Jump to content


Online: Andrea - Amor peligroso


Препоръчани коментари

За феновете й, които чакаха чалга песен, която да разбие всички, а получиха това... :1000(29)::1000(29):

Инструментала наистина е готин, но песента не ми харесва. Клипа не е нищо особено, Андреа вече има такива. Но, нали е иноваторка, да не я съдим. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъжно е в какво се превърна, и след Пайнер можеше да прави попфолк хитове, ама тя все се мисли за голяма звезда защото двама чик*джии от Турция и Афганистан я коментират.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубава песен и клип, но пеенето й съсипва всичко. Ако ще прави английски песни, да са по-ударни и с ориенталски ритми. Това и без това се слуша в Европа в момента. Тя живее в 2010. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не става. Не мога да си обясня защо толкова години влага усилия и ресурси в тези чуждо езични парчета, които изобщо не й се получават. Имаше един момент в който с Кости бяха пуснали една-две песни, които бяха станали популярни в Европа (лично съм ги чувал), но това беше преди 7-8 години и от тогава всичко е греда и абсолютно излишно прахосничество. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

QuierO me tú ли пее тая?

Кой й е дал текста базик??? 🤣🤣🤣

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...