Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 10 минути, TSARvul каза:

Галена не би застанала в любовни парчета рамо до рамо с момче, което може да й е син и на половината на нейните килограми.

Рано или късно ще го захапе. Тя е една от най-големите опортюнистки в жанра.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, TSARvul каза:

Спри да живееш в 2007.

5 години, ама Галин го търпим вече 8-ма. Зависи как се съхрани момчето.

Освен Янева,Лорена и Деса и разни педали като онази фъфлеща Кичка какви други приателки има в чалгата Галя? Малко ли прецакваше Андреа и останалите,които са били на върха.

Педалин отдавна не е нещо особено."Няма да ми мине" му е последния голям хит от сумати години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

Освен Янева,Лорена и Деса и разни педали като онази фъфлеща Кичка какви други приателки има в чалгата Галя? Малко ли прецакваше Андреа и останалите,които са били на върха.

Педалин отдавна не е нещо особено."Няма да ми мине" му е последния голям хит от сумати години.

Че три топ певици малко ли са? И Емилия й е близка.

Преслава и Андреа с колко близки приятелки от жанра могат да се похвалят по отделно?

Кой е тоя педал Кичка? :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, TSARvul каза:

Че три топ певици малко ли са? И Емилия й е близка.

Преслава и Андреа с колко близки приятелки от жанра могат да се похвалят по отделно?

Кой е тоя педал Кичка? :D

Кирил Александров или Атансов къвто е там

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Освен Янева,Лорена и Деса и разни педали като онази фъфлеща Кичка какви други приателки има в чалгата Галя? Малко ли прецакваше Андреа и останалите,които са били на върха.

Педалин отдавна не е нещо особено."Няма да ми мине" му е последния голям хит от сумати години.

Ме густа също беше тотален хит. Но дори и по слабите му песни всъщност са си хитове. Галин има 1-2 флопа за последната петолетка. Просто ное в рама ако нещо не мине 10 милиона го заклеймяваме като провал и флоп, но всъщност Галин влиза с всичко по дискотеките. И по слабите му неща минават 7 милиона. 

Галена е хитра. Първо се сближава с жертвата, а после я осакатява. Бъдете сигурни, че и Галени, и Деси, и Преслави в момента искат да бъдат на мястото на Емилия. Тази година доста неща минаха 500ка,но Ема и Денис май ще отидат към 700 ми се струва... Направиха фурор и революция, каквито в бг не сме виждали от Слави и Криско. И Галин с Азис няма да могат да ги мръднат. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин по-скоро няма флоп, че той всяка година има един топ хит, дори тези, които тук не броим за хитове, само защото не ни харесва вълната, всъщност се знаят масово.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Born to Die каза:

Галин по-скоро няма флоп, че той всяка година има един топ хит, дори тези, които тук не броим за хитове, само защото не ни харесва вълната, всъщност се знаят масово.

112 дори е много голям хит, а тук се изкара провал. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Slavi каза:

Ме густа също беше тотален хит. Но дори и по слабите му песни всъщност са си хитове. Галин има 1-2 флопа за последната петолетка. Просто ное в рама ако нещо не мине 10 милиона го заклеймяваме като провал и флоп, но всъщност Галин влиза с всичко по дискотеките. И по слабите му неща минават 7 милиона. 

Галена е хитра. Първо се сближава с жертвата, а после я осакатява. Бъдете сигурни, че и Галени, и Деси, и Преслави в момента искат да бъдат на мястото на Емилия. Тази година доста неща минаха 500ка,но Ема и Денис май ще отидат към 700 ми се струва... Направиха фурор и революция, каквито в бг не сме виждали от Слави и Криско. И Галин с Азис няма да могат да ги мръднат. 

 Всички песни на Емануела също влизат в клубовете,но между последните й две песни и "Купих ти сърце" разликата е огромна.Това че дадени песни влизат в клубовете не е голям фактор когато си голямо име.Истинските хитове на големите имена правят по 10-15-20 милиона .

В наши дни ставаме свидетели и на прецакването от страна на Галена към Деса,което си пролича най-много през миналата година.Сигурно нарочно я е посъветвала да запише песни,които не й отиват.😃Мога само да се радвам,че Лорена вече не се слушва толкова в съветите й и мачка с яки песни.

преди 28 минути, TSARvul каза:

Че три топ певици малко ли са? И Емилия й е близка.

Преслава и Андреа с колко близки приятелки от жанра могат да се похвалят по отделно?

Кой е тоя педал Кичка? :D

Андреа  дори няма приятелки от чалгата освен може би Анелия.Затова те двете ме кефят повече от Галя.Много по-големи коври са.🤪😈

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

В наши дни ставаме свидетели и на прецакването от страна на Галена към Деса,което си пролича най-много през миналата година.Сигурно нарочно я е посъветвала да запише песни,които не й отиват.😃Мога само да се радвам,че Лорена вече не се слушва толкова в съветите й и мачка с яки песни.

Как ще коментираш че Кирил безпроблемно го уреди в Пайнер, а Лорена я изпрати в Хит Микс? 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, Slavi каза:

Аха. Сега вече те разбрах:shifty:

Можеш ли да кажеш за последните няколко дни какво е положеноето ден по ден

Оххх аз за трети път се обърквам🤣гледах минути вместо гледания

12. 5. - 12 303 гл

13. 5. - 16 613 гл

14. 5. - 24 544 гл

15. 5. - 34 173 гл

  • Thanks 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никога преди плейлистата не ми е била пълна толкова много с чалга песни. Чудя се коя по-напред да слушам. Много интересни и добре предложения за този месец. Ако продължават така, няма кой да ни надмине за втора поредна година.

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Fast каза:

Как ще коментираш че Кирил безпроблемно го уреди в Пайнер, а Лорена я изпрати в Хит Микс? 

Кичка ще мине и замине.Новият Карлос,ще ни подосажда 1-2 години и ще потъне в забвение където му е мястото.Иначе за Лорена..или е решила да я прецака или е преценила,че в Пайнер няма да се издигне и да стане това,което е сега. Във всеки случай Лорена успя да се наложи като една от най-актуалните извън Пайнер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека си е така, 20 години в златната среда, не й трябва Певица, няма смисъл. Глас, желание за работа, хубави песни и поне един мегахит на година стигат. Има албуми от най-златните в жанра, има народни песни, дето се пеят по сватби всяка седмица, периоди с най-различни автори и музиканти, ретро, което никога няма да се забрави, живи изпълнения, където просто се прекланяш, турнета. Това е кариера, винаги може и още, но такъв път тя не си е представяла да има.

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, xroflx9 каза:

 Всички песни на Емануела също влизат в клубовете,но между последните й две песни и "Купих ти сърце" разликата е огромна.Това че дадени песни влизат в клубовете не е голям фактор когато си голямо име.Истинските хитове на големите имена правят по 10-15-20 милиона .

В наши дни ставаме свидетели и на прецакването от страна на Галена към Деса,което си пролича най-много през миналата година.Сигурно нарочно я е посъветвала да запише песни,които не й отиват.😃Мога само да се радвам,че Лорена вече не се слушва толкова в съветите й и мачка с яки песни.

Андреа  дори няма приятелки от чалгата освен може би Анелия.Затова те двете ме кефят повече от Галя.Много по-големи коври са.🤪😈

Няма топ име, което на всяка песен да праяи по 15-20 милиона. Нито Криско, нито Гери Никол, нито Преслава, нито Галена. 

 

Остави съветите за песни. Кой си мислиш я посъветва да пийва преди участия, за да смаже гласа и да прави уж купон. Галя не я ли чуваш каква е прегракнала на живо. И Деса натам отива. Еба си майката в Пайнер. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
  • Fast locked, unpinned, unlocked and locked this Тема
  • Fast pinned and unlocked this Тема
  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...