Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 минути, Western каза:

"Грешка беше" прави повече гледания от "Да гори в любов" и към днешна дата. 

Не съм сигурен. По едно време разликата между тях се беше стопила до 1,5 млн., а сега е 2 млн.

  • Love 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 5 минути, Western каза:

Дай ми пример за нещо което не е крадено, което не е правено, което е НАПЪЛНО новаторско и което не е виждано до момента. Естетсвено, че няма как да открием топлата вода, но дай да си стоим в мазето и да си се снимаме на тухлите, защото и другите го правят и защото  те нямат възможност за скъпи клипове. Какво означава "не съответсва на стандарта на чалгата и държавата"? Тя тези клипове с държавни пари ли ги прави? 

А колкото до песните.. кое в песните на Преслава е различно, уникално и не чувано? Пята песен, която всички пеят последните 2 години - изтъркания до болка вече Ганевски стил, който трябва да се забрани със закон.

На Цура Янева са с държавни пари.

Нищо в песните на Преса не е различно. Същите са като на Галена.

Емануела и Теди Александрова са по-иновативни. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Заповядай:

 

Това златен хит ли трябва да е? Бих казал, че това е насила налагана песен от изпълнителката й. 

Смятай, щом Преслава пусна допитване кои песни да пее на концерта и почти никой не спомена тази песен какъв златен хит е. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Danger. каза:

Това златен хит ли трябва да е? Бих казал, че това е насила налагана песен от изпълнителката й. 

Смятай, щом Преслава пусна допитване кои песни да пее на концерта и почти никой не спомена тази песен какъв златен хит е. 

Изпуснал съм го това допитване. За мен лично това е най-яката песен на Преслава в това десетилетие. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Danger. каза:

Това златен хит ли трябва да е? Бих казал, че това е насила налагана песен от изпълнителката й. 

Смятай, щом Преслава пусна допитване кои песни да пее на концерта и почти никой не спомена тази песен какъв златен хит е. 

Но поне година се избухваше мощно на тая песен. И се помни. За днешните стандарти е тотален хит, не бих казал златен. Стои под Сен Тропе и Чалга пеперудки, но Преслава винаги е правила хитове, били те и лишавани от клипове - Нямаш сърце, Горчиви спомени. Галена засне дори Чупката, която вече беше наложен хит. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Не съм сигурен. По едно време разликата между тях се беше стопила до 1,5 млн., а сега е 2 млн.

За последните 24 часа:

Грешка беше - 20К

Да гори в любов - 15К

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Western каза:

"Грешка беше" прави повече гледания от "Да гори в любов" и към днешна дата. 

Да, благодарение на двата дуета с Емилия. Ако се загледаш - абсолютно всички клипове на Денис са скочили доста. Дори ''Мило мое'' която от много време не е била част от класацията вече е вътре, но ако погледнеш последните 2-3 седмици ''Да гори'' е била над ''Грешка беше''.

''Тръгвай си'' вече 5 ден прави +300к дневни. Не очаквах така да задържат интереса. Евала!

  • Love 2
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, plambata каза:

Изпуснал съм го това допитване. За мен лично това е най-яката песен на Преслава в това десетилетие. 

Единствените песни, които харесвам от цялата дискография на Преса, са... забравих й името, но се пееше "Ти на мен ли или аз на теб..." :D и "Без теб". Аматьорка щеше да ми харесва, ако не беше крала от Опа на Теодора и Пантелис! Всичко останало й е тотал щета, но вълнува хората вече над десетилетие, не може да се отрече! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Western каза:

Все ми е тая вече не е най-гледания клип в канала. Жена за лудницата е, до дни ще удари 12 милиона.

Оо,да,вярно.Жена за лудницата отдавна ми е омръзнала и не съм я слушал.Доскоро беше в попнейбъл и правеше по 10-15к гледания и явно се е отразило.

Какво очакваш от дуета им с Алисия?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, -A. каза:

Да, благодарение на двата дуета с Емилия. Ако се загледаш - абсолютно всички клипове на Денис са скочили доста. Дори ''Мило мое'' която от много време не е била част от класацията вече е вътре, но ако погледнеш последните 2-3 седмици ''Да гори'' е била над ''Грешка беше''.

''Тръгвай си'' вече 5 ден прави +300к дневни. Не очаквах така да задържат интереса. Евала!

Реално да, но все пак си прави повече :D

Емили много ме кефи, да продължава в същия дух и лятото да избухне със самостоятелно парче (с някой различен от Ганев), дори може и направо есента - двата дуета ще я държат лятото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Western каза:

Реално да, но все пак си прави повече :D

Емили много ме кефи, да продължава в същия дух и лятото да избухне със самостоятелно парче (с някой различен от Ганев), дори може и направо есента - двата дуета ще я държат лятото.

Прави повече в момента. Преди не беше така. :D

За ''Изтрезняваш ли'' съм съгласен, че както блесна така и угасна, но за ''Гори'' да се говори така при положение, че това е най-големия хит на Преса от ''Моето слабо място'' насам е смешно.

Няма смисъл толкова продукция. Чак есента да пусне нещо като ''Смелите си имат всичко''. 

''Акула'' и ''Тръгвай си'' са пример за това как концепцията е много по-важна от финансите. Не казвам, че са евтини клипове, но в никакъв случай не са и толкова скъпи като примерно ''Маракеш'' (жесток клип, може би най-добрия за 2018, но не предизвика и 1/3 от интереса на тея два). Любовта добре и се отразява на Емилия Башур.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Уж ви писнало от песните на Ганев, особено Изтрезняваш ли, ама от Феноменален не ви е писнало(?)

преди 29 минути, Western каза:

"Грешка беше" прави повече гледания от "Да гори в любов" и към днешна дата. 

"И към днешна дата" - винаги ли правеше повече гледания? Ако правеше повече гледания от Да гори в любов нямаше да има 2-милионна разлика межу гледанията им, при положение че Грешка беше е излязла 10 дни след Да гори в любов. Преслава да не е направила много повече 2 милиона за 10 дни?

Редактирано от Kriminal

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

''Добре ли си'' в Spotify се котира доста добре извън България. Обикновено прави около 2,5-3к дневен стрийминг. Вчера актуализираха българския чарт и имаше 1,6к. което означава, че около хиляда идват чужбина. Миле Китич там се котира много.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Kriminal каза:

Уж ви писнало от песните на Ганев, особено Изтрезняваш ли, ама от Феноменален не ви е писнало(?)

"И към днешна дата" - винаги ли правеше повече гледания? Ако правеше повече гледания от Да гори в любов нямаше да има 2-милионна разлика межу гледанията им, при положение че Грешка беше е излязла 10 дни след Да гори в любов. Преслава да не е направила много повече 2 милиона за 10 дни?

Към днешна дата прави ли повече гледания? Прави. 

Лек ден ти желая. :)

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, plambata каза:

При "Сърце" успехът е повече от задоволителен и ще го видиш на следващия голям концерт. Това е много концертна песен, която Галче тепърва ще налага. Не си ли съгласен, че е добре изпълнителките да имат и подобни песни в репертоара - като нея, като "Дай ми любов", като "Вторник беше" на Деса. Преслава от години не е имала подобна песен. Забележи, че във всяка една нейна песен се пее за питиета, изневери и т.н. Ако я поканят на някой по-сериозен концерт, тя няма какво да изпее. Не те знам колко си фен на Преса или пос-коро си анти-Галенов, но наистина се съмнявам и теб да те кефи крайната комерс-посока, в която тръгна кариерата на Преслава в последните години. 

Успеха на Сърце за мен не е задоволителен. Една Над закона с 9 милиона се води флоп. Една песен, която не е стигнала до масата хора, няма как да я водим за успешна. Само клубните комерски ли трябва да стигат по 15 милиона. Една Грешка беше или Ангелите плачат са концертни песни, но стигнаха по 15 милиона или са на път да ги минат. Не мисля, че Галена ще я налага. Тя през годините си заеба толкова добри песни. Това, че ще я изпее на концерт, не значи че ще я налага. Догодина дори по клубовете вече няма да я пее вероятно. Само дуета с Фики успя да наложи успешно. Опита се и със Знам диагнозата и Утешителна награда, но очевидно и по концерти песните не се приеха и знаеха масово, както е със старите на Преслава например или Моето слабо място от по новите. Галена със сигурност не умее да прави от големите си хитове вечни класики. Ако някой твърди обратното, то си граничи с лъжата. 

Във времето, в което живеем, такива песни, за които говориш, не ти носят дивиденти. Хубаво е да има разбира се музика за слушане, но очевидно е, че тя се прави за кеф и рядко може да ти донесе успех и то случаен. Самия факт, че голвмите хитове на 2018 са песни като Шефката, Зоопарк, Феноменален, Въртележката не ти ли говори колко ниско е нивото всъщност и как кючеците спасяват положението. Докато критериите на публиката са такива, смисъл от хубави концертни парчета не виждам. В този ред на мисли, Преслава не дължи на никой това, което някой очаква от нея. В момента, в който се опита да бъде различна с Без теб, тръгна да се срива. Защо да го прави след като може да е на върха с познатата формула. 

Мен не ми харесва посоката, по която тръгна попфолка изобщо, но кой ме пита. Преди години никогацне биха развалили парчета като Добре ли си и Вторник беше с подобни отсвири, само и само да влязат в клубовете. Но днес го правят. Дори и парчета, които имат шанс да се отличат, биват омаскарени от Ганев с цел комерс. 

А и единствения концерт, който се прави веднъж в годината е пълна пародия за жалост. Няма как да бъде какъвто и да е критерий. Всичките мангали там са с топ прием всеки път. Само Преслава и понякога Галена успяват да се изявят прилично. Но Галена дори и като е била с по големите хитове от Преса, е получавала по слаб прием от другата. Не помниш ли 2018, в която Преслава имаше само Да гори, а получи най силния бис и залата пя акапела сума и парчета от близкото минало. Кога същата тази зала биха пяли така старите песни на Галена. Никога.

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Western каза:

Явно само в България да правиш евтини клипове е за хвалба и предпочитане, пред това да се стараеш, да влагаш в проектите си и те да са на топ ниво, надскачащо българската продукция като цяло.

Много се изхвърляте с това световно ниво. Песните на Галена, поне повечето, са като всички други на Ганев за чалгата. Как пък на Галена са на световно, а на другите не. В България не е добра инвестицията в скъпи клипове. А и не всички имат Галин Вафлата или Пеевски зад гърба си, чиито ресурси са неизчерпаеми. Много е лесно с неизчерпаем ресурс да се правиш на Мадона, но умните певици без такъв финансов гръб, не биха влагали в нещо, което е с живот 3 месеца в клубовете, особено като знаят с колко пот са изкарали тези пари по клубовете и колко потни чички са ги опипвали под въздействието на алкохол и наркотици. Безсмислено е. Само ние тук се вълнуваме от скъпите клипове. Потребителите на таЗи музика искаш да лашкат снаги под огнени ритми. Не им пука какви са видеата. 

преди 1 час, plambata каза:

И на мен отсвирите на Ганев ми писнаха и силно се надявам да разнообрази. Но ако погледнем 3 години назад песните на Галена са доста различни една от друга. Освен това обикновено по проектите е мислено - клипът на "Сърце" например е шедьовър на фона на всичко останало от тази година (изключвам Емилия и Денис). Идеята в "Добре ли си" също е яка, но можеше и по-добре да я развият. Сега с този силен старт на 2019, вярвам, че до края на годината ще си позволи да пусне поне 1 експеримент от ранга на "Дай ми любов" или песните от Криско.

Песните на Галена може да са различни една от друга, но са по шаблона, по който се правят всички чалги така или иначе, с малки изключения. ГивМиЛов беше различна да и я сполетя флоп съдба. Че се оказа, че музиката е 1:1 със некви сеймпли, които се ползват по принцип за допълнение към дадена песен, а не като основа. Че и Даниел Ганев се подписа под песента като автор с цялото си нахалство. 

Песните на Криско експерименти ли се водят. Бяха преди 3 години. Сега и той е толкова изперпан, че не е случайно това, че Галена не ги пуска. И това писна бързо бързо. Експеримент е нещо, което не е наложено от друг на пазара. Да се правиш на дърта ГериНикол вече не е успешно. Дори и Гери Никол търси нова успешна ниша, в която да пробие с нов успех. 

  • Love 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Danger. каза:

Това златен хит ли трябва да е? Бих казал, че това е насила налагана песен от изпълнителката й. 

Смятай, щом Преслава пусна допитване кои песни да пее на концерта и почти никой не спомена тази песен какъв златен хит е. 

Ако това не е златен хит, то Галена няма и един златен хит за цялото десетилетие... 

Вече говориш глупости. Кой се интервсува кой какво писал в допитването като на кинцерти и участия песента се знае наизуст от малки и големи. 

Да не говирим, че със слайдшоу има повече гледания от сума и песни на Галена със скъпи и ефектни клипове. 

Моето слабо място е в топ 5 на най големите хитове това десетилетие. Емблема на Преслава и на жанра. Смешно е да се опитваш да го омаловажиш. Хавана тропикана от същата година ли е по златна и успешна? 

  • Like 1
  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , -A. каза:

Преди всички сравняваха ''Да гори в любов'' с ''Грешка беше'' защото правеше повече гледания и излезнаха в един и същ период. Сега вече е по-удобно да се сравнява с други песни защото правят повече гледания от на Преслава. :D 

 

До преди 2 дена Преслава правеше повече гледания от “Грешка беше” , но не го изтъкнахте и след няколко дена пак ще прави повече гледания , но няма да го изтъкнете. Преса все ви е трън в очите , защото успява сама и без скъпи клипове! 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

А какво им липсва на клиповете на Преслава? Не харчи по 500 хиляди лева за облеклото и за самите клипове, но поне изглеждат хубаво. Всичките и клипове от 2014 нататък изглеждат яко.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оправданието, че Грешка беше прави повече гледания от Да гори в любов беше че сега трупа гледания покрай новите песни на Теофиков.. ами аз по същия начин мога да кажа, че Да гори в любов е прави повече гледания преди месец заради Изтрезняваш ли... шанс

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Western каза:

Оправданието, че Грешка беше прави повече гледания от Да гори в любов беше че сега трупа гледания покрай новите песни на Теофиков.. ами аз по същия начин мога да кажа, че Да гори в любов е прави повече гледания преди месец заради Изтрезняваш ли... шанс

За какво се бориш в момента? Едната правела 15 000, другата 20 000. Чудо голямо е 5 000 разлика - колкото населението на едно голямо село. Утре може да са с разменени позиции.

Ако "Грешка беше" правеше постоянно по-високи гледания, отдавна щеше да е дръпнала, а не да изостава с 2 000 000.

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Cally-Pressyfan' каза:

За какво се бориш в момента? Едната правела 15 000, другата 20 000. Чудо голямо е 5 000 разлика - колкото населението на едно голямо село. Утре може да са с разменени позиции.

Ако "Грешка беше" правеше постоянно по-високи гледания, отдавна щеше да е дръпнала, а не да изостава с 2 000 000.

За какво да се боря бе мило? Ти си мислиш че Да гори в любов е правила с 200К отгоре на Грешка беше ли? 

Лягай си. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
  • Fast locked, unpinned, unlocked and locked this Тема
  • Fast pinned and unlocked this Тема
  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...