Jump to content

Малката - Не ме занимавай


Препоръчани коментари

Много силно първо парче. Музиката е един път. Текста хем има нахакана част, хем е към абитюриентите, хем има и любовна драма. Малко се е изхвърлила с този милион за ден, ама лошо няма да си повярва малко. Ванеса е в топ форма определено - отслабнала, секси, магнетична, харизматична. 

Не съм вярвал, че ще го кажа, но тази година Пашев слага в малкия си джоб Ганев. Песните му са различни една от друга и изобщо от това, което предлага Ганев като звучене, но все пак се придържа към алтуалния саунд. 

Успех на парчето. Много силен месец за чалгата от Добре ли си насам. Време беше чалгата да вдигне малко левела. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яка е, някаква надъхваща :D
Успех и желая , ама дано следващата и песен да е с предишния псевдоним. А този да са го сложили за закачка, да се заговори за нея. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това с Малката не е сериозно, хората си я познават като Ванеса. Иначе песента не е зле, но старите й са един път, тук текста никак не ми допада, няма никакъв смисъл в него. Иначе се е надъхала, изглежда повече от добре, желая й много успехи, защото определено много я харесвам и песните й винаги са ми оставали в плейлиста за дълго време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Роско каза:

Яка е, някаква надъхваща :D
Успех и желая , ама дано следващата и песен да е с предишния псевдоним. А този да са го сложили за закачка, да се заговори за нея. :D

Няма как да използва Ванеса заради Ара, мисля.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Mr. Greshen каза:

Няма как да използва Ванеса заради Ара, мисля.

Да си смени името по лична карта на Ванеса, и никой копче няма да и каже. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, ANGEL каза:

Или просто да беше Ванесса, но тва Малката е нелепо. 

Да, толкова е просто. Не вярвам така да остане, дано е ПР трик :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако Ара са намесени разбирам защо е искала да смени псевдонима си, който беше прекрасен. Тя се казва Ваня и можеше нещо друго да измисли с В, а не това по името на песента й с Алисия - МАЛКАТА. Много несериозно звучи, вярно, а сигурно феновете са го избрали заради тая песен.

Клипът е добър, готин, като за първи в нова компания е доста, даже прекалено добре. Песента и тя още по-добре. Има хитов потенциал, надъхващ и хитов текст, лесно се запява, точно покрай баловете ще върви....... Това "брат" малко дразни, но се преживява, пък и Пашев - доста добра музика. 

Успех, защото заслужава! Все пак да вземе да помисли обаче за тоя псевдоним, има толкова много имена, толкова ли няма акъл и мозък да прецени сама, не знам. Чак ме нервира! Да вземе да смени това малката, че направо ми иде да й шибна два шамара! Язък за хубавото име, което носи!!!!!! Пфффф, ядосвам сеееееее!!!!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...