Jump to content



Деси Слава - Вторник беше


Препоръчани коментари

Повече такива песни да де правя, със смислен текст но със яка музика. Най-добрият текст на годината със Добре ли си.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знаех си, че Фатме не е загубила правилната посока!В каквато и дупка да е изпадала винаги успява да се съвземе и да ни покаже на какво е способна.Надмина очакванията ми стократно!Да продължава в този дух и да забрави за маанетата, които само я дърпат надолу!♥️♥️♥️

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-хубаво е когато един изпълнител надмине очакванията на собствените си фенове... Не че напоследък нашите за Десислава бяха големи.

Бях се зарекъл да не се запалвам пак по нея ако пусне просто стойностна поп-фолк песен, но с това пеене как да не ме разколебае... И клипът е брутален, даже и визията от първата промо снимка ми допада в движение.

За мен това е истинското завръщане на Деси Слава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имах наистина толкова малки очаквания покрай онзи кадър, че сега съм повече от впечатлен и доволен. Музиката на ДесиСлава е страшна. Горд съм, че може да създаде такова нещо. Истински попфолк с меланхолия в куплетите, какъвто най и ходи. Текста е страхотен. Най добрия за годината. И за видеото се е постарала адски много. Едно от най добрите е и то за 2019. Но имам и няколко критики. Ганев се е насрал малко с аранжимента. Някак не ми е в симбиоза с музика, текст и изпълнение. Самото изпяване не е лошо, но не е онова, което беше до преди 2 години. Няма я онази чувственост в гласа и. Малко е амортизирал покрай начина и на живот, което е тъжно. И в самия клип е доста статична. Една от визиите и е доста зле. Останслите са супер. Пожелавам успех на парчето. Много се е постарала, но сред тази бясна конкуренция не знам дали ще изпъкне... Съмнявам се да стане тотален хит, но и го пожелавам. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добра песен, браво! Текста и музиката ми харесват, втория куплет малко ми се размива, но останалите неща компенсират. Изпяването е супер, но тя Деса си го може. По-добре да влага гласа си в такива проекти. Клипа не е зле като за нея, на мен ми допада, трябваше малко повече да изпипа визията на някои места. Една от силните песни до този момент за годината.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ме впечатли особено - особено, ако се сравнява с "И това ще преживея" и "В друг живот". Тук имате склонност да се прихласвате малко повече като чуете, нещо което е различно от твърд кючек и няма в текста си "боклук" и "к*рва". Песента си е типичен комерс, който не смятам, че ще се нареди дори до нейните най-популярни песни от последно време, както остава за хитовете на сезона.

А тая откачалка какво е е направила в лице. Прилича на зомби, излязло от някой филм на ужасите. То от толкова корекции, на това заприличваш. По-грозна не е била никога и продължава да носи някакви странни перуки. Да не би да се е обръснала 0 номер?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, dan!el каза:

Не ме впечатли особено - особено, ако се сравнява с "И това ще преживея" и "В друг живот". Тук имате склонност да се прихласвате малко повече като чуете, нещо което е различно от твърд кючек и няма в текста си "боклук" и "к*рва". Песента си е типичен комерс, който не смятам, че ще се нареди дори до нейните най-популярни песни от последно време, както остава за хитовете на сезона.

А тая откачалка какво е е направила в лице. Прилича на зомби, излязло от някой филм на ужасите. То от толкова корекции, на това заприличваш. По-грозна не е била никога и продължава да носи някакви странни перуки. Да не би да се е обръснала 0 номер?

Ей, голям гад си. Как пък едно хубаво нещо не отчете за проекта... При такива музика, текст и клип и то... Да, Ганев с тъпия си аранжимент я е комерсиализирал и някак не и отива подобен аранжимент, но да я определиш като типичен комерс чак... 

Очевидно женичката се е комплексирала след второто раждане и се чуди как да се освежи, но се случва точно обратното. 

И все пак самостоятелните и парчета са далеч по успешни от самостоятелните на една Емилия, които едва се приборват за 2 милиона. То с дуети и баба знае👵

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Slavi каза:

 И все пак самостоятелните и парчета са далеч по успешни от самостоятелните на една Емилия, които едва се приборват за 2 милиона. То с дуети и баба знае👵

Това в каква връзка се казва, при положение, че обсъждаме Деси Слава в темата за новия й проект. И да, за мен след първия куплет песента си е точно комерсиална и много по-слаба от други нейни в този стил.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...