Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 47 минути, Blueberry каза:

Е знаем я, че е лабилна. Аз поне се радвам, че си призна, че се е оперирала, а не се прави на интересна.

Ето иначе две певици, които открито показват при кого са се оперирали

 

 

 

 

Я, Тедито. Винаги е била сладурана. В гимназията бяхме в обща компания, винаги е искала да стане певица. Беше сред малкото нечалгари, но си беше толерантна към вкуса ни 😂 Много е точна, бях я забравил. Преди 2 седмшци имаше участие в Ла Кубанита, но не отидох. По едно време преди няколко години се засичахме на салса партита, същата си беше. Не й пукаше, че я бяха отхвърлили на някакъв формат. Усмихваше се и каза, че пак ще иде, но не съм следил повече. Трябва да й поогледам канала. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Обаче опитвам да постна снимка на Преслава от инстсграма и коментара ми просто не се публикува. Вижте й последната, но на своя отговорност! Познавам една баба дето лее коршум, пишете ЛС.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, retr0 каза:

Обаче опитвам да постна снимка на Преслава от инстсграма и коментара ми просто не се публикува. Вижте й последната, но на своя отговорност! Познавам една баба дето лее коршум, пишете ЛС.

Фиклено, затрий и този й профил, лютфен!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, retr0 каза:

Обаче опитвам да постна снимка на Преслава от инстсграма и коментара ми просто не се публикува. Вижте й последната, но на своя отговорност! Познавам една баба дето лее коршум, пишете ЛС.

И аз пробвах три пъти и не става. Instagram, Facebook, Spotify нищо не се ембедва откакто сме на нов хост. Само клиповете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, сръбнах вино, ядох супа, филе акула, торта, сладолед и палачинка. Пуших три коза и сега мога спокойно да пея на терасата: ами ти изтрещяваш ли, знам че ти докладват тя какви ги върши!

Ще ги ограмотя малко в станцията!

  • Haha 3
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Fast каза:

И аз пробвах три пъти и не става. Instagram, Facebook, Spotify нищо не се ембедва откакто сме на нов хост. Само клиповете.

На новият е така имат си свойте ограничения за съжаление.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Правила:

1. В темата се коментира само и единствено поп фолк

2. Без спам/флуд

3. Без обиди

 

  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy locked, unpinned, unlocked and locked this Тема

Да коментираме песента в първия пост - прехвалена и претоплена манджа, уж не на Ганев, а все едно е негова. Ужасна песен и скучен клип, добре че мацките са яки и пълнят кадъра. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, retr0 каза:

Да коментираме песента в първия пост - прехвалена и претоплена манджа, уж не на Ганев, а все едно е негова. Ужасна песен и скучен клип, добре че мацките са яки и пълнят кадъра. 

Супер трак, жесток хит!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

Нека загреем преди дискотека:

https://youtu.be/_bAPg1YYLsE

хайде сръбвате и почвате кючечето!

Време е да стане най-гледаният клип в PlanetaOfficial. Все пак е най-автентично представилия родината ни видеоклип на това десетилетие. ❤️

Редактирано от retr0
  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, retr0 каза:

Време е да стане най-гледаният клип в PlanetaOfficial. Все пак е най-автентично представилия родината ни видеоклип на новото десетилетие. ❤️

И най - големия хит! Велика е! Хайде дано :)

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано има продължение, мега яките локации имаме за заснемане в страната ни, има много пъстроцветни цигански махали, а циганската мода от 2016 насам много дръпна, двете модни икони ще стоят прекрасно в червена рокля с диаманти от пети до врат! Да не говорим, че демогрсфските данни от 2016 дават обнадеждаващи цифри за ръст на все повече колоритни образи, които с радост биха се снимали срещу заплащане от кебапче с месо от неясен произход!

 

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast pinned and unlocked this Тема
  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...