Jump to content



Online: Емилия и Денис Теофиков - Тръгвай си


Препоръчани коментари

Това определено надмина всички очаквания, вече независимо от видеото и общия проект, се превръща в мегахит самата песен и много трудно ще бъде задмината от някой, гърми отвсякъде, по сторита е във всички социални мрежи, споделят я хора, дето изобщо не са фенове някакви. И с право, "Акула" също е страхотна, но "Тръгвай си" е от златния поп фолк.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да я спра. Стомаха ми се свива от кеф на токова много места. Това е супер голям позитив за поп-фолка! Да снимат 3та част и Ема да прави голям концерт за 20-годишнината на сцена. Ще напълни НДК без проблем. Да се възползва от момента. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесвам и второто парче много. В първото има повече тяга, по-мазничко е. Второто е по-умерено и мелодично. Можеха само да поразвият тематиката по-дълбоко от това за колите, парите и т.н. Или поне с други изразни средства.

Харесва ми иначе. Има добри кадри и заснемане. Харесвам много Емилия, обаче да избягва актьорството. Във втория клип е по-адекватно, ама в първия...

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Публикувано (редактирано)

Тая па е толко задръстена. Цялата й работа е такава, погледнете само. Ама какво ми си зарецитирала ма, па вадите поршетата. Не карал бентли, карал порше. И ми цитират фрази от фейсбук, колко са скромни. Цялата песен е правена с цел да се изкарат и двамата нещо което не са - умни и по - културни от останалите. Редки плетки са, а и се опитват да се правят на по - талантливи отколкото са. До два месеца тая песен ще е в контейнера при цялата диария на въпросната, а след годината дори малкото няма да се сеща че е певец. 

Чета коментари да правила концерт - ма къв концерт бе, тя два хита няма за 20 години, концерт... тя 1 хит няма, не два... концерт може у тях. 

Редактирано от Mara.Shulevna
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не те знам коя си и защо си, но е хубаво мненията да са подплатени с факти, не с "бисери" ала няма пукнат хит, че за 20 години почти няма изпънител, който може да се похвали с такава дискография и мегахитове от всеки период на жанра. Справка, видеото в следващия линк.

 

"Весело момиче" -> "Мъж да си" -> "Ще те накажем" -> "Лудост е" -> "Нежни устни" -> "Не виждам" ->  "Мечтата ми вземи" -> "Легенда за любовта" -> "Безумна любов" -> "Няма да тъгувам" -> "Целувай ме" -> "За мен забрави" -> "Ела ме вземи" -> "Изгори ме с устни" -> "Когато всичко свърши" -> "Отново не дойде" -> "Ти си луд" -> "Дори и да боли" -> "Искаш ли" -> "По твоите следи" -> "Аларма" -> "Смелите си имат всичко" -> "Грешница" -> "Моята половина" -> "Ще чакам да ми звъннеш" --> "Кукла" -> "Ти си ми" -> "Кой ще му каже" -> "Да бях от гадните" -> "Ето ме" -> "Питбул" -> "Обичай ме" -> "Калифорния" -> "Как да изтрезнея" -> "По такива си падам" -> "Акула" -> "Тръгвай си" + народните "Стано, Стано" и "Нежна, бяла", без които сватба не минава.

Добър съм и изброявам само тези, които в съответните години печелеха класации, награди, повечето са емблеми за целия жанр и се слушат и днес, като това са факти, а не лично мнение. Ако изброя и поне още толкова, които също са много известни като една "Изгубена любов", "Река на любовта", "Само с поглед", "Не се обръщай", "Ангел в нощта", "Самотна стая", "История", "Ти замина", "Сълза", "Ще рискувам", "Свързано е с теб", "Просто те убивам", "Не се променям" и т.н., малко по-голямо уважение към имената, които на 20-тата си година знаят какво правят и са се задържали в топа, защото се броят на пръстите на едната ми ръка вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Born to Die каза:

Не те знам коя си и защо си, но е хубаво мненията да са подплатени с факти, не с "бисери" ала няма пукнат хит, че за 20 години почти няма изпънител, който може да се похвали с такава дискография и мегахитове от всеки период на жанра. Справка, видеото в следващия линк.

 

"Весело момиче" -> "Мъж да си" -> "Ще те накажем" -> "Лудост е" -> "Нежни устни" -> "Не виждам" ->  "Мечтата ми вземи" -> "Легенда за любовта" -> "Безумна любов" -> "Няма да тъгувам" -> "Целувай ме" -> "За мен забрави" -> "Ела ме вземи" -> "Изгори ме с устни" -> "Когато всичко свърши" -> "Отново не дойде" -> "Ти си луд" -> "Дори и да боли" -> "Искаш ли" -> "По твоите следи" -> "Аларма" -> "Смелите си имат всичко" -> "Грешница" -> "Моята половина" -> "Ще чакам да ми звъннеш" --> "Кукла" -> "Ти си ми" -> "Кой ще му каже" -> "Да бях от гадните" -> "Ето ме" -> "Питбул" -> "Обичай ме" -> "Калифорния" -> "Как да изтрезнея" -> "По такива си падам" -> "Акула" -> "Тръгвай си" + народните "Стано, Стано" и "Нежна, бяла", без които сватба не минава.

Добър съм и изброявам само тези, които в съответните години печелеха класации, награди, повечето са емблеми за целия жанр и се слушат и днес, като това са факти, а не лично мнение. Ако изброя и поне още толкова, които също са много известни като една "Изгубена любов", "Река на любовта", "Само с поглед", "Не се обръщай", "Ангел в нощта", "Самотна стая", "История", "Ти замина", "Сълза", "Ще рискувам", "Свързано е с теб", "Просто те убивам", "Не се променям" и т.н., малко по-голямо уважение към имената, които на 20-тата си година знаят какво правят и са се задържали в топа, защото се броят на пръстите на едната ми ръка вече.

Няма нужда да се обясняваш на потребители, чиято цел е просто да трупат постове и да си чешат езиците без никакви факти. Емилия си е класика в жанра, има десетки хитове и стойностни песни. Аз лично я критикувам (както нея, така и всяка друга), когато се пуска прекалено по комерсиалната вълна, но в момента пусна (за мен) най-силните проекти, с ясно изградена концепция за 2019 и вдигна реномето на жанра, заедно с Теофиков разбира се.

пс. А как съм се зарибил по "Втори дубъл" не е истина просто!  

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
преди 10 часа , Born to Die каза:

Не те знам коя си и защо си, но е хубаво мненията да са подплатени с факти, не с "бисери" ала няма пукнат хит, че за 20 години почти няма изпънител, който може да се похвали с такава дискография и мегахитове от всеки период на жанра. Справка, видеото в следващия линк.

 

"Весело момиче" -> "Мъж да си" -> "Ще те накажем" -> "Лудост е" -> "Нежни устни" -> "Не виждам" ->  "Мечтата ми вземи" -> "Легенда за любовта" -> "Безумна любов" -> "Няма да тъгувам" -> "Целувай ме" -> "За мен забрави" -> "Ела ме вземи" -> "Изгори ме с устни" -> "Когато всичко свърши" -> "Отново не дойде" -> "Ти си луд" -> "Дори и да боли" -> "Искаш ли" -> "По твоите следи" -> "Аларма" -> "Смелите си имат всичко" -> "Грешница" -> "Моята половина" -> "Ще чакам да ми звъннеш" --> "Кукла" -> "Ти си ми" -> "Кой ще му каже" -> "Да бях от гадните" -> "Ето ме" -> "Питбул" -> "Обичай ме" -> "Калифорния" -> "Как да изтрезнея" -> "По такива си падам" -> "Акула" -> "Тръгвай си" + народните "Стано, Стано" и "Нежна, бяла", без които сватба не минава.

Добър съм и изброявам само тези, които в съответните години печелеха класации, награди, повечето са емблеми за целия жанр и се слушат и днес, като това са факти, а не лично мнение. Ако изброя и поне още толкова, които също са много известни като една "Изгубена любов", "Река на любовта", "Само с поглед", "Не се обръщай", "Ангел в нощта", "Самотна стая", "История", "Ти замина", "Сълза", "Ще рискувам", "Свързано е с теб", "Просто те убивам", "Не се променям" и т.н., малко по-голямо уважение към имената, които на 20-тата си година знаят какво правят и са се задържали в топа, защото се броят на пръстите на едната ми ръка вече.

Няма значение коя съм кака! Искаш факти, ми пусни си откриването й на концерта на Планета. Пусни си което й да е нейно изпълнение и виж, всяка нейна стара песен (аз не я знам, или съм я забравила), но то  не съм само аз бе. Никой не ги знае. 

Сравни която и да е песен на Емилия с приеми които имат Ивана, Преслава, Галена, Емануела или Анелия. То е направо смешно бе кака. Тя няма пукнат хит. Иди на парти и виж колко пъти пускат Емилия бе. Тя е абсолютна нула, всичко което си изредил е минало и заминало. Никой не се сеща за тях. 

Тая песен е изтъркана и сезонна като всичките й досега. След година кака, дори аз и ти няма да се сещаме, че тая коза е имала такава песен бе. 

Редактирано от Mara.Shulevna
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ясно, имаме си нова кралица на форума, редувате се крал, кралица...  :D Пуснал съм си много концерти, спокойно, като някоя друга за 20 години има всички тези златни песни, да дойде и да ми се обади, ще я черпя... ;) 

Иначе, за да е по темата, с Денис вече правят общи участия, бих искал да не пеят върху плейбека, а да е изцяло на живо, публиката изригва като ненормална, самата Емилия има не знам колко сторита, на които само благодари. Брутални хитове!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...