Jump to content


Лия - Лятна история


Препоръчани коментари

Ъ?! Лия в ''Пайнер" ли е вече? :D  Тази жена не остарява. Ако пуснем нейн клип от времето, в което е пропяла - до сега, все същата си е. Лятна песен и свежо видео. Но няма да го пусна отново, защото не ме грабна особено. Няма да  успее да се наложи. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има легендарни песни тази жена. Винаги ме е кефила супер много. Тази песничка е свежа, напомня на песните на Нелина. Надали може да се наложи през 2019 г., но ще я слушам заради завръщането на голямата Лияяя. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Донякъде разбирам, когато Нелина пусне такава песен - опитва се жената да се наложи, все пак с това си изкарва парите. Докато Лия отдавна е извън полезрението на феновете и да представя подобен род песни, според мен, е напълно излишно и да не кажа смешно. Ако ще пусна нещо ново, нека да е с някакво послание и когато има какво да каже в песента (правила е такива в последните няколко години). Но иначе е напълно излишен този неслушаем от никого "комерс", който ще мине и замине без да се забележи от абсолютно никого. Просто си плюе на старите хитове по този начин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, dan!el каза:

Донякъде разбирам, когато Нелина пусне такава песен - опитва се жената да се наложи, все пак с това си изкарва парите. Докато Лия отдавна е извън полезрението на феновете и да представя подобен род песни, според мен, е напълно излишно и да не кажа смешно. Ако ще пусна нещо ново, нека да е с някакво послание и когато има какво да каже в песента (правила е такива в последните няколко години). Но иначе е напълно излишен този неслушаем от никого "комерс", който ще мине и замине без да се забележи от абсолютно никого. Просто си плюе на старите хитове по този начин.

Да, любимка ми е, но песента нито носи послание, ако я пуска за кеф или престиж, нито би я върнала в играта, ако е решила да се завръща.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен не ми харесва.

Тя през 2017 пусна две много красиви песни - "Сини очи" и "По-добре никога, отколкото късно", обаче никой не разбра.

И жалко наистина, защото бяха адски готини.

Сега това е... като латино опитите на естрадните. И това с тия багажи и черупки... трябваше нещо по-оригинално. Иначе се радвам, че я виждам на екран.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми харесва много и със сигурност ще я слушам. Хит по вашите стандарти няма да стане, а и не вярвам това да е целта на Лия. Не виждам защо трябва да пее само силни песни с послание, ако и се пее нещо по-леко защо не? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , fearless` каза:

На мен ми харесва много и със сигурност ще я слушам. Хит по вашите стандарти няма да стане, а и не вярвам това да е целта на Лия. Не виждам защо трябва да пее само силни песни с послание, ако и се пее нещо по-леко защо не? 

+1 Много са ми странни тези които искат само някакви супер стойностни песни. Няма как да стане. Нито една няма само качествени песни, всички имат и комерси в репертоара си.  Хубаво е да има от всичко, вие само балади ли слушате?

Не е никак лошо парчето, добре е направила, като тоя път го е дала да се качи в канала на "Планета". Успех!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Gerganafen каза:

+1 Много са ми странни тези които искат само някакви супер стойностни песни. Няма как да стане. Нито една няма само качествени песни, всички имат и комерси в репертоара си.  Хубаво е да има от всичко, вие само балади ли слушате?

Никой не казва да е само "стойностно". Въпроса е там, че ако е комерс, да постига целта си - а именно да го слуша някой и да достига до хората, да става хит. Това тук едва ли някой ще разбере, че излязло дори.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Охооо, Лия ми е голяма слабост. Поодъртяла е, ама няма как... с тези 15 години в майчинство.

Песента е много яка, точно като на Нелина една лятна от преди 2-3 години.

Станала е много стерилна обаче, преди беше дивичка, пееше по-весели песни и се държеше провокативно и секси.😃

Трябваше един римейк да пусне на тази, хаахаха. Щеше да се котира много добре днес.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...