Jump to content



Какво липсва на някоя ваша позалязла любимка ?


Препоръчани коментари

преди 36 минути, Амброжка. каза:

Сега се присетих за моята любимка Мая Баклавата.След тоталните хитове, които направи с льольото Магапаса до 2002-ра година и самостоятелната ѝ “Тази нощ” от есента на 2003-та, се усети немалък спад при нея, до момента, в който избухна в дует с онова грозно джудже Живко Микс, а именно “Party time”.Помня, че беше черешката на тортата в дискотеката, която посещавах и много се поръчваше.По “Планета” също се скъсваха да я ротират, нещо като Мария към днешна дата.В наши дни незнам дали се помни, ама е приятна, танцвална песньовка.

Та милейди Делчева повторно беше понабрала инерция и последваха още приятни песни, ама в един момент сметна, че България и е тясна и реши да става маман в САЩ.Там поне и провървя и колкото и да ми липсва на поп-фолк сцената смятам, че даде максимума от себе си и остави немалка следа в жанра.

 

Да, да, да! Никой не очакваше тотален хит от нея! И вторият им дует се радваше на успех, но първата я скъсваха от въртене, чак ми беше опротивяла.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , asylum каза:

Да, да, да! Никой не очакваше тотален хит от нея! И вторият им дует се радваше на успех, но първата я скъсваха от въртене, чак ми беше опротивяла.

За какъв спад говорите при Мая? Доколкото разбирам визирате периода от есента на 2003 до пролетта на 2005 (между "Тази нощ" и дуета с Живко Микс), но според мен си беше добре тогава. Например тази прекрасна песен е от есента на 2004 и беше хит.

 

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Cally-Pressyfan' каза:

За какъв спад говорите при Мая? Доколкото разбирам визирате периода от есента на 2003 до пролетта на 2005 (между "Тази нощ" и дуета с Живко Микс), но според мен си беше добре тогава. Например тази прекрасна песен е от есента на 2004 и беше хит.

 

 

Всичките й песни бяха хубави, но Парти тайм беше бум.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Всичките й песни бяха хубави, но Парти тайм беше бум.

Да, но чак спад не мисля че е имала. Аз пък повече си спомням истерията по "Точка на кипене" следващото лято, отвсякъде звучеше.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Cally-Pressyfan' каза:

Да, но чак спад не мисля че е имала. Аз пък повече си спомням истерията по "Точка на кипене" следващото лято, отвсякъде звучеше.

Имаше си спад, основно откъм работа. Двата дуета доста я вдигнаха. А и конкуренцията тогава беше много по-силна, почти всяка набарваше хит.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Спада на Делчева беше доста сериозен, при наличието на кавърите, които “Пайнер” уреждаше на оная продажница Ивана,изгряващата Гергана и току-що наложилата се Анелия, които имаха стабилния гръб на Токича и които буквално помитаха всичко живо с мегахитовете си в онзи период, та така Мая и повечето от старата генерация останаха на заден план.”Парти тайм” я върна отново в играта, но за кратко.

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Какво липсва на Преслава - нов нос.. 

Опа, тя си го напраила.. пфф, значи нищо не липсва на позалязлата Преслава :bn:

Редактирано от momo
Освен талант :D
IMG2-1547558596.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Андреа я харесвах до периода и в Пайнер - клипове на високо ниво, новаторски (без значение дали са взаимствани от западните - те всички от там взаимстват, все пак меката на шоубизнеса е точно САЩ), убийствена визия (не охранен хипопотам), продуктивността и и различните песни, които правеше - има много готини експерименти с Costi като "В мен" например. 

Липсва и адекватна преценка за реалността - това на снимки и жената на живо са две различни жени, липсва и хъса за работа, но пък може и финансова да е причината - да си вземеш всичките песни от Пайнер надали е било безплатно...има някаква логика. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Деса й липсва усета и хъса за работа (което може би до една степен е оправдано, заради личния живот). Де да имаше усета за песни ала Цеци Янева. Представям си я с проекти стил "Честито", "Болка моя" и т.н. Много биха й прилягали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Forbidden каза:

На Деса й липсва усета и хъса за работа (което може би до една степен е оправдано, заради личния живот). Де да имаше усета за песни ала Цеци Янева. Представям си я с проекти стил "Честито", "Болка моя" и т.н. Много биха й прилягали.

Естествено, че биха й прилягали. Цвета е по нейната линия, само дето е поне 10 пъти по малко талантлива.

Другото което е, че не й липсва усет, а 250 кила свиня дето да обере най добрите от жанра и да ги накара да работят за жена му.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Естествено, че биха й прилягали. Цвета е по нейната линия, само дето е поне 10 пъти по малко талантлива.

Другото което е, че не й липсва усет, а 250 кила свиня дето да обере най добрите от жанра и да ги накара да работят за жена му.

Абе не е точно така. И Мария беше със 300 килограмова свиня, но песните й бяха супер тъпи, за клипове и реализация да не говорим. Иначе съм съгласен, Деса е много по-талантлива и харизматична от Цура. Но не мога да си кривя душата, че Цура си изпипва много нещата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Forbidden каза:

Абе не е точно така. И Мария беше със 300 килограмова свиня, но песните й бяха супер тъпи, за клипове и реализация да не говорим. Иначе съм съгласен, Деса е много по-талантлива и харизматична от Цура. Но не мога да си кривя душата, че Цура си изпипва много нещата.

Различно е, при Мара беше домашен шопар, при Цуца е див водач глиган. Мара работи с различни екипи. Цуца има ексклузивно хора за нея. Те менажират всичките к проекти. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...