Jump to content



Десита и Лидия ft. Емануела - Боже мой


Препоръчани коментари

Клипа ми напомня на Теди Александрова - В сърцето. Колко платиха на Ганев за да подпише Десита като композитор вместо него?

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Докато "Няма да ти мине" звучеше приятно ретро, това е по-скоро дразнещо мазно. Не е супер зле все пак. Лидия кефи, а Десита и в чалгата не я бива - просто не става момичето, безлична е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Kriminal каза:

Клипа ми напомня на Теди Александрова - В сърцето. Колко платиха на Ганев за да подпише Десита като композитор вместо него?

Десита отдавна каза, че музиката е нейна ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ебахти скапания боклук е тая песен, не бих си я пуснал доброволно втори път, а първия не я издържах докрая. NEXT

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Боже мой... ужасна песен. Дали са я слушали преди да я издадат? Иначе и двете са много симпатични и имат бъдеще, но как може толкова умряла песен да им пуснат???

Link to comment
Сподели в други сайтове

Утре е премиерата по Планета. 

Лидия е страхотна наистина! 

Много зарибяваща песен, яко участие на Емануела. Ще има успех според мен парчето. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Припевът е много, ама много тъп, даже "Шампиона" на Анелия има по-смислен текст пред това. Днес и двете премиери са супер зле, двете момичета иначе са готини, имат харизма, но с такива бози няма да се получи. Особено след прекрасните дебюти. Емануела изобщо не коментирам как започна адски да писва от нея...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега оцених Джулия и бездарника от "София ден и нощ"...каква е тая бясна чалга, Десита не беше ли рапърка? Не, че не може да разнообразява, ама очаквах от нея конкуренция на Тита и Гери-Никол, не на Сашка Васева...

Включването на Емануела е за 10 секунди колкото за гледания. Ако Лидия я беше изпяла по-добре - тя и гласа и е чалгарски, ама от Десита не го очаквах. Тая мазнотия я изтраех до край, но ще е за пръв и последен път.

Таня Маринова пусна най-хубавата песен напоследък.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , DarkChild каза:

На мен Десита ми харесва повече и като визия, и като глас тук. Мяза на Беки Джи, а Лидия - на Таня Боева.

Песента е долу-горе. Емануела - излишна.

И аз заключих същите неща вчера. Десита се оказа много хубаво момиче, в първия клип какво чучело беше, сега не я познах. 

Таня Боева вече има две копия - Коя (мангалска версия) и Лидия (тийнверсия). 

Песента е ок, не че ще я слушам. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента много ме зариби, макар и да не е нещо нечувано. Точно от нещо такова имат нужда, за да тръгнат по участия, а тепърва ще развиват потенциала си в други жанрове и по смислени проекти. 

Най накрая млади и свежи тийн сензации в попфолка, че ми писна от дъртите амортизирани коври. И красиви, и пеещи, и харизматични, и с артистично присъствие. Всичко си имат. Няма за какво да се хване човек. Истински наследнички на ДесиСлава и Преслава най накрая! 

 

Галин освен, че се доказа вече 6 години като топ име, се доказа и като топ продуцент. Пайнер ако искат да прогресират, бързо да сменят всички дърти в екипа си с млади хора със свежи идеи! 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...