Jump to content



Евровизия 2020: Какво да очакваме?


Препоръчани коментари

  • Общо 9 града са изявили интерес да бъдат домакини на събитието, като основни претенденти са Амстердам и Ротердам. Според запознати, Ротердам е по-вероятният избор, тъй като Амстердам "така или иначе страда от огромния наплив на туристи".
  • България ще обяви дали ще се завърне на ESC и JESC на 5 юли
Link to comment
Сподели в други сайтове

Като гледам така няма да има завръщане на България на конкурса през 2020.

https://www.capital.bg/politika_i_ikonomika/bulgaria/2019/06/07/3921331_bnt_falira/

Цитат

"Всеки ден се появява нещо ново." Така служител от БНТ описва опитите на временното ръководство и Съвета за електронни медии (СЕМ) да се ориентират във финансовото състояние на държавната телевизия. Изводът от проверката вече е ясен - никога през последните години обществената медия не е имала толкова големи задължения. Въпросът е колко точно са те. Според публичните отчети на БНТ към края на 2017 г. задълженията са за 6.8 млн. лв., половин година по-късно вече са нараснали до 8.6 млн. лв., а към края на 2018 са стигнали над 18 млн. лв. Само няколко месеца по-късно синдикатите на БНТ публикуваха съвместно изявление, в което се казва, че дефицитът в бюджета на медията е "над 35 млн. лв.", а според два източника сумата приближава, но не надминава 50 млн. лв. Годишният бюджет на БНТ - държавната субсидия и приходите от реклама за 2018 г., е около 76 млн. лв., или иначе казано, в момента БНТ е свръхзадлъжняла.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Вече са известни датите за Еворвизия 2020, както и градът домакин. Ротердам ще бъде домакин на конкурса, а той ще се проведе на 12, 14 и 16 май 2020.  До сега 30 страни са заявили участие, като Украйна ще се завърне, след като пропусна конкурса миналата година. За участието на България още нищо не се знае, ще стане известно дали ще участваме по-късно този месец.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Нямам търпение да разбера кой е изпълнителя ! Имам огромни очаквания и се надявам да отиваме за победа ! 

Статия с повече информация 
https://www.24chasa.bg/ojivlenie/article/7736222

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен има голяма възможност да е някой от Virginia Records. Даже е възможно те да са поели части от разходите, но само предполагам.

Главният им продуцент Monoir в момента пак е в София и записва песни с изпълнителите им, и това може и да са демо парчета за конкурса, но може и да не са. Искам този път по отрано да пуснат нашата песен, а не да чакаме два месеца преди самия конкурс.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току-що прочетох и статията, и дам... наистина може Вирджиния да са поели изцяло разходите, все пак те имат няколко успешни и готови за Евровизия изпълнители.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Alma, да, и аз имам подозрения към нея. Чудно ми е ако наистина е тя какво ги накара да изберат пред Дара, или Ева, Йоана и т.н.

 

(макар, че донякъде е ясно)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен има доста възможности:

- Пеевски плаща на ЦУра Янева

- мъжът на Емилия

- бащата на Гери Никол

- Саня праща Алма/Дара/Маринова

 

Честно казано, най-логично ми се струва версията с Гери-Никол. Кой спонсор би тръгнал да инвестира половин милион лева/евро, просто на случаен артист? Не мисля, че Саня има чак такъв свободен капитал. Било то и за Алма. Впрочем, първата й песен доста се търси, има над 5000 гугъл търсения месечно от Германия  тн. Но е супер неподготвена. ДОста дървена беше на турнето на Кока-кола. Вярвам, ще си дадат сметка, че не е готова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цура няма да тръгне без да и е гарантирано първо място, а на Евровизия това баш няма да стане. Емилия - същата работа. Останалите са бити карти за Евровизия. 

Остава Алма, която с връзките на Саня, интереса към дебюта и извън БГ, има някви шансове ако не за друго, поне да си направи реклама из европейската сцена в цел да си прави реклама. Саня няма да си бръкне в собствения джоб, много ясно, парите са от спонсор/и, много ясно. 

Колкото до сценични умения - както видяхме, не са нужни такива за да спечелиш, стига песничката да е достатъчно бозава, за да не ти попречи никой да спечелиш. Тая година имаше и по-талантливи, и по-пеещи, и - почнах да да пиша по-интересно сценично представяне, ама победителя такова нямаша изначално - и накрая кво, спечели холандеца, дето не впечатляваще с нищо, ама беше най-безобиден и удобен за целта. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-вероятно ще е някой от Вирджиния. Михаела Маринова или Дара.

https://hotarena.net/sponsor-dade-1-milion-evro-na-bnt-za-da-sme-pak-na-evroviziia

"...представянето ни ще бъде изцяло финансирано от спонсор. Меценатът предстои да бъде представен пред медиите идната седмица. Той вече бил подписал договор с продуцентска компания, която ще избере кой и с каква песен ще излезе на сцената в Ротердам."

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е Вирджиния, убедена съм. Те могат и без спонсорство да се класират.

Софка не е провал, тя просто нямаше сценично представяне. Иначе е meme и всяка година се припомня за нея :D

Алма е много по-скучна и заспала от Емилия, Дара и Гери са ужасни вокалистки. 

Напомням, че най-добрите ни представяния са Поли Генова и Кристиан Костов. И тук, както и навсякъде, бяха много плюти. Миро не беше плют, а е по-голям фейл и от Каффе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Blueberry каза:

Алма е много по-скучна и заспала от Емилия, Дара и Гери са ужасни вокалистки. 

 

Според мен точно тя ще ни представя, за съжаление. Майка й се е впрегнала да я прави европейска звезда. Въртят я по MTV Hits и MAD TV Гърция. В Румъния й е уредила договор с Universal Music. Плаща на H&M UK да въртят музиката й. Какво са за нея едни 300-400к за "спонсорство" , само и само да я лансира?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Fast каза:

Според мен точно тя ще ни представя, за съжаление. Майка й се е впрегнала да я прави европейска звезда. Въртят я по MTV Hits и MAD TV Гърция. В Румъния й е уредила договор с Universal Music. Плаща на H&M UK да въртят музиката й. Какво са за нея едни 300-400к за "спонсорство" , само и само да я лансира?

Какво лошо има в това, че Саня помага на дъщеря си? Талантлива е, майка й има възможност да я побутне, не виждам нищо лошо. Всеки би го направил.  В момичето има потенциал, не е някоя невзрачна бездарница.

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Vancho каза:

Какво лошо има в това, че Саня помага на дъщеря си? Талантлива е, майка й има възможност да я побутне, не виждам нищо лошо. Всеки би го направил.  В момичето има потенциал, не е някоя невзрачна бездарница.

Прави по възможно най-агресивния и натрапен начин, подобно на Тони със синовете му. Всичко наготово. Масивна ротация, интервюта и високо-профилни международни договорки, за които някои много по-талантливи от нея могат само да мечтаят от едното нищо, все едно е богоизбрана. Никога не съм го одобрявал това. Поне в някой музикален формат да беше минала преди това, за да изгради някакъв автентичен образ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...