Jump to content



Евровизия 2020: Какво да очакваме?


Препоръчани коментари

преди 3 часа , meleto каза:

По-добре от Алма... Моля ви се... 

Алма е мрънкащ безнадежден случай, докато Виктория е демонстрирала таланта си в Х Фактор, после и в лейбъла на Графа,  където пусна няколко парчета. С подходящата песен ще имаме шансове за топ 5 позиция. Много се радвам, че за пръв път от години няма да пратим Поли вечната, артисти от Вирджиния или довчера несъществуващи групи с неясна дирекция.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да видим песента, всичко останало на тоя етап са празни приказки. 

И все пак ... 

Талант може и да има, ма фактите, че ако не бях мернал, че била участвала в Екс Фактор - точно тоя дето съм гледал - или че била пускала песни от тогава досега ме изненада, не говорят хич добре. Талантлива, но никому неизвестна бедна жена от народа.

С някви яки връзки междудругото - може да не е на нивото на Цура Пеефска и разни от сорта - ма кой по дяволите решава покрай другия си бизнес (мебелен на въпросната Геновева) решава просто ей-така да си направи бутиков лейбъл за 1 изпълнител (не успявам да намеря информация за други на тоя етап) и да налее повече от 1 милион за да промотира дебютен албум (впредвид твърденията как не гонели първо място, а просто да и вдигнат видимостта). 

Иначе английската песничка не е лоша, да. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно казано нямам големи очаквания. Струва ми се, че момичето няма сценично поведение, което е основополагащо в едно представяне на Евровизия. Чрез бърз поглед на последните победители в конкурса става ясно, че там не се изисква единствено певчески талант. Надявам се да бъркам за Вики и да представи родината ни достойно, но да видим песента първо.

 

От ясно по-ясно беше, че няма да е чалгарка. Все пак изборът зависи от хора като Саня, които не понасят жанра.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Gadinata каза:

Честно казано нямам големи очаквания. Струва ми се, че момичето няма сценично поведение, което е основополагащо в едно представяне на Евровизия. Чрез бърз поглед на последните победители в конкурса става ясно, че там не се изисква единствено певчески талант. Надявам се да бъркам за Вики и да представи родината ни достойно, но да видим песента първо.

 

От ясно по-ясно беше, че няма да е чалгарка. Все пак изборът зависи от хора като Саня, които не понасят жанра.

Холандците спечелиха с най-голямото дърво на планетата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, meleto каза:

Холандците спечелиха с най-голямото дърво на планетата.

На тях самото им представяне беше предвидено да е изчистено и красиво, отделно фактът, че изпълнителят им излезе с пиано допринесе за ефекта.

Само напомням за евровизия 2018, че песента на Елени преди самото представяне не се беше отличила кой знае колко, но заедно с изпълнението и хореографията изби рибата и влезе в топ 2 на финала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

916476.jpg
© Фейсбук

Виктория Георгиевa - VICTORIA ще бъде българският представител на Евровизия 2020. Младата певица ще бъде 13-ят български участник в надпреварата. Това стана ясно днес на пресконференция с БНТ и партньорите им в проекта от Ligna Group. 

VICTORIA се отличава със специфичен глас и изграден собствен музикален стил. Най-новият ѝ хит “I Wanna Know" беше представен в края на юни и се оказа трамплин към първия ѝ договор за международно разпространение. Той бе подписан през септември с британската компания Ostereo. 

VICTORIA е от Варна. Участвала е в четвъртото издание на шоуто за таланти X-Factor България, където достига до топ 5. След това започва самостоятелна кариера и издава няколко самостоятелни песни като част от музикалната компания Monte Music. От пролетта на 2018г. е независим артист и издава два сингъла - “Странни времена" и “I Wanna Know", като вторият е продуциран в Лос Анджелис с екипа работил със Зейн (ZAYN) и други утвърдени артисти на световния музикален пазар. Същият проект е избран сред 500-те кандидати на испанския фестивал “Melboss Open" в Мадрид, Испания. Това я прави първият източноевропейски артист на такова престижно събитие. През лятото на 2018г. завършва летния курс на университета Бъркли във Валенсия.

Емил Кошлуков: Това, което прави БНТ е чудесен пример. По закон сме длъжни да отразявам европейските конкурси. Ще насърчим млади творци. Това е чудесен пример на публично-частно партньорство. Това е бъдещето. Обществените медии могат да развиват партньорство, за да сведат разходите до минимум и да подкрепят културата. Сумата, която партньорите ще отделят може да достигне половин милион. Това е пример за разбиране на обществените задачи.

Геновева Христова: България се завръща на международната сцена - там, където принадлежи. Нашата мисия е проста: да покажем новото лице на България на международната сцена и на международните пазари. В креативни и хъб - Мисия 23 имаме мисия. Евровизия е нашият първи проект. Подаваме ръка и сме отворени за всякакви партньорства. Само заедно можем да сме успешни.

Хауърд Мърфи, изпълнителен директор на Остерио: Имаме сериозен успех през годините. В Азия, Съединените щати и на много други места имаме повече от милиард стилове на месец.

Джон Сондерсбон, креативната част на проекта: Аз съм в бранша повече от 40 години работя. Ние сме работили с Пуси Кет Доус, Бритни Спиърс. Щастливи сме, че можем да работим по този проект, защото вярвам, че можем да върнем България на световната музикална карта.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Виктория ми беше любимка в Х фактор. Много се радвам, че все пак някой наистина е повярвал до такава степен в таланта и, че да спонсорира цялото участие. Много се радвам за нея. За мен е един от най-големите ни таланти. Не мисля,че е дърво. По е статична, но на нея и отива. Пожелавам и успех и дано с това участие някой голям европейски лейбъл я забележи и продуцира. Имаме таланти, които заслужават световна сцена.

 

  • Like 3
879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Гальо каза:

Е скучна е, разбира се, но една идея по-малко от тази

На такава сцена разни кичоазни лелки от кръчмата стоят нелепо. Много добре е приета Виктория засега.

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.kliuki.bg/436005/виктория-георгиева-прецака-щерката-н/

Цитат

Cпopeд cлyxoвeтe, ĸoитo въpвят ycилeнo в мyзиĸaлнитe cpeди, Bиĸтopия имa мнoгo тoпли oтнoшeния c Люcи Дяĸoвcĸa. Πeвицaтa, ĸoятo нe ĸpиe, чe e лecбийĸa, в пocлeднитe мeceци e взeлa пoд ĸpилoтo cи млaдaтa cи ĸoлeжĸa.

Ма шса скъсат да я изкарат лез. Лошо няма, поне им е интересна и я пишат. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...