Jump to content

Препоръчани коментари

"Въртележката 2", но по-слаба. Като чуя тоя Ганев отсвир и ми става лошо вече.. Само едно и също пробутва на всяка.. Прилича на поне 5-6 други песни..

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, -A. каза:

Припева се набива в главата още при първо слушане. Имаме си нова ''Въртележка''. 

Как ще коментираш факта, че Яница възпя думата "трак"? 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този отсвир наистина сериозно писва. Но пък иначе парчето е много зарибяващо откъм музика. Изпълнението също много ме радва - Яница прави едно много яко "къдрене" на някои фрази (пааак, трааак :D), което си е нейна  запазена марка и много кефи. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Идва ми доста по-слабо от "Въртележката", с която изглежда е търсена прилика. Единствено припева е приятен за ухото, но там текста разваля всичко. Прекалено многото и наблъсканите думи не мисля, че ще позволят да се запомни и запее лесно. Мазният отсвир обаче наистина е голяма гнус.

Ако се получи хит от тази песен, ще е благодарение единствено на инерцията от "Въртележката".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яница пак пръсна, въпреки че прилича на "Въртележката" и малко ми е трудно да различавам песните на Ганев вече. Обаче текстът е як, изпяването е уникално, видеото готино... Ще е голям хит, размазвация!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яничка с пореден мегахит! Жестокаааа, пръсна и засрами колежките, отново! 

МАЧКАЙ ЯНИ!!!!!!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...