Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 21 минути, ANGEL каза:

До всички притеснили се за Марчелис - жива е и снима клип в Монако. 

До дни в ефира на Планета, знаете си. :D По дефолт това е новия и летен хит, най-съкровената песен в дискографията й, която ще преобърне живота ви и ще гледате по различен начин на дискографията на Мария. :D :D :D

Новият й летен хит, след който ще пусне още поне 2 до края на август :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 30 минути, Western каза:

Искам да коментирате изпълненията на новата тийн идолка Лидия в 33 снощи - има ги на сторито на Галин в Instagram

На “Да гори”, “Феноменален” и “Изтрезняваш ли” звучи много зле

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , pinkprincess каза:

Да гори в любов - 16,9м - 100%
България - 13,3м - 79%
Югославия - макс. 201,7х (Македония - 115, Сърбия - 46,7, БиХ <10, Хърватия <10, Словения <10, Черна гора <10) - 1,2%
Феноменален - 13,88м - 100%
България - 11м - 80%
Югославия - макс. 182,3х (Македония - 87,4, Сърбия - 52,8, БиХ - 12,1, Хърватия <10, Словения<10, Черна гора <10) - 1,3%
Изтрезняваш ли - 9,46м - 100%
България - 7,59м - 80%
Югославия - макс. 112,5х (Македония 51,4, Сърбия 21,1, БиХ <10, Хърватия <10, Словения <10, Черна гора <10) - 1,2%
Добре ли си - 4,9м - 100%
България - 3,9м - 80%
Югославия - ?%

Както се вижда от данните по-горе, "Добре ли си" не трупа повече гледания от чужбина от обикновено. Също няма никакви доказателства, че "Добре ли си" прави повече от стандартните 1-2% гледания от Югославия.

Чакай сега. Първо твърдиш, че Добре ли си била откъм гледания за Чужбина колкото всяка друга попфолк песен, а сега удобно пропускаш примерите, които съм ти дал и ми даваш за справка Преслава, чието изпълнение на Шушана например беше хит в Македония, но и това не е отразено в самата и страница. 

1. Смяташ както ти е удобно. При Феноменален 25% не са от БГ, а не 20 както си ги записала.Иначе при Да гори си била безкрайно точна... 

2. Дадох ти пример с Няма да ми мине, Г-н директоре, Давай на Диджея и други, в които едва 10-12 процента от трафика им е от Чужбина

3. Продължаваш удобно да подминсваш сръбските коментари под Добре ли си, които опровергават глупавата ти теория. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, Slavi каза:

Чакай сега. Първо твърдиш, че Добре ли си била откъм гледания за Чужбина колкото всяка друга попфолк песен, а сега удобно пропускаш примерите, които съм ти дал и ми даваш за справка Преслава, чието изпълнение на Шушана например беше хит в Македония, но и това не е отразено в самата и страница. 

1. Смяташ както ти е удобно. При Феноменален 25% не са от БГ, а не 20 както си ги записала.Иначе при Да гори си била безкрайно точна... 

2. Дадох ти пример с Няма да ми мине, Г-н директоре, Давай на Диджея и други, в които едва 10-12 процента от трафика им е от Чужбина

3. Продължаваш удобно да подминсваш сръбските коментари под Добре ли си, които опровергават глупавата ти теория. 

Като сърбин мога да твърдя че под Добре ли си има доста фейк-сръбски коментари🤣 Написани са така че да изглеждат сякаш песента генерира голям трафик от Сърбия, което не е вярно, а написани са на лош сръбски от канали като BG MUSIC (абсурд да е канал на някой сърбин). А останалите реални ги има повече на сръбски защото явно сърбите се осмелиха да коментират, защото не искат да пишат под несръсбки песни.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
преди 1 час, Slavi каза:

Чакай сега. Първо твърдиш, че Добре ли си била откъм гледания за Чужбина колкото всяка друга попфолк песен, а сега удобно пропускаш примерите, които съм ти дал и ми даваш за справка Преслава, чието изпълнение на Шушана например беше хит в Македония, но и това не е отразено в самата и страница. 

1. Смяташ както ти е удобно. При Феноменален 25% не са от БГ, а не 20 както си ги записала.Иначе при Да гори си била безкрайно точна... 

2. Дадох ти пример с Няма да ми мине, Г-н директоре, Давай на Диджея и други, в които едва 10-12 процента от трафика им е от Чужбина

3. Продължаваш удобно да подминсваш сръбските коментари под Добре ли си, които опровергават глупавата ти теория. 

Слави, и преди сме водили такива процентни справки, когато сегашния сайт беше с друг дизайн, преди година-две някъде. Трафикът от чужбина варираше между 15% и 27-28%, различен за всяка песен, но като цяло средното беше към 20%. Много фактори би могло да има. По-кючекчийско-селските парчета може да не се тачат от сънародниците ни в Англия, после след масовото изнасяне на мангалите към Германия пък тази тенденция може да се е променила. Със сигурност има значение и колко участия навън има конкретния изпълнител. Мисълта ми е, че 25% чужбински гледания за "Феноменален" не са нещо невероятно, нито съмнително.

И ти, и pinkprincess сте прави. Абсурдно е голям изпълнител като Миле Китич да не е пробудил някакъв интерес сред сънародниците си, пък макар и малък. Вижда се, че има коментари на сръбски, значи нещата са ясни.

Тезата на pinkprincess е, че дори и да има интерес от Югославия, той по-скоро е бил curiosity views ("Дай да видим Китич какво е сътворил"). Песента не е хит в Сърбия, очевидно няма и да бъде.

Докато не добавят "Добре ли си" в системата, няма как да знаем нещата с абсолютна точност. Ако 20% от гледанията на песента идват от чужбина, това означава че песента не е такъв хит сред българите, както други песни, чиито чужбински трафик е 20%. По простата причина, че наистина няма как сърбите да не са цъкнали поне да видят за какво става въпрос. Това е все едно Преслава да направи дует с Мустафа Сандал и никой от Турция да не кликне да чуе парчето.

 

 

Редактирано от TSARvul
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, MrKidGSA каза:

Днес излиза “Тръгвай си”.

Отиде трендинга на Яница.

Емилия обаче можеше да изчака една седмица. Ще убие ''Акула'' - един от най-големите и хитове за последните години.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, -A. каза:

Отиде трендинга на Яница.

Емилия обаче можеше да изчака една седмица. Ще убие ''Акула'' - един от най-големите и хитове за последните години.

Ако са различни песните, не би следвало да е проблем. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, asylum каза:

Ако са различни песните, не би следвало да е проблем. 

И според мен ще е балада, затова няма да има значение и “Акула” ще си се развие още повече. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, Kriminal каза:

Като сърбин мога да твърдя че под Добре ли си има доста фейк-сръбски коментари🤣 Написани са така че да изглеждат сякаш песента генерира голям трафик от Сърбия, което не е вярно, а написани са на лош сръбски от канали като BG MUSIC (абсурд да е канал на някой сърбин). А останалите реални ги има повече на сръбски защото явно сърбите се осмелиха да коментират, защото не искат да пишат под несръсбки песни.

Верояно има и такива, но много от коментарите са на хора със сръбски имена. Не вярвам феновете на Галена да са толкова луди, че да създават сръбски профили, за да коментират. Освен ако Фиклена не е замесен:laughing:

преди 40 минути, TSARvul каза:

Слави, и преди сме водили такива процентни справки, когато сегашния сайт беше с друг дизайн, преди година-две някъде. Трафикът от чужбина варираше между 15% и 27-28%, различен за всяка песен, но като цяло средното беше към 20%. Много фактори би могло да има. По-кючекчийско-селските парчета може да не се тачат от сънародниците ни в Англия, после след масовото изнасяне на мангалите към Германия пък тази тенденция може да се е променила. Със сигурност има значение и колко участия навън има конкретния изпълнител. Мисълта ми е, че 25% чужбински гледания за "Феноменален" не са нещо невероятно, нито съмнително.

И ти, и pinkprincess сте прави. Абсурдно е голям изпълнител като Миле Китич да не е пробудил някакъв интерес сред сънародниците си, пък макар и малък. Вижда се, че има коментари на сръбски, значи нещата са ясни.

Тезата на pinkprincess е, че дори и да има интерес от Югославия, той по-скоро е бил curiosity views ("Дай да видим Китич какво е сътворил"). Песента не е хит в Сърбия, очевидно няма и да бъде.

Докато не добавят "Добре ли си" в системата, няма как да знаем нещата с абсолютна точност. Ако 20% от гледанията на песента идват от чужбина, това означава че песента не е такъв хит сред българите, както други песни, чиито чужбински трафик е 20%. По простата причина, че наистина няма как сърбите да не са цъкнали поне да видят за какво става въпрос. Това е все едно Преслава да направи дует с Мустафа Сандал и никой от Турция да не кликне да чуе парчето.

 

 

Ами аз не съм определил това като съмнително. Не мисля, 20-25% от трафика едва ли не е купен. Напротив, може би е нормално за имена, които вече са 15 години на сцена, Галена има доста международни проекти, така че е в реда на нещата някакви хора и от небългарски произход да се интересуват да слушат проектите и. Факт е, че при Преслава и Галена се усеща една идея повече трафил от Чужбина. При Галена дори той е една идея повече от този на Преслава. 

Съгласен съм отново с повечето констатации в поста ти. Съвсем в реда на нещата е проекта да има и някакви гледания извън Бг - едно заради Миле, второ и заради самата Галена, която има не един или 2 проекта с чужденци. 

За Добре ли си ще проследим нещата и в по дългосрочен план. Но ето, че има и песни, на които едва 10 процента от трафика им е от Чужбина. Не бях съгласен, че едва ли не всичко в попфолка вървяло така. От 10 до 25 % разликата е голяма. Особено като говорим за парчета с повече от 10 милиона,какъвто е случая с Няма да ми мине. 

 

  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , -A. каза:

Отиде трендинга на Яница.

Емилия обаче можеше да изчака една седмица. Ще убие ''Акула'' - един от най-големите и хитове за последните години.

Дано да спре с дуетите и да заложи на самостоятелни песни, но може и да се страхува, че няма да се получат. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, MrKidGSA каза:

Дано да спре с дуетите и да заложи на самостоятелни песни, но може и да се страхува, че няма да се получат. 

Tо май всички освен Преслава се страхуват, а и като гледаме има и защо да се страхуват. 

Емилия от Специално за всяка е нямала успешно парче за съжаление, а не пуска никак лоши неща. 

Всъщност последния месец се пуснаха доста добри неща, а малцина се открояват като хитове. Публиката е станала по капризна от всякога. А имаше период преди 3-4год,в който дори и по слабите неща вървяха с добри гледания и малцина флопваха. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Slavi каза:

Tо май всички освен Преслава се страхуват, а и като гледаме има и защо да се страхуват. 

Емилия от Специално за всяка е нямала успешно парче за съжаление, а не пуска никак лоши неща. 

Всъщност последния месец се пуснаха доста добри неща, а малцина се открояват като хитове. Публиката е станала по капризна от всякога. А имаше период преди 3-4год,в който дори и по слабите неща вървяха с добри гледания и малцина флопваха. 

Не мисля, че публиката е станала капризна. Писнало й е от чалгата. Нищо ново като звучене. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Не мисля, че публиката е станала капризна. Писнало й е от чалгата. Нищо ново като звучене. 

Като гледам повече им е писнало от попа и рапа, защото фолк парчетата са водещите в чартовете и по клубовете последните месеци. Точно, защото няма нищо ново като звупене, много от парчетата флопват. Тоест все пак си говорим за каприз на публиката. По времето на Оцко вълната, където всичко бе до болка еднообразно, публиката го лапаше като топъл хляб... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не бях ходил скоро на чалга дискотека, но тук ми се насъбраха 2 в последно време и ми се струва, че жанрът в момента изживява някакъв абсолютен ренесанс. Всичко се пее зверски мощно - като почнеш от стари хитове като "Калифорния", "Пей, сърце", "Дай ми още", "Пате", "5,6,7,8", "Сен тропе", минеш през миналогодишните "Въртележката", "Яко ми е", "Феноменален", "Да гори в любов", "Грешка беше", "Шефката", "Купих ти сърце" и стигнеш до най-най-новите тупалки - "Добре ли си", "Акула", че даже и "Шампион", "Боже мой" и Малката.

Още по-показателно е, че се дерат хора на доста различна възраст - от 18 (сигурно и надолу) до поне 35. Скоро наистина не бях виждал такова нещо - чалгата е някакъв абсолютен топ в момента. Имам чувството, че друга музика не съществува. :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, plambata каза:

Не бях ходил скоро на чалга дискотека, но тук ми се насъбраха 2 в последно време и ми се струва, че жанрът в момента изживява някакъв абсолютен ренесанс. Всичко се пее зверски мощно - като почнеш от стари хитове като "Калифорния", "Пей, сърце", "Дай ми още", "Пате", "5,6,7,8", "Сен тропе", минеш през миналогодишните "Въртележката", "Яко ми е", "Феноменален", "Да гори в любов", "Грешка беше", "Шефката", "Купих ти сърце" и стигнеш до най-най-новите тупалки - "Добре ли си", "Акула", че даже и "Шампион", "Боже мой" и Малката.

Още по-показателно е, че се дерат хора на доста различна възраст - от 18 (сигурно и надолу) до поне 35. Скоро наистина не бях виждал такова нещо - чалгата е някакъв абсолютен топ в момента. Имам чувството, че друга музика не съществува. :D 

Факт, мога смело да потвърдя като човек който всяка вечер е на дискотека. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Vancho каза:

В един ден с Гери-Никол ? :1000(29):

Преди време "Ето ме" и "Ела и си вземи" също излязоха в един и същ ден - а това пък е най-гледаната самостоятелна песен на Емилия в YouTube. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Kriminal каза:

Поправка: на 15ти фен клипчето на акула направи 83 452 гл, днес се изчислиха докрай

Аз съм го засякъл вчера в 23часа. Имаше 119 417. Към този момент има 133ка. До към 23 сиг ще са не повече от 139ка. Очаквах повече. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
  • Fast locked, unpinned, unlocked and locked this Тема
  • Fast pinned and unlocked this Тема
  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...