Jump to content



Малката - Не ме занимавай


Препоръчани коментари

Още когато се появи това момиче, веднага ми се превърна в любимата млада певица. Уникален талант и тембър има и се радвам, че най-сетне е в Пайнер. Новата песен си е типичен комерс, с който е ясно че иска да напомни на чалга феновете за себе си. Дано все пак залага и на по-музикантски неща, както го е правила до сега. Дано да и провърви и да покаже на Джулия и сие как се прави! 

Наистина можеха да се по-креативни с псевдонима. Толкова много алтернативи има с буквата 'В'. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не очаквах, че песента няма да ми хареса и, че ще изпее толкова банален текст. 😐

Псевдонимът сте отбелязали вече колко е малоумен. Но тя сигурно е искала да бъде възприемана като "малка", като нов изпълнител, ъпгрейднала е и  визията, извадила е силикона на показ, но това вече не е интересно...

Ще си слушам "Акула". Та дори една Стефани изкара по-яка и интересна песен от това нещо.😏

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, asylum каза:

Тоест и ти ли?

На мен песента ми хареса още преди да видя, че Коцето я е споделил в сторито си. А и Ванеса има хубави песни, имам й ги всичките. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер песничка, браво на Малката!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От първият път ме грабна ритъмът и начинът на изпяване.Браво на Ванеса и изглежда страхотно.Няма как да и запазят името,защото в Ара е била с този псевдоним.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Можеше да си добави фамилия, можеше да се пише на латиница, но да се казва "малката" женена жена, май разведена с дене... не, просто не. Да не говорим, че се съмнявам колко хора ще я разпознаят с новия й псевдоним, за разлика от другите прохождащи нея я разпознаваха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яка е песента, но наистина супер тъп псевдоним. 

Иначе си личи, че е фенка на Алисия. Направи ми впечатление, че танцува като нея, а някои от движенията й са 1:1. Особено с визията с якето от Alessa. И тва с пляскането на 2:43 е тоолкова Алисия. Няма лошо де.

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти ако беше ромка, вече можеше да имаш внуче, каква "Малка" те гони?

Мисля, че нарочно я карат да пее такива агресивни текстове, по-лиричният стил й отива много повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добър проект. Доста често я въртя. Винаги съм харесвал Ванеса и излъчването и. Жалко че така се прецака с този нелеп псевдоним. Рано или късно трябва да го смени 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази и тя се нацелила в най-най-детската аудитория, което със сигурност ще й изиграе лоша шега. Никога не е блестяла с талант и глас, но поне правеше интересни песни преди. Тази обаче е пълна помия - "нмз, ако обичате", сериозно ли? Всъщност от певица, нарекла се Малката, няма как да очакваш нещо адекватно като звучене. В коша.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яка е, някаква надъхваща :D
Успех и желая , ама дано следващата и песен да е с предишния псевдоним. А този да са го сложили за закачка, да се заговори за нея. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Текста е изключително тъп (за кой ли път вече тази, а и последните няколко години), но музиката и самото изпълнение зарибяват и тази песен си се налага доста - много повече се котира от новите на Джулия, Деси Слава, Анелия и Емануела примерно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...