Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 18 минути, dan!el каза:

Ама защо продължават да стоят тези клипове? И имам чувството, че са само на тези песни, а на другите се трият.

Те в началото ги триха, но видяха че няма смисъл и веднага се правят нови. Хората предпочитат да я слушат без диалозите всеки път, което е нормално. По скоро са зле за това че от Пайнер не ги пуснаха кратките версии със слайдшоу. 

Иначе и на Добре ли си не е изтрито, Лидия и Галин имаха един с 2 млн, който съвсем скоро го изтриха. По скоро рядко трият каквото и да е. 

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Джена вече 6 месеца няма нова песен. Защо направи такава пауза? Мигом чакаме нов трак!

  • Sad 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Slavi каза:

Те в началото ги триха, но видяха че няма смисъл и веднага се правят нови. Хората предпочитат да я слушат без диалозите всеки път, което е нормално. По скоро са зле за това че от Пайнер не ги пуснаха кратките версии със слайдшоу. 

В канала на Пашев си ги има и двете песни със слайдшоу и без паузи. Кое точно не им е достатъчно на хората, че продължават да качват всевъзможни клипове. Не говоря само за тези песни. Просто е безумно да качваш нещо, което първо не е твое и второ вече си го има качено. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, Willy каза:

Това клипче преди 20ч. имаше 71к, а вече са 106к.

Балкански хит. Цели 106ка за 3 дни 👻

Иначе последните 3 дни повечето коментари под официалния клип дори не са български. Добре се отрази рекламата в гранде и дмсат. 

преди 15 минути, dan!el каза:

В канала на Пашев си ги има и двете песни със слайдшоу и без паузи. Кое точно не им е достатъчно на хората, че продължават да качват всевъзможни клипове. Не говоря само за тези песни. Просто е безумно да качваш нещо, което първо не е твое и второ вече си го има качено. 

Е те потребителите мислиш ли, че знаят кой клип е в канала на Пашев и кой не. Клиповете на Пашев излизат по долу от другите, а потребителя цъка на първия, който види. 

Иначе наистина е много досадно това да се качват клипове. Още по малко, че често се трият. Само прецакват официалните клипове. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, dan!el каза:

В канала на Пашев си ги има и двете песни със слайдшоу и без паузи. Кое точно не им е достатъчно на хората, че продължават да качват всевъзможни клипове. Не говоря само за тези песни. Просто е безумно да качваш нещо, което първо не е твое и второ вече си го има качено. 

Когато аз я качих я нямаше в канала на Пашев, а никой не беше качил мастера, всички бяха рязали от ютюб рипа и звучеше гадно. И качих го първоначално защото някой в темата с линка към wav-а на Акула беше помолил да се качи в тубата.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина трябваше да пуснат слайдшоу с песните. Все пак диалозите са излишни по време на купони, например. Доста ме дразни това разводняване от няколко клипа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://socialblade.com/youtube/user/planetaofficial

 

@Fast, попадал ли си на този сайт. Каква му е идеята. Виждам, че отброява дневните гледания и нови абонати на различните канали. А последната графа с доларите какво изчислява? 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Slavi каза:

https://socialblade.com/youtube/user/planetaofficial

 

@Fast, попадал ли си на този сайт. Каква му е идеята. Виждам, че отброява дневните гледания и нови абонати на различните канали. А последната графа с доларите какво изчислява? 

Да, отроява гледанията в канала и абонатите. Това са евентуални приходи, които се получават на месечна база. 

По принцип, Popnable също може да отброява дневните гледания на каналите. Също и да прави приблизителни приходи. Само, че не съм го реализирал още. Данни има. Имах идеята да направя меню Channels и там да са като профили на самите канали.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Slavi каза:

https://socialblade.com/youtube/user/planetaofficial

 

@Fast, попадал ли си на този сайт. Каква му е идеята. Виждам, че отброява дневните гледания и нови абонати на различните канали. А последната графа с доларите какво изчислява? 

Приходите на канала, които са много по-малки от написаните там. Май ги пишат по американските стандарти, защото там приходите са по-големи по реклама

  • Love 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, meleto каза:

Наистина трябваше да пуснат слайдшоу с песните. Все пак диалозите са излишни по време на купони, например. Доста ме дразни това разводняване от няколко клипа.

Досега не се бе случвало фен клипове да трупат повечд гледания от официалния. И с Тръгвай си вероятно ще стане така. Дразнещо е, да. Ако не ги следихме, нямаше и да знаем реално какво се случва с проектите

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Kriminal каза:

Приходите на канала, които са много по-малки от написаните там. Май ги пишат по американските стандарти, защото там приходите са по-големи по реклама

Не, не са по американските. При американските за подобни гледания ще говорим за няколко милиона долара.

Долу-горе е 1 лев на 1000 гледания. Те имат 75 милиона, което е точно толкова. За американските стандарти е поне 5-6 пъти повече.. и  е в долари, освен това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, meleto каза:

Да, отроява гледанията в канала и абонатите. Това са евентуални приходи, които се получават на месечна база. 

По принцип, Popnable също може да отброява дневните гледания на каналите. Също и да прави приблизителни приходи. Само, че не съм го реализирал още. Данни има. Имах идеята да направя меню Channels и там да са като профили на самите канали.

А коя цифра е месечния приход. 18ка или 302ка. Все пак разликата е огромна... И дали изпълнителите взимат някаква част. 

Супер ще е в даден момент и в Попнейбъла да се виждат тези неща. Какво става със седмичния чарт за артисти. За юни ли каза, че го планираш. 

Аз съм се захванал с гръцкия попнейбъл от 2 дни. Репортнах за доста дублиращи се изпълнители и започнах да добавям песни с повече милиони. 

 

Screenshot_20190523_125047.jpg

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Slavi каза:

Балкански хит. Цели 106ка за 3 дни 👻

Иначе последните 3 дни повечето коментари под официалния клип дори не са български. Добре се отрази рекламата в гранде и дмсат. 

 

Ами на всички ни е ясно, че песента не е балкански хит. 😀

Все пак, радвам се че получи реклама в Гранд и цели 2 часа гостуваха в ДМ сат(което беше много cringe и с нетърпение очаквам да го качат).

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
  • Fast locked, unpinned, unlocked and locked this Тема
  • Fast pinned and unlocked this Тема
  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...