Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 13 минути, Slavi каза:

Само с Пия за теб с Елена реално може да се говори за спасяване. 

 

Щото Клеа не участва. Затова е под нивото ти. Извини ме за моето ниско ниво:shifty:

Все ми е тая дали участва. Аз да не съм зомби да се интересувам от някакви тъпотии. :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Току що, asylum каза:

Все ми е тая дали участва. Аз да не съм зомби да се интересувам от някакви тъпотии. :D

Нем, ти си таласъм😂

Важното е, че е в сърцата на хората, викаш. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

“Costi ме покани на среща в Букурещ, за да чуя песента и да се запозная с Jay Maly – разказва Емилия – Мелодията ме грабна от първо слушане и с удоволствие приех поканата да участвам в този проект. Моята партия записах в София, но за да бъда максимално точна в изпяването на испански, поканих езиков експерт и вокален педагог, които ми дадоха ценни съвети.”

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Mr. Greshen каза:

Меломаните с нетърпение очакват и продължението на клипа “Акула”. Видеото “Тръгвай си” на Емилия и Денис Теофиков ще има своята премиера съвсем скоро. 

Дано изчакат поне месец.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Mr. Greshen каза:

Меломаните с нетърпение очакват и продължението на клипа “Акула”. Видеото “Тръгвай си” на Емилия и Денис Теофиков ще има своята премиера съвсем скоро. 

Предполагам, че до 2 седмици ще я пуснат!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , asylum каза:

Хитове ли е взела да прави, че я сравняваш с Теди?

Теди Александрова от доста време хит не е виждала в интерес на истината. Сега с това трио може и да види след толкова провали. Деса няма провали като нейните, дори и да не са и мегахитове песните, всичките влизат в клубовете и е с повече участия от Ломската. 

преди 2 часа , Danger. каза:

Деси Слава наистина се превръща в Теди Александрова. 

Какво имаш впредвид. Да не си чул новата песен? 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Теди Александрова от доста време хит не е виждала в интерес на истината. Сега с това трио може и да види след толкова провали. Деса няма провали като нейните, дори и да не са и мегахитове песните, всичките влизат в клубовете и е с повече участия от Ломската. 

Какво имаш впредвид. Да не си чул новата песен? 

Топ е доста голям хит, Десислава такъв скоро не е виждала

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Гальо каза:

Топ е доста голям хит, Десислава такъв скоро не е виждала

🤣🤣

По мои наблюдения Да вдигнем шум е по големия хит и гледанията също го показват😏

 

Иначе от Много съм добра може и да е малко по популярна, но така или иначе и двете не са некви огромни хитове. 

 

Че Деса е тотално разочарование последно време е факт, но след Смени паролата си няма песен, която да не е направила прилични милиони и да не се е завъртяла в чалготеките. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никола, сега видях снимката и разбрах за какво говориш... Противна и дебела версия на Теди Александрова... Това ли е най добрия кадър, който можеше да представи... Потресен съм... 

Screenshot_20190509_220543_com.facebook.katana.jpg

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Slavi каза:

🤣🤣

По мои наблюдения Да вдигнем шум е по големия хит и гледанията също го показват😏

 

Иначе от Много съм добра може и да е малко по популярна, но така или иначе и двете не са некви огромни хитове. 

 

Че Деса е тотално разочарование последно време е факт, но след Смени паролата си няма песен, която да не е направила прилични милиони и да не се е завъртяла в чалготеките. 

“Дай да вдигнем шум” стана хит по инерцията на оригинална, който беше и все още е доста популерен тук. 

Топ си е доста стабилен хит, просто няма много гледания

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, asylum каза:

Да кажеш, че Теда няма хитове... е нелепо. От София до Банско и Топ все още дънят, а Деса коя беше?

Деса е в пъти повече от всичките ти любимки накуп по 3.

Ти да коментираш кое е хит при положение, че нито една от фаворитките ти няма такъв от години ми е нелепо. Замълчи по добре. 

Не съм казал, че Теда няма хит, а че от доста време няма хитжот ранга на От София до Банско. 

преди 2 минути, Гальо каза:

“Дай да вдигнем шум” стана хит по инерцията на оригинална, който беше и все още е доста популерен тук. 

Топ си е доста стабилен хит, просто няма много гледания

И какво като е станала хит покрай оригинала. И оригинала натрупа голяма част от гледанията си след излизането на кавъра. Можеш да провериш от кога започнаха да валят бг коментарите под клипа. И Деса да намаже веднъж покрай готов чужд хит. 

Топ не е на нивото на големите хитове на Теда, а песните след топ - Котка и лятната и, съвсем я забиха. 

 

Теда беше активна през цялата година, а Деса от 2 я мързи да гледа, така че успехите са и прилични, впредвид че хич я няма като качество и количество от доста време. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Slavi каза:

Деса е в пъти повече от всичките ти любимки накуп по 3.

Ти да коментираш кое е хит при положение, че нито една от фаворитките ти няма такъв от години ми е нелепо. Замълчи по добре. 

Не съм казал, че Теда няма хит, а че от доста време няма хитжот ранга на От София до Банско. 

И какво като е станала хит покрай оригинала. И оригинала натрупа голяма част от гледанията си след излизането на кавъра. Можеш да провериш от кога започнаха да валят бг коментарите под клипа. И Деса да намаже веднъж покрай готов чужд хит. 

Топ не е на нивото на големите хитове на Теда, а песните след топ - Котка и лятната и, съвсем я забиха. 

 

Теда беше активна през цялата година, а Деса от 2 я мързи да гледа, така че успехите са и прилични, впредвид че хич я няма като качество и количество от доста време. 

Според мен ще остане един от големите и хитове даже

6:10 и нататък

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Гальо каза:

Според мен ще остане един от големите и хитове даже

6:10 и нататък

 

Аз бях там и за мен тази публика не е миродавна. Особено отпред беше само паплач. Не случайно всички от ромски произход получиха топ прием. Едно време на турнетата не мисля, че щеше да получи какъвто и да е прием. Не че и там нямаше роми. Но на концертите на Планета нормалните хора са по седящите места и не подкрепят така фаворитите си, както ромите подкрепят техните си. 

Топ е далеч от Чалга пеперудки, Дай ми свобода, Няма проблем или от София до Банско. Някакъв сезонен хит. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слави,сдържай си истериите. Това какво харесвам нама общо с обективното отразяване на действителността.

Теда е актуална чалгафурия, а Деса - изстинало кюфте. И най-големият "пповал" на Теда е по-хитов от всичко Десово през последните поне 10 години.

  • Confused 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Теда си е Теда, знае как се прави. Искаше да хване новата вълна, подобно на Галя с #Mama ерата, но се усетиха и двете, че с чалга ще станат нещата.Феновете, ако искат поп, ще си пуснат City, а не Planeta. Последното трио на Теда е най-добрият нейн проект от "Топ" насам. В дискотеката просто гърми! Чалгата като цяло си върна страшно много позиции през края на 2018 и първото полугодие на 2019 година. Дано продължават така! Има нови имена, нови хитове, нова вълна от интерес. Попаджиите нещо зациклиха доста стабилно, щом Теда, която я водехте бита карта, мина по гледания последната песен на Криско, при положение, че и двете песни излезнаха по едно и също време - правете сметка. 

 

И да добавя - Теда е една от чалгарките с най-много участия за годината.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, asylum каза:

 най-големият "пповал" на Теда е по-хитов от всичко Десово през последните поне 10 години.

Много добре отразяваш действителността, но своята действителност, в която Луна е примата, Клеа певица на годината, Мира - певицата на народа, а Нина балканска звезда. Легни да поспиш малко, че вече съвсем не знаеш на кой свят си. От слушането на сган дори нямаш представа коя къде се намира. Да, Тедата се слушаше в един момент много и дори имаше хитове от калибъра на големите имена, но вече издиша и тя. Сега новата върви добре, но е рано да се каже какъв хит ще е. 

Ето затова много ще ти бъде полезно по често да правиш справки в попнейбъл, за да знаеш какво слушат масово българите и да не бълваш глупост след глупост... 

Април:

25. Теди Александрова с 2 300 000 гледания

26. Деси Слава с 2 200 000 гледания

 

Март:

25. Деси Слава с 2 700 000 гледания

56. Теди Александрова с 1 250 000 гледания

 

Февруари:

13. Деси Слава с 3 700 000 гледания

42. Теди Александрова с 1 600 000 гледания

 

Януари:

13. Деси Слава с 4 600 000

28. Теди Александрова с 2 600 000

 

Декември, 2018

8. Деси Слава с 4 800 000

25. Теда с 2 550 000

 

Ноември 2018

8. ДесиСлава с 5 750 000

33. Теда с 2 500 000

 

Да продължавам ли с униженията или ще излезеш от спора с малкото останало ти достойнство? Да ти имам обективността. Това са данни базирани на проектите им от последните 4 години. Явно не живеешнв България, а на Марс, знам ли... 

Че Деса не е в цветущ период е факт, но да се опитватвате да я изкарате по зле, отколкото реално е, е смешно при такива гледания и 15-16 участия всеки месец. 

  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, Gadinata каза:

 

И да добавя - Теда е една от чалгарките с най-много участия за годината.

Справка във фб показва друго

Април - 4 участия, а Деса има 14

Март - 4 участия, а Деса има 14

Февруари - 6 участия, а Деса има 12

Януари - 5 участия, 

Декември - 8 участия, а Деса има 15 

Ноември - 8 участия, а Деса има 9 участия

Октомври - 7 участия, а Деса има 9 участия 

 

Доста слабо за уж много вървежен изпълнител. Десислава и по този параграф я бие. Участията и се засилват особено след дуета с Фики. 

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, Slavi каза:

Справка във фб показва друго

Април - 4 участия, а Деса има 14

Март - 4 участия, а Деса има 14

Февруари - 6 участия, а Деса има 12

Януари - 5 участия, 

Декември - 8 участия, а Деса има 15 

Ноември - 8 участия, а Деса има 9 участия

Октомври - 7 участия, а Деса има 9 участия 

 

Доста слабо за уж много вървежен изпълнител. Десислава и по този параграф я бие. Участията и се засилват особено след дуета с Фики. 

 

Теда не си обновява често участията във Фейса, не са редовни. Съдя по това, че докато бях в София имаше участие в Eleven на първи април, което не е вписано. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
  • Fast locked, unpinned, unlocked and locked this Тема
  • Fast pinned and unlocked this Тема
  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...