Jump to content



Евровизия 2020: Какво да очакваме?


Препоръчани коментари

От 4.02.2020 г. от 5:12, xroflx9 каза:

Отново изпращаме възможно най-безличния ни участник. Да не говорим,че е и някакво копие на Били Айлиш.:gun_bandana:

Разбира се. А кой е по-личен?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

 

Много харно парче. 

А за Виктория - на който не му харесва избора, да си беше спонсорирал любимката с необходимия минумум 1 милион евро, за да участва. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дочух че до финалното избиране стигнали две песни. Едната била бърза и модерна а втората емоционална балада. Вики била за втората и по сета за клипа си личи че са избрали нея.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 часа , Willy каза:

Дочух че до финалното избиране стигнали две песни. Едната била бърза и модерна а втората емоционална балада. Вики била за втората и по сета за клипа си личи че са избрали нея.

Подозирам, че е повече и пасва от нещо бързо и модерно, но с балада като цяло я виждам в някоя долна част на класирането ;) Тая година като гледам досега баладите с лопата да ги ринеш за пореден път. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Wild_Style каза:

Добър вечер, отбивам се само да кажа че Roxen от Румъния просто разби! Дано съседите се спрат на това парче :kicking:

 

  И на мен това парче ми е любимо! Beautifull disaster и Alcohol you също са доста добри. Обаче изпяването ми пречи в всички песни.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
преди 19 часа , Kriminal каза:

Това състезание не ме интересува ама тая година Сърбия топа сори

 

Студио версията е яка, на второ място ми е засега, но все пак ми се искаше Димитров да пипне revamp-a. На живо обаче е тотален кич с визиите, слабите вокали и копирани движения от Елени. Надявам се че ще работят силно до май.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...