Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 час , Fast каза:

Публикува коментар на Кондомчо съдържащ обиди.

Ясно..

Трупни едно гледане за 10 милиона на този невероятен хит!

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Акула е направила 55-60 ка за последните 26 часа от клипчето на Kriminal i 27 ka от клипчето на пашев. Тоест към 85-90ка. Почти колкото гледанията от официалния клип. Наистина впечалляващи гледания на 20ия ден от излизанетл и - около 200ка.

При Тръгвай си положението не е по различно. 55ка от клипа на лирик бг, 30ка от клипа на Пашев и 15-20ка от клипа на Криминал за последноте 26 часа. Тоест над 100ка от фен клипове... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , Slavi каза:

И аз съм преживявал лично Как не те е срам. Но не бях лирическата героиня, а безсрамницата, новата :laughing:

 

А аз съм преживял това! Слушай внимателно!

 

  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия до момента мачка откъдето и да го погледнем. Ако имаше награди съвсем спокойно си взима със 100%: 

- Артистично присъствие на изпълнител във видеоклип 

- Видеоклип на година 

- Дует на годината 

- Успехи зад граница 

Да не кажа, че и Песен и Певица до момента са при нея. Няма спиране Емица, много й се кефя - браво! Да се учат и Галени и Преслави! 

  • Love 1
20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Положението при Тодорка от Диапазон е много плачевно. Толкова години лансиране, толкова напуснали  изпълнители заради нея, толкова добри песни и се даваха на готово, а след 3 години отсъствие, сякаш никога не е била на сцената. Вече втора песен пуска, а се движи по зле и от дебютантка. Язък, че я бутаха толкова. Иначе парчето и не е лошо. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Slavi каза:

Положението при Тодорка от Диапазон е много плачевно. Толкова години лансиране, толкова напуснали  изпълнители заради нея, толкова добри песни и се даваха на готово, а след 3 години отсъствие, сякаш никога не е била на сцената. Вече втора песен пуска, а се движи по зле и от дебютантка. Язък, че я бутаха толкова. Иначе парчето и не е лошо. 

Тя няма активна кариера вече, за кеф ги е издрискала тия проекти. Не се бута никъде вече, така че няма смисъл да я сравняваме с предишното й положение, нито с това на колежките й сега. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 часа , Danger. каза:

Топ Dj-те на България гласуваха и определиха: “Добре ли си” на Галена & Миле Китич е дискотечния хит на месец Април.

 

01. Галена & Миле Китич – “Добре ли си”

02. Теди Александрова, Борис Дали & Илиян – “Давай на Дж”

03. Анелия & Dj Живко Микс – “Шампион”

04. Преслава – “Изтрезняваш ли”

05. Емануела – “Скъпото се плаща”

06. Ваня – “Живот мой”

07. Фики – “Ще те закарам”

08. Галена – “Феноменален”

09. Галин & Лидия – “Няма да ми мине”

10. Галена – “Сърце”

Освен с най-актуалния си хит, Галена се нарежда в класацията с още 2 хитови проекта, което е абсолютен прецедент за класацията ни до момента. Певицата винаги е творяла с хъс и голяма амбиция, а публиката от своя страна винаги я е награждавала със своята любов и високи отличия. 

Лидерката ми тя - отново при нея е налице "абсолютен прецедент". Иначе е доста радващо да видя Теди Ал. и Dj Живко микс пред обявявания за мегахит от някои съфорумци трак на 4-тата позиция. Между другото "Фееноменален" все повече й диша във врата в Popnable - разликата днес е 1100 гласа, до няколко дни 100% я минава.

Друг интересен момент покрай Преслава с обявяваната от някои мечтатели за песен на 2018 г. - "Да гори в любов" , която към днешна дата едва прави 15 000 дневни гледания. В момента вече трайно преди нея са песни от същия период като "Въртележката", "Името ти" , "Грешка беше". 

Та...поне мечтите са безплатни. :)

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Феноменален" - песента, тръгнала с 4,5 млн. за месец (по-малко от Грешка беше и Да гори) и към днешна дата е най-актуалният и задържал се хит от миналата година. 6 месеца и половина след излизането си парчето прави почти по 30 хиляди гледания на ден! 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Като цяло 2019 за момента е белязана под знака на Галена, Емилия и Теофиков - не мога да кажа за момента дали Галя или дуетът са отгоре - точките между тях ще ги броим след някой друг месец. После идва Галин с неговите девойки и едва след това Преслава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Western каза:

Скоро над "Да гори в любов" ще бъдат и Мило мое на Максим, както и Употребена на Андреа (песен от 2010) :D

Ай чиститу

То в даден момент всички отиват след Употребена. Така както Сен тропе е преди Феноменален например. Отново песен от 2011. Не сме безгрешни е преди Сърце, а е песен от 2004. Не е тайна, че гледанията на Азис и Андреа не се генерират само от БГ, което допринася за внушителното им присъствие в чарта. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

То в даден момент всички отиват след Употребена. Така както Сен тропе е преди Феноменален например. Отново песен от 2011. Не сме безгрешни е преди Сърце, а е песен от 2004. Не е тайна, че гледанията на Азис и Андреа не се генерират само от БГ, което допринася за внушителното им присъствие в чарта. 

Тук съм напълно съгласен с теб. Песни като Употребена, Луда по тебе, всичко златно на Азис и т.н. не бива да ги имаме предвид при анализите ни. Но за Максим Western е прав. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, plambata каза:

Като цяло 2019 за момента е белязана под знака на Галена, Емилия и Теофиков - не мога да кажа за момента дали Галя или дуетът са отгоре - точките между тях ще ги броим след някой друг месец. После идва Галин с неговите девойки и едва след това Преслава.

Още преди втория дует, Ема и Теофиков бяха категорично с най големия хит за годината, а след втория тотално драснаха светлинни години и пред Галена и пред Преслава. Не знам дали осъзнаваш, но Акула прави на 20я си ден от излизането по 200ка с фен клиповете, докато Добре ли си на 20ия си ден е направила 165ка с фен клипчето. Акула дори не е стартирала с гледания от порядъка на 500ка. Ема и Денис са истински фурор. За дни натрупаха повече коментари от колкото Добре ли си за месец. 

 

Галена ако има преднина, то е защото е по активна от Преслава. В рамките на 7 месеца е издала 3 парчета, а Преса в рамките на 8 е издала 2. В момента в който издаде поредното си парче, разликата бързо ще бъде стопена и то без да драпа и да се чуди кой да покани в проекта си, за да се отличи. Разчита само на себе си! 😏

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Slavi каза:

 

 

Галена ако има преднина, то е защото е по активна от Преслава. В рамките на 7 месеца е издала 3 парчета, а Преса в рамките на 8 е издала 2. В момента в който издаде поредното си парче, разликата бързо ще бъде стопена и то без да драпа и да се чуди кой да покани в проекта си, за да се отличи. Разчита само на себе си! 😏

Слави, стига си говорил глупости. При "Феноменален" на кого е разчитала, а песента е най-големият хит за зимата, който още се върти и прави стабилни гледания?

При "Сърце" на кого е разчитала? Една супер некомерсиална песен и мащабен клип, който е един от най-добрите за годината.

А "Добре ли си", ако беше самостоятелна на Галена, отново щеше да бъде хит. Просто самата песен има заряд на хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Още преди втория дует, Ема и Теофиков бяха категорично с най големия хит за годината, а след втория тотално драснаха светлинни години и пред Галена и пред Преслава. Не знам дали осъзнаваш, но Акула прави на 20я си ден от излизането по 200ка с фен клиповете, докато Добре ли си на 20ия си ден е направила 165ка с фен клипчето. Акула дори не е стартирала с гледания от порядъка на 500ка. Ема и Денис са истински фурор. За дни натрупаха повече коментари от колкото Добре ли си за месец. 

 

Галена ако има преднина, то е защото е по активна от Преслава. В рамките на 7 месеца е издала 3 парчета, а Преса в рамките на 8 е издала 2. В момента в който издаде поредното си парче, разликата бързо ще бъде стопена и то без да драпа и да се чуди кой да покани в проекта си, за да се отличи. Разчита само на себе си! 😏

На Емилия и Денис проектите ме кефят супер много, така че няма да чуеш от мен лоша дума за тях. Просто и двете песни излязоха твърде скоро, за да се правят някакви генерални изводи. Интересът за момента към тях наистина е брутален, но да видим как ще се развият във времето. 

Колкото до двубоя Галена-Преслава не мога да се съглася. Виждаме, че Галена поддържа добри гледания на повечето си песни за по-продължителен период от Преса. Да не забравяме, че в момента конкуренцията е много силна и въпреки това месец по-късно "Добре ли си" поддържа 120-130 хиляди на ден (от двете клипчета). Това, което казваш за активността също според мен не е вярно. Даже напротив - примерно аз очаквах дуетът с Миле да задуши "Феноменален", както обикновено става, но такова нещо не се наблюдава. 

При Преслава вече за n-та поредна песен забелязваме силно избухване в началото и много бърз срив. Моето мнение, че Преса твърде много избяга от същността си и това не й носи устойчив успех - песни като "Изтрезняваш ли", че даже и "Да гори" просто не са нейните и са мноооого далеч като качество от истинските й трайни хитове. Подобни песни нито я отличават от масата, нито "галят слуха", нито носят някакво интересно послание. Убеден съм, че дори на най-върлите й фенове тези песни не са им сред най-любимите от репертоара й и вече са им омръзнали. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
  • Fast locked, unpinned, unlocked and locked this Тема
  • Fast pinned and unlocked this Тема
  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...