Jump to content


Online: Мария - Престъпно твоя


Препоръчани коментари

музика: Phoebus текст: Анастасия Мавродиева и Росен Димитров аранжимент: Калин Димитров режисьор, сценарист и оператор: Николай Скерлев

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това не ми харесва при Мария е, че като направи някакъв хит или успешна песен и си тръгва по тази линия, следва си я, а накрая вместо успех, на хората им писва и чак става банално и за мен, защото харесвам нещата които прави, но и тук тръгна с тази линия както на времето с Кости, сега пък видя, че с "Чувал ли си за такива" се получи нещо красиво, приятно и успешно, оцени се и дай да тъпчем на едно място. Отново песен - кавър по аранжимент на К. Димитров, но този път гръцки, приятно видео за лятото - красиви гледки и с това се изчерпваме..... За мен последното най-добро си остава "Не я познавам тая жена" и чак странно, че пак не е разнообразила с Кишев, там й се получи страхотно! Аз също харесвам "Да ме гали" и нещата потръгнаха с нея горе-долу, но тук вече останах повече от разочарован, не толкова от това, че песента е кавър, защото за мен няма проблем, стига да е хубава, но просто е прекалено еднакво, а този път и "изпълнението" на песента ми се струва по-лошо от всеки друг. :( 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Очаквах нещо яко като Дай жега или да ме гали, а то тъпа балада. Как мразя балади, най - големите боклуци в музиката. 

Сравнете мудната тъпа балада с това:

 

https://www.youtube.com/watch?v=qQAtLtz9g2Y

Редактирано от Mara.Shulevna
Link to comment
Сподели в други сайтове

Чест и прави, че пуска балада през лятото! Хубав текст и музика, но отново развалени от нейното изпълнение. Абсолютно безчувствено и еднакво, без значение дали пее бърза, умерена, бавна песен. Последната и балада, която ми хареса беше "Ако няма те". За какво ги харчи тези луди пари, след като всичко и заминава? Да беше снимала клипът в Созопол, Несебът, Шабла, толкова красоти си имаме и в България. Поне да беше някакъв невиждан клип, а и той клише. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пореден развален оригинал, а и "Да ме гали" не е никакъв хит, за да държи да прави сръбски кавъри. Поне текста този път е на ниво, Петя явно си е взела почивка. Надявам се и новата на Анелия да е от друга...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е тоя провал се съсипа да разваля хубавата музика.

Като нямаш гласа и ресурса за такава песен кво се буташ. Пълен нахал. Че и от текста са си чопнали идеи.

Да не говорим видеото колко комплексарско и лишено от идея е. Ми вижте само оригинала, девойката с под 10 години стаж в музиката.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е много хубава, но Мара вече не звучи като през 2003 и не и достига, за да я изпее добре. Да беше я направила някоя друга. ФИВос е голям композитор. 30 години вече пише за най големите зверски хитове. Тул малко се е завърнал към старото си звучене. 

За мен Мара няма лоша песен от Чувал ли си закива. Всичко ми харесва и се отличава от стила, който правят топ имената. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , pacho каза:

Е тоя провал се съсипа да разваля хубавата музика.

Като нямаш гласа и ресурса за такава песен кво се буташ. Пълен нахал. Че и от текста са си чопнали идеи.

Да не говорим видеото колко комплексарско и лишено от идея е. Ми вижте само оригинала, девойката с под 10 години стаж в музиката.

 

Кака същата е! Същото шептене, същото мрънкане. Просто тва не е песен, а некъв бълвоч. На Мария й ходи тип Да ме гали, дай жега, страхотна е там. За кво пее нещо, което не само е неслушаемо, ми и не е некво яко поначало.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пълна дрисня, като 90% от творчеството на тая пача. Да прави само кючеци. Последната й сносна песен беше Мръсно говори с Фики, май. Самата песен е монотонна, не бих си пуснал и оригинала. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...