Jump to content



Евровизия 2020: Какво да очакваме?


Препоръчани коментари

Tears Getting Sober is the song @victoriageorge_ will perform for #Bulgaria at #Eurovision 2020. The TV premier will be at 9 CET on March 7 on BNT 1. The song is written by VICTORIA, Borislav Milanov, Lukas Oscar and Cornelia Wiebols from @SymphonixInt

received-2227949330847963.jpg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Fast каза:

 

И с това ще се представим на Евровизия, ужас. Толкова мрачен клип, песен. Сигурно няма да влезем и в топ 10. Не я подкрепям. Били Айлиш? Сериозно?

Толкова скучна и мудна певица. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен нещо не ми допада толкова. На Кристиян песента пак си беше балада, но ударна и имаше кулминация. Това момиче по принцип пее като звяр, а тук нищо такова няма в изпълнението. По принцип на Евровизия това звузене се котира, така че може да ни изненада напред в класирането. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е фестивална. Повечето чалга фенове, които са мнозинството българи няма как да харесат нещо, което не е чак толкова комерсиално. Така че ще трябва да залагат на международни аудитории.

 

А ще е забавно за първи път в историята да няма публика в залата заради коронавируса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От километри бие на копие на Били. Не съм сигурен как да възприемам това- песента и посланието ми харесват, клипа също. Но да е толкова изявена фенка на най-голямата нова световна звезда може да е нож с две остриета:

-Публиката може да я отхвърли заради липсата на индивидуалност.

-Взаимстването в стила може да направи предложението ни сред най-популярните и харесваните, и да вземем да спечелим.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, SG каза:

От километри бие на копие на Били. Не съм сигурен как да възприемам това- песента и посланието ми харесват, клипа също. Но да е толкова изявена фенка на най-голямата нова световна звезда може да е нож с две остриета:

-Публиката може да я отхвърли заради липсата на индивидуалност.

-Взаимстването в стила може да направи предложението ни сред най-популярните и харесваните, и да вземем да спечелим.

+ Масовото мрънкане, че е копие на Били Айлиш да доведе до много по-голяма гледаемост и интерес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никакъв шанс нямаме с това, ще мине и замине, защото е безлично.

Последното ни участие с BONES не ни донесе нищо, а тя беше конкурсна песен, брутални гласове, текст, атмосфера.... с това ли нещо ще се класираме?

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, meleto каза:

+ Масовото мрънкане, че е копие на Били Айлиш да доведе до много по-голяма гледаемост и интерес.

Това имах в предвид под втората точка. Предложението ни реално си е силно и ако масовият зрител на Евровизия реагира позитивно на него може да излезе най-малкото голям хит, ако не победител.

Чудя се обаче дали Виктория ще успее да го изпълни по подобен начин и на живо. В такъв тип песни всяка нотка е важна за цялостното усещане, в лайфа няма да има скрито-покрито.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Приликата с Били е огроооомна и ме е яд, че Вики не може да покаже колко добра всъщност е. Обаче песента и изпълнението са прекрасни и аз ще я подкрепям, защото такова ниво трудно се достига, а тя го прави.

А и всъщност, Били не е първият инди-поп изпълнител и не е открила топлата вода...Така че успех на прекрасното и талантливо момиче!

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Амиии, помня че като излезе Bones казах, че е твърде дарк и че не вярвам да се класира високо. После се увлякох по коментарите дето твърдяха топ 10. А песента си е яка и по мой вкус. Сега с Виктория - пак не вярвам да се класираме в топ 5. Просто тези по-абстрактни песни не вървят добре в конкурса. Ще е по-добре от Bones, предполагам. Даже няма да се учудя да се хареса на журитата, но при телевота...традиционно българите в чужбина ни бутат по-напред. Но не си представям повечето от тях да застанат зад песента на Виктория. Просто вкуса за музика у нас е доста по-различен. Дано оберем точки от чуждите държави. Но тази асоциация с Били Айлиш не е ОК. Никой не би гласувал, ако приема песента за копие. Следователно, не виждам как ще спечелим и международните гласове. Иначе, ще се обсъжда песента, може би ще стане вайръл в платформи като Спотифай и Ютуб. И като се има предвид, че Швейцария е в нашия полуфинал, имам чувството, че ще ни захлюпят. Освен ако не направим нещо епично на сцената. Но като знам какво стана със стейджинга на Екуинокс.. Като цяло съм със смесени чувства. Но прави впечатление, че мобилизацията на екипа е доста по-добра от предни години. Поздравления, за което. Дано не ми се сбъдне прогнозата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слушай я сутринта. Вече не я помня нищо от тая песен, освен че примерно хем се опитва да е много дарк и да чекне няква сериозна тематика, хем е няква ултра захаросана боза, която дори няма да вкисне до Ротердам. Изобщо скука, класиране може и да има, зависи дали бюджета и участието на Миланов включва спазаряването на съответния брой журита, или вече са ги цанили за швабите. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...