Jump to content



Евровизия 2020: Какво да очакваме?


Препоръчани коментари

  • 2 months later...

Албания обаче изпуснаха този жесток трак върху поредната screaming балада. Но така е като всичко беше организирано от екипа на Арилена.

 

  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

 Дано това спечели за Латвия

 

Няма друг фаворит там. Да не говорим, че певицата кажи речи всяка година се състезава да ги представя и най-после ще й се получи. Аз се радвам, песента е яка.

Обаче Чехия тази година ще са топ 5. Брутален трак!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, xroflx9 каза:

Отново изпращаме възможно най-безличния ни участник. Да не говорим,че е и някакво копие на Били Айлиш.:gun_bandana:

Да, страшно разочарован съм от избора на Бг. 

 

Македония има първия си гей участник и мисля че ще се опитат да просят вотовете им с нещо като Черна Гора 2017, но като цяло е meh. Поне има глас.

 

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Senhor каза:

Няма друг фаворит там. Да не говорим, че певицата кажи речи всяка година се състезава да ги представя и най-после ще й се получи. Аз се радвам, песента е яка.

Обаче Чехия тази година ще са топ 5. Брутален трак!

 

Тази година изпускам national finals, само на Албания ги слушах всичките. Снощи я чух на Чехия, окей ми е, всичко ще зависи от претставянето. Обаче масово в групата за Евровизия бяха недоволни от избора и казваха че била най-слабата от всички.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък съм много щастлив от нашия участник, пее брутално, изглежда интересно и съм сигурен, че ще й направят силна песен. Определено е по-добре от повечето дрисли в бг шоубизнеса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Тази година изпускам national finals, само на Албания ги слушах всичките. Снощи я чух на Чехия, окей ми е, всичко ще зависи от претставянето. Обаче масово в групата за Евровизия бяха недоволни от избора и казваха че била най-слабата от всички.

Е, нормално, те и за Lake Malawi казваха така, но накрая всички им се кефеха. Точно пък в чешката селекция по-силна нямаше - другите фаворити бяха някакъв мега аматьорски регетон и бозава балада.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Denis каза:

На страхотната Вики кога ще чуем песента?

Най-вероятно към 10-15ти март, когато излизат повечето internal acts.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Willy каза:

Най-вероятно към 10-15ти март, когато излизат повечето internal acts.

Онзи ден я гледах в "плюс минус" и каза, че още не са избрали песента, но избират между  две. Ще я чуем премиерно с клипа на 7,8 или 9 март

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 8.02.2020 г. от 22:57, Willy каза:

Латвия и Австралия избраха песните си:

 

След малко и Италия.

Тия двете ми звучат все едно съм ги слушал вече. Особено втората безкрайно ми напомня на тая на Мат Симънс, дето наша Пепа Крадлата я тиражира като Пиян. 

Соу фар, нищо впечатляващо, обадете се като се появят таз годишните Хатари. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Армения - отврат, честно казано дори не мога да преценя песента сама по себе си става ли. Тая звучи като нашто Красимир Аврамов ли му беше заглавието? 

Норвегия - скучновато, но бива. Да я сложат зад пиано и да си направи къса прическа, може да мине за миналогодишния "победител". В тоя ред на мисли, не можаха ли да измислят нещо и да пратят Spirit in the Sky още веднъж 

Литва - тва звучи добре междудругото, обаче може да помислят за няква сценография, че явно са отбивали номера на тоя етап. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Имах очаквания, ама това е доста basic.

Франция? и очаквания? интересна комбинация. А тва звучи кат някое демо, на което тепърва ще почват обработката. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Lelqtian каза:

Франция? и очаквания? интересна комбинация. А тва звучи кат някое демо, на което тепърва ще почват обработката. 

По-скоро заради другите песни на Tom, гласът и присъствието му. Можеше да направи някаква бърза като Швейцария 2019 и да запали феновете и да обере вотовете им.

 

Моят топ 10 засега:

1. Испания

2. Италия

3. Албания

4. Латвия

5. Армения

6. Франция

7. Чехия

8. Норвегия

9. Литва

10. Австралия

 

*Утре излиза песента на Белгия

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...