Jump to content



Какво липсва на някоя ваша позалязла любимка ?


Препоръчани коментари

Много често тук се споменават певици с вече изгубили лидерски позиции ? Снямате ли, че в чалгата е възможен ренесанс ? Мислите ли, че ако паднеш до група Я може да се върнеш в група А ? Как може да се направи това ? Дайте примери ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубава тема. Минимум един голям хит, за да изплуваш, и още 2-3, за да продължиш да бачкаш. 

Лияна беше изплувала от забравата с Ох, ох, например. Последваха още няколко популярни парчета и тръгна пак по участия. И други примери е имало, не особено фрапантни, разбира се, но сега за този се сещам. Доста певици са симпатични и си имат фенове, но им липсват кинти за хитове, пък и усет. Ако имаха истински продуценти, можеше да се направи нещо за повечето. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз се сещам само за Камелия. Наистина беше умряла, но последните години извади няколко не лоши песни, които се пускат стабилно. Не са топ хитове разбира се, но са доста популярни. Уви е много трудно, защото са много малко примерите. Да не кажа единици. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия нкога не е била "умряла", просто имаше момент, в който не й се работеше в Пайнер и го караше с по една песен през пръсти колкото да изкара нещо. След катто напусна се луташе известно време, но намери правилния път. И всичко това се отнася само за новите песни. Дори в период, когато месеци наред не е пускала нищо, тя интереса и участията си ги е имала точно сякаш е топ име. Хубава тема иначе, но ако се дават адекватни примери.

Аз смятам,че главното, което им липсва е желание, защото някои позалезли бяха свикнали просто да поръчат песен на някой без свой принос и идея, да снимат със Скерлев с 2-3 визии и толкова. Освен това един голям процент се отказа да набива парите, които топ имената влагат и това направи голямата разлика в нивата, а от там загубиха и най-младите фенове. Провокацията вече е на друго ниво, но най-вече трябва да помислиш какво точно да пуснеш, в кой момент, как да го поднесеш, с кой да работиш, да се съобразиш със супер много неща, защото това отадвна не е просто музика, талант и т.н. Мързелът и липсата на пари прецака много имена, някои пък бяха балони, които се спукаха.

Аз от 25 години слушам тази музика, за целия период съм имал 3 певици, на които да се нарека истински фен. Първо беше Глория до втория албум на Деси Слава, когато тя я измести съвсем естествено, а след напускането на Пайнер на втората и някъде около втория албум на Емилия, последната се превърна и до днес остава певицата, която най-много ме вълнува. От тези трите само тя успя да остане наистина адекватна към 2019 година. Другите 2, които винаги ще са ми любими и ги обожавам, за съжаление се изгубиха някъде по пътя, при Глория е съвкупност от много неща, тя е друга категоия сама за себе си и дори мисля, че не желае да е конкуретна на останалите вече. Деси пък последните 2 години се изгуби с глупави решения. Специално за нея има още огромен шанс, но трябва да е много активна и със серия от умни ходове, за да се ввъзприеме отново като настоящо топ име. Иначе има и много имена, които макар и да нямат нови големи хитове, никога няма да бъдат забравени, защото са оставили твърде дълбока следа, аз никога не бих си пзоволил да кажа, че една Глория или Ивана са паднали до "група Я", защото както се казва те просто излизат от класацията като златни изпълнители със златна дискография.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен какче, и това изключвайки, че не ги харесвам и двете, проблема на Емилия е, че оная другата ДесиСлава е просто по - добра от нея във всяко отношение. Те следват една линия на лигави боклуци като баладите, просто Деса е минала от там и е вдигнала летвата във всичко. 

1. Боклуци ака. балади - Десислава е просто по - добра.

2. Лигав момичешки глас -  Десислава се води за нещо като еталон за там и Емилия е винаги зад нея.

3. Добродушно глуповати - отново Десислава, като тук смея да твърдя, че тя наистина е много добродушен човек. 

Тоест Емилия е един вид претоплена манджа на ДесиСлава. Като тук нали говоря за самия връх. Емилия колкото и да е зле като се пуска по ретрото, е актуална и е някъде в група А. Но за самия връх да е най - голямата ако говорим, няма как да се получи понеже друга вече е била по тази линия и тя е просто по - добра от нея във всичко. И тук го казвам без да се заяждам и да влагам негативно мнение. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчера се сетих първо за Бони, която след хитове-трепачи като Огън и лед и Клада от страст се срина до простотии тип Палава маймунка, които минаваха вяло по Оникс ТВ и я върнаха в кръчмите за 5 години, докато не претърпя ренесанс с Полудявам ли, Обичаш другата и още 5-6 стабилни хита след това. Но Лияна ми е по-удачен пример, щото хептен беше изчезнала. Сега Бонка пак е зле, но има шанс да избута с подходяща песен, понеже по принцип е симпатична на народа. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Кали има 3 много силни момента в кариерата си. Първия с 4-4-2. После с индийския период, а накрая с Като те почна в Пайнер. 

 

ДесиСлава също след големи спадове се е връщала в топа поне няколко пъти през годините. При нея изпадането зад борда е временно. Този път дупката и ще е по сериозна заради  кг и развален глас, но всъщност Вторник беше и е първия провал след Започваме на чисто. Една Емилия например последните години ако не са дуетите и, е пълна дупка от към самостоятелни хитове. 

 

Софка е правила големи завръщания - с дуетите с Устата бяха издухали всички пайнерки навремето. После с песента си за Евровизия отново беше направила бум след спад. 

 

Емануела  беше позагубила позиции последните 3-4 години преди да подпише с Пайнер, а сега се води в топа. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Slavi каза:

И Кали има 3 много силни момента в кариерата си. Първия с 4-4-2. После с индийския период, а накрая с Като те почна в Пайнер. 

 

ДесиСлава също след големи спадове се е връщала в топа поне няколко пъти през годините. При нея изпадането зад борда е временно. Този път дупката и ще е по сериозна заради  кг и развален глас, но всъщност Вторник беше и е първия провал след Започваме на чисто. Една Емилия например последните години ако не са дуетите и, е пълна дупка от към самостоятелни хитове. 

 

Софка е правила големи завръщания - с дуетите с Устата бяха издухали всички пайнерки навремето. После с песента си за Евровизия отново беше направила бум след спад. 

 

Емануела  беше позагубила позиции последните 3-4 години преди да подпише с Пайнер, а сега се води в топа. 

Да, но посочените от теб винаги са гравитирали около А група, изключая Кали. На Ема всичко се кльопаше, преди да иде в Пайнер - "Тръпката", "Трий ме" и други. 

Софка е извън рамки - тя винаги е всенародна любимка, и все още е, въпреки че не помня коя беше последната й известна песен. Това не й се отразява на заетостта. 

Деса също имаше хитове точно преди да се мушне в пайнер - Те ка лали шпирт и Зайчето. Даже след това не съм чул да е имала по-успешни песни! 

На Кали индийският период беше много интересен, но не отбеляза особени хитове. "Чужда" й беше хитът в циганския период, след индийския. И Като те почна вече, да. 

Може би Мария беше изплувала с "Мръсни помисли" и други подобни кючеци, после пак замря, и така и до днес. Малина с Оцко и Джина Стоева (при нея последва силен период) и Пепа с Кости имаха попадения :D 

Ето примерно Илиян, който къртеше с хитове, от години бълва бози. Ако уцели тотален хит, бихме могли да кажем, че се е завърнал. Но не знам как да стане. 

От Теодора не го и очаквам - жената-диапазанов хит, сега не се и старае вече. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, asylum каза:

Да, но посочените от теб винаги са гравитирали около А група, изключая Кали. На Ема всичко се кльопаше, преди да иде в Пайнер - "Тръпката", "Трий ме" и други. 

Софка е извън рамки - тя винаги е всенародна любимка, и все още е, въпреки че не помня коя беше последната й известна песен. Това не й се отразява на заетостта. 

Деса също имаше хитове точно преди да се мушне в пайнер - Те ка лали шпирт и Зайчето. Даже след това не съм чул да е имала по-успешни песни! 

На Кали индийският период беше много интересен, но не отбеляза особени хитове. "Чужда" й беше хитът в циганския период, след индийския. И Като те почна вече, да. 

Може би Мария беше изплувала с "Мръсни помисли" и други подобни кючеци, после пак замря, и така и до днес. Малина с Оцко и Джина Стоева (при нея последва силен период) и Пепа с Кости имаха попадения :D 

Ето примерно Илиян, който къртеше с хитове, от години бълва бози. Ако уцели тотален хит, бихме могли да кажем, че се е завърнал. Но не знам как да стане. 

От Теодора не го и очаквам - жената-диапазанов хит, сега не се и старае вече. 

Тръпката е единствения хит на Емануела в последните години преди Пайнер. И онази глупост за Таралежа беше популярна. Всичко друго от онзи период не и се получи. 

Преди Зайчето и Пусни го пак, Деса нямаше дълго време голям хит. 2-3 години бяха големи мъки. Първо провала на Слушах сърцето ми. После още доста глупости избълва. Забранен и Мръсни пиръчки също се радваха на интерес. 

Но имена като Софка и Деса не остават без работа дори и когато нямат хит. Дори след провала си, Деса е с 10 клубни участия за юни, а някои с по големи хитове, нямат толкова. 

 

Иначе Деси също беше направила топ завръщане 2005 с хита.Луд съм по теб .

Малина и тя верно има силни завръщания - и оцковия период, и периода и с Азис. 

 

Мара беше направила голямо завръщане с Кости - Моите задръжки и после Най добрия. 

 

Всяка би могла да се завърне или с голям хит от онези, които който и да изпее стават хитове, или с много амбиция и пари. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Slavi каза:

Тръпката е единствения хит на Емануела в последните години преди Пайнер. И онази глупост за Таралежа беше популярна. Всичко друго от онзи период не и се получи. 

Преди Зайчето и Пусни го пак, Деса нямаше дълго време голям хит. 2-3 години бяха големи мъки. Първо провала на Слушах сърцето ми. После още доста глупости избълва. Забранен и Мръсни пиръчки също се радваха на интерес. 

Но имена като Софка и Деса не остават без работа дори и когато нямат хит. Дори след провала си, Деса е с 10 клубни участия за юни, а някои с по големи хитове, нямат толкова. 

 

Иначе Деси също беше направила топ завръщане 2005 с хита.Луд съм по теб .

Малина и тя верно има силни завръщания - и оцковия период, и периода и с Азис. 

 

Мара беше направила голямо завръщане с Кости - Моите задръжки и после Най добрия. 

 

Всяка би могла да се завърне или с голям хит от онези, които който и да изпее стават хитове, или с много амбиция и пари. 

Деси Ковашка - Пернишката Шер, моята любимка, благодаря за примера!

 

Но и Емануела като Софка и Деса си продължаваше с участията, да не я подценяваме. Ема от Топ 10 не е излизала откакто проби. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Естествено че Андреа е удачен пример.Всяка година 1 от 2 й песни става тотален хит,а за миналата даже и двете,макар втората да не се забеляза много в България.Също и попфолк хитовете й,които са едни от най-популярните чалга песни за годината в която са пуснати.:Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, xroflx9 каза:

Естествено че Андреа е удачен пример.Всяка година 1 от 2 й песни става тотален хит,а за миналата даже и двете,макар втората да не се забеляза много в България.Също и попфолк хитовете й,които са едни от най-популярните чалга песни за годината в която са пуснати.:Vishenka_05:

Ти за малоумни или тъпи ни имаш. Пиги няма пукнат хит от "Най добрата". Дори онаа пачатаврутина Суза не можа да и помогне, въпреки че песента ми харесва и до днес, но просто не се прие. Съжалявам, но Дора е пълен Батак след Пайнер!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, xroflx9 каза:

Естествено че Андреа е удачен пример.Всяка година 1 от 2 й песни става тотален хит,а за миналата даже и двете,макар втората да не се забеляза много в България.Също и попфолк хитовете й,които са едни от най-популярните чалга песни за годината в която са пуснати.:Vishenka_05:

Не е много удачен пример. Даже никак. Тя попфолк песни не е пускала от години. Като вземе да пуска, ако уцели 1-2 стабилни хита, може да се каже, че е направила изненада. Но ако наистина уцелваше през песен, както твърдиш, ситуацията при нея щеше да е далеч по-розова. Надеждата остава. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Не е много удачен пример. Даже никак. Тя попфолк песни не е пускала от години. Като вземе да пуска, ако уцели 1-2 стабилни хита, може да се каже, че е направила изненада. Но ако наистина уцелваше през песен, както твърдиш, ситуацията при нея щеше да е далеч по-розова. Надеждата остава. 

Само "Строго забранено" и "Passion" стават. Другите са за боклука!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, THE IIconic каза:

Само "Строго забранено" и "Passion" стават. Другите са за боклука!

И да стават, и да не стават, никой не ги знае. И мен ме кефеше "Няма да съм аз", ама какво от това? 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, THE IIconic каза:

Ти за малоумни или тъпи ни имаш. Пиги няма пукнат хит от "Най добрата". Дори онаа пачатаврутина Суза не можа да и помогне, въпреки че песента ми харесва и до днес, но просто не се прие. Съжалявам, но Дора е пълен Батак след Пайнер!

Тоз пък още по-далеч от реалността. Слушай си там Камелия и не се обаждай.😀

преди 10 минути, asylum каза:

Не е много удачен пример. Даже никак. Тя попфолк песни не е пускала от години. Като вземе да пуска, ако уцели 1-2 стабилни хита, може да се каже, че е направила изненада. Но ако наистина уцелваше през песен, както твърдиш, ситуацията при нея щеше да е далеч по-розова. Надеждата остава. 

1 голям хит на година е достатъчен. Андреа се е доказала като топ име и не й е нужна свръхпродукция като на някои "топ имена" с турски корени.🤭

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, xroflx9 каза:

Тоз пък още по-далеч от реалността. Слушай си там Камелия и не се обаждай.😀

1 голям хит на година е достатъчен. Андреа се е доказала като топ име и не й е нужна свръхпродукция като на някои "топ имена" с турски корени.🤭

Сам не си вярваш, караш и другите да ти вярват

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, xroflx9 каза:

Тоз пък още по-далеч от реалността. Слушай си там Камелия и не се обаждай.😀

1 голям хит на година е достатъчен. Андреа се е доказала като топ име и не й е нужна свръхпродукция като на някои "топ имена" с турски корени.🤭

1 голям хит е достатъчен и на две години. Въпросът е къде е този хит при Андрешко? 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, asylum каза:

Сефте я виждам.

Повечето от продукцията на тая бездарница разбирам, че е излязла месец след това, а я слушам година по късно и то съвсем случайно. Сори

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега се присетих за моята любимка Мая Баклавата.След тоталните хитове, които направи с льольото Магапаса до 2002-ра година и самостоятелната ѝ “Тази нощ” от есента на 2003-та, се усети немалък спад при нея, до момента, в който избухна в дует с онова грозно джудже Живко Микс, а именно “Party time”.Помня, че беше черешката на тортата в дискотеката, която посещавах и много се поръчваше.По “Планета” също се скъсваха да я ротират, нещо като Мария към днешна дата.В наши дни незнам дали се помни, ама е приятна, танцвална песньовка.

Та милейди Делчева повторно беше понабрала инерция и последваха още приятни песни, ама в един момент сметна, че България и е тясна и реши да става маман в САЩ.Там поне и провървя и колкото и да ми липсва на поп-фолк сцената смятам, че даде максимума от себе си и остави немалка следа в жанра.

 

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...