Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Между другото, за вече повече от 2 седмици, оригиналният клип на "Акула" ми се е появявал отстрани в предложенията ни повече, ни по-малко от 1 ЕДИНСТВЕН път! Иначе 1-2 фен клипчета си се появяват.

Само при мен ли е това или и други са го забелязали? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 3 минути, dan!el каза:

Между другото, за вече повече от 2 седмици, оригиналният клип на "Акула" ми се е появявал отстрани в предложенията ни повече, ни по-малко от 1 ЕДИНСТВЕН път! Иначе 1-2 фен клипчета си се появяват.

Само при мен ли е това или и други са го забелязали? 

На 5-6 клипа от новите ми се появи само под Емануела и Илиян

 

Screenshot_20190517_172409_com.google.android.youtube.jpg

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, dan!el каза:

Преди време "Ето ме" и "Ела и си вземи" също излязоха в един и същ ден - а това пък е най-гледаната самостоятелна песен на Емилия в YouTube. 

Оууу значи лошо, тъй като "Ела и си вземи" е един от хитовете на десетилетието, а "Ето ме" ... хмм. Какво е това? Сега ще видя в ютуб.

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Vancho каза:

Оууу значи лошо, тъй като "Ела и си вземи" е един от хитовете на десетилетието, а "Ето ме" ... хмм. Какво е това? Сега ще видя в ютуб.

 

Едно такова, дето размаза "Аматьорка", ако си я спомняш и нея :) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

ПРЕМИЕРА!!!
Очаквайте новото ми парче MOETO CARSTVO 👑 Неделя -19.05.2019 19:00h.🤩 Ако искате първи да гледате новото парче -subscribe to my YouTube Channel : LUNA MUSIC OFFICIAL 👑👑👑👑🔜🔜🔜🔜

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Slavi каза:

Като гледам повече им е писнало от попа и рапа, защото фолк парчетата са водещите в чартовете и по клубовете последните месеци. Точно, защото няма нищо ново като звупене, много от парчетата флопват. Тоест все пак си говорим за каприз на публиката. По времето на Оцко вълната, където всичко бе до болка еднообразно, публиката го лапаше като топъл хляб... 

Не е каприз, а съвсем закономерно явление, което дори закъсня. Наистина АМАН от еднакво звучащи песни. Пробутват ни едно и също по 10 пъти. 3 композитора носят на гърба си 50 изпълнителя, еми няма как да станат нещата...

Оцко се лапаше като топъл хляб до едно време. След това видя какво стана - пак със закъснение - и днес вече той е синоним на бездарие. Като топъл хляб се лапаше и Кости - пак до един определен момент.

Като няма интересни композитори тук (в което се съмнявам), да ходят по другите балкански държави да търсят нови имена. Алисия, Галена, Джена, Камелия имат песни от чужденци. Имат и възможност да го правят.

Галена е обсебена от тоя Ганев!! :read:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Vancho каза:

Оууу значи лошо, тъй като "Ела и си вземи" е един от хитовете на десетилетието, а "Ето ме" ... хмм. Какво е това? Сега ще видя в ютуб.

 

Жо суи лааа, жо суи лаа, реви зу ла-ла-ла. Средна на хубост песен, която да се чуди човек как стана чак пък толкова успешна. Неадекватно ми е тя да е с над 10 милиона, а соловата й песен от миналата зима - "Само тебе искам" да е с 3 мила.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия колко хитра лисица е да яхне Теофиковата вълна, уреди се два грандомански хита на годината за нула време. :D Топ кучка! Ненапразно бях влюбен в нея 2003-2004. Аз в случайници не се влюбвам. :sneaky2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, TSARvul каза:

Емилия колко хитра лисица е да яхне Теофиковата вълна, уреди се два грандомански хита на годината за нула време. :D Топ кучка! Ненапразно бях влюбен в нея 2003-2004. Аз в случайници не се влюбвам. :sneaky2:

Ако Галка беше по-умна тя можеше да е на мястото на Емилия.🤭

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
преди 5 минути, xroflx9 каза:

Ако Галка беше по-умна тя можеше да е на мястото на Емилия.🤭

 

Галена не би застанала в любовни парчета рамо до рамо с момче, което може да й е син и на половината на нейните килограми. :D Има някакво усещане за нещата все пак. Емилия явно е непукистка, леко уплашена от факта, че кариерата й беше зациклила. По интервюта съм сигурен, че ще обяснява, че е била силно впечатлена от таланта на Денис и е нямала как да устои на този глас-ала-бала-ница-дай-си-ми-ХИТА.

Редактирано от TSARvul
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Slavi каза:

Аз съм го засякъл вчера в 23часа. Имаше 119 417. Към този момент има 133ка. До към 23 сиг ще са не повече от 139ка. Очаквах повече. 

Ще ги поствам след 2 дни, защото ютюб правилно ги изчислява чак след 2 дни

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , dan!el каза:

Едно такова, дето размаза "Аматьорка", ако си я спомняш и нея :) 

Чак размаза с 1/5 повече гледания🤣🤣🤣

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, TSARvul каза:

 

Галена не би застанала в любовни парчета рамо до рамо с момче, което може да й е син и на половината на нейните килограми. :D Има някакво усещане за нещата все пак. Емилия явно е непукистка, леко уплашена от факта, че кариерата й беше зациклила. По интервюта съм сигурен, че ще обяснява, че е била силно впечатлена от таланта на Денис и е нямала как да устои на този глас-ала-бала-ница-дай-си-ми-ХИТА.

Не смятам,че Галена и морал са съвместими понятия.Иначе Галена е по-млада и на години,и на външен вид от Емилия.Смятам,че щеше да се получи нещо интересно.Предполагам все някога ще има такъв дует или фт,само да се надяваме,че ще е скоро понеже срока на годност на тийн звезди като Денисчо е максимум 5 години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
преди 3 минути, xroflx9 каза:

Не смятам,че Галена и морал са съвместими понятия.Иначе Галена е по-млада и на години,и на външен вид от Емилия.Смятам,че щеше да се получи нещо интересно.Предполагам все някога ще има такъв дует или фт,само да се надяваме,че ще е скоро понеже срока на годност на тийн звезди като Денисчо е максимум 5 години.

Спри да живееш в 2007.

5 години, ама Галин го търпим вече 8-ма. Зависи как се съхрани момчето.

Редактирано от TSARvul
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Kriminal каза:

Ще ги поствам след 2 дни, защото ютюб правилно ги изчислява чак след 2 дни

Не те разбрах какво имаш впредвид. В какъв смисъл ги изчислявала правилно след 2 дни. Досега винаги така сме ги засичали. На кръгъл час. 

 

Емилия и Денис буквално помляха жанра. Стоя с отворена уста... Няма такъв мащабен проект с такава връзка между двете части. За 3 часа ще направят 200ка...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Не те разбрах какво имаш впредвид. В какъв смисъл ги изчислявала правилно след 2 дни. Досега винаги така сме ги засичали. На кръгъл час. 

 

Емилия и Денис буквално пимляха жанра. Стоя с отворена уста... 

Не ги засичвам, фен клипът е качен в моя канал, аз ги виждам точно ден по ден в Analytics

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Kriminal каза:

Не ги засичвам, фен клипът е качен в моя канал, аз ги виждам точно ден по ден в Analytics

Аха. Сега вече те разбрах:shifty:

Можеш ли да кажеш за последните няколко дни какво е положеноето ден по ден

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
  • Fast locked, unpinned, unlocked and locked this Тема
  • Fast pinned and unlocked this Тема
  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...