Jump to content


Предложения за нови функционалности


Препоръчани коментари

В тази тема предлагайте нови функционалности към сайта Popnable.

Какво ви липсва? Какво искате да видите?

 

Не съобщавайте в тази тема за потенциални бъгове. Има вече създадена тема за докладване на проблеми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам дали изобщо е възможно да се направи, но би било супер фен кличетата да бъдат премахнати и всички гледания които генерират да се отчитат като гледания на официалното видео. Защото при другите държави всичко е някак по-официално. Добавиха се твърде много фен видеа (аз също съм добавил няколко, няма какво да се лъжем) или такива дето не генерират и по 300 гледания седмично (също от фен профили). Можеше перфектно да минем без тях или както казах преди това тези гледания да се добавят към видеото качено в официален канал.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , -A. каза:

Не знам дали изобщо е възможно да се направи, но би било супер фен кличетата да бъдат премахнати и всички гледания които генерират да се отчитат като гледания на официалното видео. Защото при другите държави всичко е някак по-официално. Добавиха се твърде много фен видеа (аз също съм добавил няколко, няма какво да се лъжем) или такива дето не генерират и по 300 гледания седмично (също от фен профили). Можеше перфектно да минем без тях или както казах преди това тези гледания да се добавят към видеото качено в официален канал.

По принцип е възможно, дори има заложена логика, само че идеята не ми харесва, поради това че не е ОК да се добавят всякакви клипове към основния. Например, в Америка, доста често има lyric видео, след което следва и официален клип. Например, имаше лирик видеа, които са по-гледани. Мисълта ми е, че ако се сливат видеа, по този начин акцентът не е върху видеото, а върху песента. Все пак в бизнеса се замерват резултатите на всеки продукт поотделно.  Част от партньорите на сайта изискват и очакват замерването да става на база видео, а не продукт. Както разбираш дилемата не е само на ниво "мнение", а и на договорености.

Все повече се убеждавам, че от фен видеата няма никаква полза. Напоследък се замислям над ретро класации. Въпросът е колко години трябва да минат, за да е ретро една песен или клип?

За момента тези видеа, които се качиха на стари песни и т.н почти не влизат в класациите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, meleto каза:

Напоследък се замислям над ретро класации. Въпросът е колко години трябва да минат, за да е ретро една песен или клип?

В България има "ретро" песни които нямат и 10 години, а примерно в Сърбия, ретрото са песните от начолото на 00-те и 90-те

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 25.05.2019 г. от 15:00, Kriminal каза:

В България има "ретро" песни които нямат и 10 години, а примерно в Сърбия, ретрото са песните от начолото на 00-те и 90-те

До 2010 вече се водят ретро,от там нагоре не.Това е правилният избор на ретро музиката. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...