернативата на Пеевски и жена му. А това, че съдебните системи и тук и в Сърбия са такива говори много защо хората не ни приемат никъде назапад и защо нямаме една звезда дето да е успяла. Иначе Преслава е далеч от нея, но това не извинява глупостите които прави и тя и мъжа й.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, pechenko каза:

 

Галена - ПАНИКА | 2 ден

YouTube:

753 982 (+295 790) гледания

24 986 (+3 749) харесвания

871 (+158) нехаресвания

1233 (+141)коментара

------------------------------

Facebook:

18 012 (+3 953) реакции

1 181 (+189 ) коментара

5 303 (+939) споделяния

МАЧКА БЕЗ #TRENDING !!!

 

65913855_337328580510884_596333144859029

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Donatella каза:

МАЧКА БЕЗ #TRENDING !!!

 

65913855_337328580510884_596333144859029

И ти също! Причината да се кефя на Галена толкова отчасти си ти ФикЛена. Няма друг толкова експресивен и запомнящ се почитател Преслава. Всичките й фенове са като лели от махалата, хванали диария.

  • Love 1
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много жени си мечтаят за носа на Галена, дори Преслава се престраши да си направи като нейния. Но има и такива, на които не им стиска да легнат под ножа, за да си изваят перфектния обонятелен орган и затова го изтъняват с… Фотошоп. Оказа се, че Тита е от този тип VIP дами.

Протежето на Криско е с един от най-интересните Инстаграм профили, в който място намират много красиви снимки на младата певица. На тях тя е като нарисувана и изглежда ненадминато перфектна. 

Преди два дни излезе новата песен на Папи Ханс "Ти гониш“, в която певицата също се изявява. Тита се включва и във видеото и именно в него истината за носа й лъсва наяве – той изобщо не е тънък като на снимките, а в профил дори се вижда малка гърбица, която по принцип изпълнителката не допуска да виждаме върху Инстаграм кадрите й. 

"Хейтъри ще кажат, че е Фотошоп“, пееше самата Христина Христова, както е истинското име на тийнсензацията. Но според нас и най-доброжелателните хора биха потвърдили, че наистина е фотошоп, пише "Хотарена".

885477.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, WindWalkerMonk каза:

И ти също! Причината да се кефя на Галена толкова отчасти си ти ФикЛена. Няма друг толкова експресивен и запомнящ се почитател Преслава. Всичките й фенове са като лели от махалата, хванали диария.

Феновете на Галена само за разстройства говорите днес. То е вярно, че песничката на Гален е рядка и блудкава като сюргюн, но чак пък до такава степен...

 

А това на снимката Фиклена ли е?

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...