Jump to content



Online: Цветелина Янева - Болка моя


Препоръчани коментари

Представете си Глория да изпее "Секс на първа среща", "На практика" или "Кво праим са" и тогава пак кажете, че в Цура има класа. Не на 100, а на 200% дължи всичко на Пеевски, понеже тя дори вече не изкарва пари от пеенето си, кариерата й е една прищявка. Галя също е богата и парадира с марки, но поне действително бачка жената, продължава да обикаля дискотеките и има много добър контакт с публиката. Цура на сцена, извън лъскавите клипове, е като дърво. Няма да отрека, че наистина е имала качествени музикантски проекти през годините, "Мога пак" беше уникален албум, но това новото е просто едно нищо. Струва ми се, че по подразбиране се прехласвате.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 62
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Бе, на Цура само да й видиш селската фаца... и ти става ясна каква буца е. Нищо класно няма ни в излъчването й, а пък гласът - вълк на заколение. Една Мира изглежда по-класно, вижте й снимките от Доминикана, Бали, хем е бедна. Цура е перачка. Чертите и формите й са такива. Няма как долната класа да стане висша, ако ще и милиарди да се налеят в нея. Деси (Пернишката Шер) по-успешно се вписа във върхушката. Цура си знае, че нищо не струва, затова само на клипове разчита. На живо е гола вода. Затова и не се показва. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Bitch please... песента не се спира. Много хора имат пари - малко знаят как да ги използват. Цура е интересна на хората.. защото не е лесно достъпна, не се знае почти нищо за личния й живот (не може да я видиш в мола, на кафенце, по улицата и т.н) и има някакъв звезден статут, който в България мн взе да липсва. Аз и се кефя:wub_anim::wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Western каза:

Bitch please... песента не се спира. Много хора имат пари - малко знаят как да ги използват. Цура е интересна на хората.. защото не е лесно достъпна, не се знае почти нищо за личния й живот (не може да я видиш в мола, на кафенце, по улицата и т.н) и има някакъв звезден статут, който в България мн взе да липсва. Аз и се кефя:wub_anim::wub_anim:

Здравей! 

 

Превъзнасяте се - стандартна Ганевска песньовка. Никога Цура не е експериментирала. Галена го е правила неведнъж, нищо че напоследък се е пуснала по течението като другите. Посочи ми една песен на Цура, която да е "рискова"? Нито идеи има, нито смелост. Нали уж не се състезава - ми да поднесе нещо музикантско, прехвалената ни мутреса! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Един от хитовете на лято 2019, за голямо съжаление на всички хейтъри проекта си струва и изпъква над повечето залязващи певачки, които пускат всяка седмица нова песен! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Няма какво да лъжем нека си го кажем: Това е хита на лятото! Цветелина не изкарва често песни,но като извади песен ги слага всички в малкия си джоб. Песента е хубава и свежа и клипа е много свеж. Просто 6

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цура няма как да сложи някое от топ имената в малкия си джоб. Нито изкарва най-големите хитове, нито има стабилна агитка. А да не говорим,че клубни участия няма от години. На концерти също не мачка с някакви големи приеми. 

Иначе песента й е страхотна. Една от най-слушаните ми е в последно време. Клипът също е топ. 

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...