Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 6 минути, Born to Die каза:

Нека си е така, 20 години в златната среда, не й трябва Певица, няма смисъл. Глас, желание за работа, хубави песни и поне един мегахит на година стигат. Има албуми от най-златните в жанра, има народни песни, дето се пеят по сватби всяка седмица, периоди с най-различни автори и музиканти, ретро, което никога няма да се забрави, живи изпълнения, където просто се прекланяш, турнета. Това е кариера, винаги може и още, но такъв път тя не си е представяла да има.

Е, Емилия от доста години налива солидно в кариерата си, така че е очаквала. Дори го е планирала до някаква степен. Но това, че не е била номер 1 е плюс в нейния случай. Нито е писнала на феновете, а и изненадите се получават по лесно, когато феновете не са очаквали проекти на нивото на дуетите им с Денис например. 

Паметна година за Емилия определено. Засега 2019 ще се запомни с двойния им проект с Денис. Много трудно ще е някой да ги догони. Ама много

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 13 минути, Stela каза:

Снощи си мислех, че Преслава не си качва снимки с Павел и тя ми е прочела мислите 😁

 

Мъж без собствено мнение, мишка. За мен не е никакъв мъж. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е готино обаче така да се соли по Галя, не е малка Деси, 2 пъти по-голяма певица е, за да се води по разни съвети, а и Галя не мисля, че чак я е обучавала едва ли не как да си прави участията и какво да пее. Деси си пее ok, просто пуши много, понякога не попада на песни и година преди и след раждането е супер комплексирана на тема килограми без да има защо. Лута се, търси хит, бяга от себе си, ето сега смятам, че се върна на своето си с този прекрасен проект, но го пусна в момент на брутална конкуренция. Според мен от Галена само видя колко важно е да имаш добър клип, иначе си търси жената участия и не може да бъде обвинявана, дуетът с Фики беше прекален в тази посока, но я разбирам. Тя в едно интерво си каза, че трудно се справя с парите, върнала е Майки да не учи в чужбина, защото и без това нямал желание, а излиза скъпо, мъжът й не го знам, но вероятно тя държи парата в семейството... Та всичко това си дава отражение, това с Галена си е малко мит.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Born to Die каза:

Не е готино обаче така да се соли по Галя, не е малка Деси, 2 пъти по-голяма певица е, за да се води по разни съвети, а и Галя не мисля, че чак я е обучавала едва ли не как да си прави участията и какво да пее. Деси си пее ok, просто пуши много, понякога не попада на песни и година преди и след раждането е супер комплексирана на тема килограми без да има защо. Лута се, търси хит, бяга от себе си, ето сега смятам, че се върна на своето си с този прекрасен проект, но го пусна в момент на брутална конкуренция. Според мен от Галена само видя колко важно е да имаш добър клип, иначе си търси жената участия и не може да бъде обвинявана, дуетът с Фики беше прекален в тази посока, но я разбирам. тя в едно интерв си каза, че трудно се справя с парите, върнала е Майки да не учи в чужбина, защото и без това нямал желание, а излиза скъпо, мъжът й не го знам, но вероятно тя държ парата... Та всичко това си дава отражение, това с Галена си е малко мит.

Всъшност най виновна си е Деса, да. Това за Галоша по скоро като закачка го казвам. Деса сама е решила да взима пример от Галя за много неща. Не и е опрял никой пистолет в главата. Но проблеми с гласа има и то много сериозни. Феновете и го усещаме по добре. Аз например почто не долавям оная ДесиСлава, която ме е карала да настръхна още с първата фраза. То промяната започна преди раждането, но след раждането вече е много осезаема. Не я виждам да излезе от дупката скоро. За да си в играта трябва да инвестираш повече, през 3 месеца да имаш песен, а и хубаво би било и човека до теб да е заможен, за да ползваш ресурса, а не като при нея - нейния я смуче, вместо тя него. Визията и е най малкия проблем. Манталитета там е много променен. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Засечките от фен клиповете на Акула и Боже мой за последните 24 часа. Акула е с около 20ка,а Боже мой с около 30ка.

 

Конди,5то лс получавам с въпроса дали Цървул е Кондомчо. 😄Взеха ме за пр/мениджър 

Screenshot_20190516_224308_com.google.android.youtube.jpg

Screenshot_20190517_230201_com.google.android.youtube.jpg

Screenshot_20190516_225250_com.google.android.youtube.jpg

Screenshot_20190517_230143_com.google.android.youtube.jpg

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айдее, и Гери-Никол си пусна поредния флоп, дислайковете са страшно много. В чалгата такова нещо няма, напротив - вадят хит след хит, май месец особено всеки ден почти нова песен, и то хитова! Такъв период отдавна е нямало ,може би от 2015 година! Мачкаме стабилно. Онези май-май се оказаха временно явление.

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , -A. каза:

Емилия 20 години след дебюта си има реален шанс да стане Певица на годината ако още имаше награди. Напомня ми малко на ситуацията с Believe на Шер.

 

"Believe" беше солова песен, подплътена със силен албум и поне още два голем хита.

Емилия да вземе да изкара 1-2 самостоятелни резачки или да направи мегахит от колаборация с Диджей Живко Микс - тогава ще й сваля шапка. То и баба ми да направи дует с Денис Теофиков, ще види хит. От хора, които харесвам, изисквам максимума и то не по лесния начин.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Born to Die каза:

Не е готино обаче така да се соли по Галя, не е малка Деси, 2 пъти по-голяма певица е, за да се води по разни съвети, а и Галя не мисля, че чак я е обучавала едва ли не как да си прави участията и какво да пее. Деси си пее ok, просто пуши много, понякога не попада на песни и година преди и след раждането е супер комплексирана на тема килограми без да има защо. Лута се, търси хит, бяга от себе си, ето сега смятам, че се върна на своето си с този прекрасен проект, но го пусна в момент на брутална конкуренция. Според мен от Галена само видя колко важно е да имаш добър клип, иначе си търси жената участия и не може да бъде обвинявана, дуетът с Фики беше прекален в тази посока, но я разбирам. Тя в едно интерво си каза, че трудно се справя с парите, върнала е Майки да не учи в чужбина, защото и без това нямал желание, а излиза скъпо, мъжът й не го знам, но вероятно тя държи парата в семейството... Та всичко това си дава отражение, това с Галена си е малко мит.

Мит е и е много удобно на анти-Галеновите да я обвиняват за всяко световно зло. Дори и да й е казала "Вкарвай по 1-2 шота преди участие, за да се отпуснеш", Деси Слава е зряла 40-годишна жена, предполага се, че сама може да взима решенията в живот си.

Нито Галена, нито някой друг е виновен, ако човек е завеян, живее в собствен свят, оставя се на течението и не е борбен.

Деси Слава е в труден и объркващ период. Нещата при нея окончателно ще се развиделят идната пролет. Значително ще подобри и визията тогава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Gadinata каза:

Айдее, и Гери-Никол си пусна поредния флоп, дислайковете са страшно много. В чалгата такова нещо няма, напротив - вадят хит след хит, май месец особено всеки ден почти нова песен, и то хитова! Такъв период отдавна е нямало ,може би от 2015 година! Мачкаме стабилно. Онези май-май се оказаха временно явление.

Ако на разни песни-еднодневки с таргет група 13-годишни пикли им казваш мачкане, нещата са трагедия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , DarkChild каза:

Ако на разни песни-еднодневки с таргет група 13-годишни пикли им казваш мачкане, нещата са трагедия.

Еднодневки? Кажи ми тогава, като толкова ги разбираш, кога чалгата е имала по-силен период в последните години? В момента в жанра има страшно много разнообразие от песни, някои от които според мен далеч не са еднодневки, но щом смяташ, че "нещата са трагедия", това си е лично твой проблем и гледна точка. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Gadinata каза:

Еднодневки? Кажи ми тогава, като толкова ги разбираш, кога чалгата е имала по-силен период в последните години? В момента в жанра има страшно много разнообразие от песни, някои от които според мен далеч не са еднодневки, но щом смяташ, че "нещата са трагедия", това си е лично твой проблем и гледна точка. 

Няма никакво разнообразие, повечето песни са с еднакви писнали мелодии, затова омръзват толкова бързо. Иначе да, силен период е като цяло

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, Danger. каза:

С тези 150+ хиляди гледания за два часа очаквах в момента гледанията да са минали 500К. Дали ще минат рекорда?

Да, и аз така. Дори бях убеден. Радваш ли се, че може и да не минат 500ка:laughing:

преди 24 минути, Gadinata каза:

Еднодневки? Кажи ми тогава, като толкова ги разбираш, кога чалгата е имала по-силен период в последните години? В момента в жанра има страшно много разнообразие от песни, някои от които според мен далеч не са еднодневки, но щом смяташ, че "нещата са трагедия", това си е лично твой проблем и гледна точка. 

Това, че има много песни, не означава, че има разнообразие. Всичко, което се избълва последния месец е на Пашев и Ганев. До там се свежда разнообразието за жалост. 

Иначе наистина е силен период за чалгата, но ще видим кое и дали нещо ще се открои в дългосрочен аспект. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , TSARvul каза:

Мит е и е много удобно на анти-Галеновите да я обвиняват за всяко световно зло. Дори и да й е казала "Вкарвай по 1-2 шота преди участие, за да се отпуснеш", Деси Слава е зряла 40-годишна жена, предполага се, че сама може да взима решенията в живот си.

Нито Галена, нито някой друг е виновен, ако човек е завеян, живее в собствен свят, оставя се на течението и не е борбен.

Деси Слава е в труден и объркващ период. Нещата при нея окончателно ще се развиделят идната пролет. Значително ще подобри и визията тогава.

Ми не е така. На Денис соловото дебютно парче не успя да направи 5 милиона. Всичко зависи от песента. Едва ли не дует с Денис е гаранция за хит. :D

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, -A. каза:

Ми не е така. На Денис соловото дебютно парче не успя да направи 5 милиона. Всичко зависи от песента. Едва ли не дует с Денис е гаранция за хит. :D

Баладата на Денис гони 6тия милион. Парчето се хареса, но не влезе в клубовете, от което се забатачиха гледанията. Иначе парчето има 55ка лайка и 3000 коментара. Нито едно самостоятелно парче на Емилия не може да се похвали с подобни цифри. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Slavi каза:

Да, и аз така. Дори бях убеден. Радваш ли се, че може и да не минат 500ка

Може и да го минат, но Галин с Азис със сигурност ще счупят рекорди.

Иначе "Добре ли си" току-що направи 6 милиона от двата клипа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Slavi каза:

Баладата на Денис гони 6тия милион. Парчето се хареса, но не влезе в клубовете, от което се забатачиха гледанията. Иначе парчето има 55ка лайка и 3000 коментара. Нито едно самостоятелно парче на Емилия не може да се похвали с подобни цифри. 

Последния път като я слушах беше на 4,4 милиона. Явно доста е дръпнала в последно време. И все пак след хита ''Грешка беше'' и факта, че Денис се харесва масово едни 6 милиона е доста зле. ''Акула'' за един месец ще го мине. Не може едва ли не цялата заслуга за успеха на двете парчета да е на Денис. Емилия си е голямо име и със сигурност допринесе много за проекта. 

Да, проектите на Емилия нямат толкова лайкове и коментари защото предимно младите се занимават с такива неща, но не е като да няма няколко песни с +10 милиона. :) 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, -A. каза:

Последния път като я слушах беше на 4,4 милиона. Явно доста е дръпнала в последно време. И все пак след хита ''Грешка беше'' и факта, че Денис се харесва масово едни 6 милиона е доста зле. ''Акула'' за един месец ще го мине. Не може едва ли не цялата заслуга за успеха на двете парчета да е на Денис. Емилия си е голямо име и със сигурност допринесе много за проекта. 

Да, проектите на Емилия нямат толкова лайкове и коментари защото предимно младите се занимават с такива неща, но не е като да няма няколко песни с +10 милиона. :) 

Всъщност 6 милиона за песен, която не е била особено популярна и е на ново име изобщо не е зле. Че то песни на утвърдени имена често не ги достигат. В дългосрочен план не е изключено и Мило мое да достигне 10 милиона. Една Ето ме или Специално за всяка 6 месеца след излизането им също бяха с подобни гледания. За същия период Само тебе искам не е събрала и 3 например. Относително е👻

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Danger. каза:

Може и да го минат, но Галин с Азис със сигурност ще счупят рекорди.

Иначе "Добре ли си" току-що направи 6 милиона от двата клипа.

Ако е дует може и да сцепят, но ако е пак фийт, едва ли. 

Акула вече е с над 4,1 млн+изтритите клипове и клипа със 150ка:shifty:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Slavi каза:

Всъщност 6 милиона за песен, която не е била особено популярна и е на ново име изобщо не е зле. Че то песни на утвърдени имена често не ги достигат. В дългосрочен план не е изключено и Мило мое да достигне 10 милиона. Една Ето ме или Специално за всяка 6 месеца след излизането им също бяха с подобни гледания. За същия период Само тебе искам не е събрала и 3 например. Относително е👻

Всъщност със ''Само тебе искам'' имаше някакъв проблем и не се показваше. Заради това смениха обложката, но не успяха да решат проблема. Ето ти фен клип с 630к.

Не отричам, че Денис е сила, но в никакъв случай песните стават такива хитове само и единствено заради него. Емилия също има заслуга. Това се опитвам да кажа от самото начало. :D

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
  • Fast locked, unpinned, unlocked and locked this Тема
  • Fast pinned and unlocked this Тема
  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...