Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Току що, MrKidGSA каза:

Много смисъл има в тази прекрасна балада. Спомням си и на турнето през 2005/6, че хората си избухваха на нея. Как ще коментираш конспиративната теория на някои хора, че именно неклипираната в края на 2005 "Има любов" е била с най-висок вот за "Песен на 2005", но наградата е подарена на Петя? 

Тези теории са на Фокси и са доста съмнителни. За Клип на 2005 - много вероятно, но за Песен - надали. Колкото и да е хубава, не беше хит тази песен. Тогава гърмяха "Дяволско желание", трите летни трака на Ваня Калудова, "Всичко води към теб" на Анелия ..... даже Камелия имаше по-голям хит онази година в лицето на "В сърцето си ми ти".

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 4 минути, Cally-Pressyfan' каза:

На Деса обаче много брутално й се размина Трендинг.

Гадно, а песента е яка.

Сега най-вероятно след Ванеса, Яница ще влезе.

Така става като бълват песни всеки ден, а преди това е било суша. Типични идиотски постъпки по Пайнерски.

Не мисля, че Яница ще влезе с малкото коментари, които имаше за първите 24 часа. Като нищо Коя и Кой да влезнат след Малката. Но всъщност май Пайнер ще си решат коя да набутат. 

Но Трендинга си казва думата. Малката се засили след като влезе в тренда. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Slavi каза:

И как прецени тези проценти? Интереснл ми е от някъде провери ли ги или сама си ги състави... 

Само по честите коментари от бивша югославия под Добре ли си, му става ясно на човек, че се генерират доста повече гледания от посочените от теб. Аз на очите си и логиката ли да вярвам или на твоите омайни думи. Ако Феноменален генерира 2% от Югославия, то тук са поне 10-15 процента. Защо под Феноменален няма толклва сръбски коментари, преведен текст на сръбски, както и лайкове на сръбските коментари. Спор е, когато се излагат аргументи. В случая си чешеш езика и предполагаш, а аз ти давам повод за размисъл. 

https://charts.youtube.com/location/0x40a8fec1c85bf089%3A0xa01269bf4c10?date_end=2019-05-13T00%3A00%3A00Z&hl=bg

Разбира се, че ги проверих. Според Гугъл и Ютюб на 13 май (преди 3 дни) "Добре ли си" е имала 3,9 млн. от България. Тогава е имала към 4,9 млн. общо. 3,9 млн. са 80% от общите 4,9 млн., т.е. останалите 20% са от чужбина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

 

преди 1 час, pinkprincess каза:

Говоря за гледанията от чужбина. След като не са повече от обикновено, значи Миле Китич не е помогнал за по-голям интерес оттам. "Феноменален", "Изтрезняваш ли" и останалите пайнерски песни имат по 20% от чужбина, от които 1-2% от Югославия. "Добре ли си" също има 20% от чужбина. Ако Миле Китич беше помогнал за повече гледания оттам, те щяха да са повече от стандартните 20%, без негово участие. Може би допринася за повече гледания от България, но очевидно не и от Югославия.

Повече не ми се спори. Всеки може да си сметне колко и къде се слуша песента и да си направи изводи.

 

От къде ги смяташ, Чана? Дай линкче и ние да посмятаме. А ако го крием от Слави, дай на ЛС. :DD

Редактирано от TSARvul
Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Пфф, ти вече си дала линка. Крий го от Слави бързо - само Галенови трябва да знаем кои гледания от къде идват. :D :D

Един въпрос: Как точно се разбира, че 1-2% от гледанията на повечето попфолк хитове идват от Сърбия?

Редактирано от TSARvul
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, pinkprincess каза:

https://charts.youtube.com/location/0x40a8fec1c85bf089%3A0xa01269bf4c10?date_end=2019-05-13T00%3A00%3A00Z&hl=bg

Разбира се, че ги проверих. Според Гугъл и Ютюб на 13 май (преди 3 дни) "Добре ли си" е имала 3,9 млн. от България. Тогава е имала към 4,9 млн. общо. 3,9 млн. са 80% от общите 4,9 млн., т.е. останалите 20% са от чужбина.

Ами ето че от 5,2млн 1,3 не идва от българия. Тоест 1/4 или 25% от гледанията. 

При Криско и при Теди александрова например на 2,9млн - 2,5 са от бг и едва 0,4 са от Чужбина, което е 1/6 от общия брой гледания или 15-17процента. Точно за такава разлика предпилагах аз. Малка, но достатъчна, за да изглеждат гледанията на Добре ли си по впечатляващи. Ще видим и положението при Акула като ъпдейтнат чарта. 

Не ти лу прави впечатление че в тубата на 5 бг коментара има по един от бивша Югославия. При повечето песни коментарите от други страни са рядкост. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, TSARvul каза:

Пфф, ти вече си дала линка. Крий го от Слави бързо - само Галенови трябва да знаем кои гледания от къде идват. :D :D

Един въпрос: Как точно се разбира, че 1-2% от гледанията на повечето попфолк хитове идват от Сърбия?

Конкретно за Добре ли си не може да се разбере, защото не са я добавили към Галена като артист. Иначе като щракнеш върху някой изпълнител в класацията излизат в кои градове и в кои държави се слуша най много. Но това е тотал от всички песни, които са добавени към профила на изпълнителя, а не конкретно към някоя песен. 

Той Фаст го е качвал този линк. Но на този етап информацията в него е бегла. И все пак при Добре ли си и последната на Азис най осезаемо се усеща, че гледанията не са само от България. При Добре ли си е 1/4, а при другите 1/6. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

След първия изтрит клип на Акула със 100ка бях правил засечка на другите, които трупат. Последно на 9 май... Screenshot_20190509_115854_com.google.android.youtube.jpg.9c40f52c7b3f1b93ae26cddb75647f40.jpg

И клипчето с 220ка и това пид него с 92ка към днешна дата ги няма. Не знам на колко са били като са ги изтрили, но се оказва, че вероятно дори са и над 500ка тотала от всичките 3 изтрити. 

И това са само за 6-7 дни след като е излязла. Какво се е случвало последната седмица не съм следял, че наизлязоха много други неща. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Mr. Greshen каза:

 

 

OMG, и този вече замяза на анимационен герой. :lol:

Трябваше вместо Десита той да изпее "Боже мой" с Лидия. Въртиии-сучиии

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, TSARvul каза:

Пфф, ти вече си дала линка. Крий го от Слави бързо - само Галенови трябва да знаем кои гледания от къде идват. :D :D

Един въпрос: Как точно се разбира, че 1-2% от гледанията на повечето попфолк хитове идват от Сърбия?

1-2% са от шестте републики. От Сърбия няма и 1%. От Македония са най-много. От Черна гора са най-малко. Сърбия е на второ място. Влизаш в профила на изпълнителя, изреждаш шесте държави, за който период искаш, и ги събираш. Можеш да сметнеш и общия брой гледания на изпълнителя от Югославия - все са си 1-2%.

преди 32 минути, Slavi каза:

Ами ето че от 5,2млн 1,3 не идва от българия. Тоест 1/4 или 25% от гледанията. 

При Криско и при Теди александрова например на 2,9млн - 2,5 са от бг и едва 0,4 са от Чужбина, което е 1/6 от общия брой гледания или 15-17процента. Точно за такава разлика предпилагах аз. Малка, но достатъчна, за да изглеждат гледанията на Добре ли си по впечатляващи. Ще видим и положението при Акула като ъпдейтнат чарта. 

Не ти лу прави впечатление че в тубата на 5 бг коментара има по един от бивша Югославия. При повечето песни коментарите от други страни са рядкост. 

Не знам откъде ги взе тези 5,2 млн. На 13 май (откогато е последната информация и линкът) не са били толкова, а около 4,9 т.е 1/4 или 20%.

Гледанията от чужбина варират между 10-25%. Средно са 18%. Чалгите имат по 15-18-20-22%. При попа са по-малко. При Азис често са повече.

Няма нищо по-впечатляващо в гледанията на "Добре ли си" от чужбина - 20%. Толкова имат и "Изтрезняваш ли", "Феноменален, "Да гори в любов" и други. "Зоопарк" имаше 20 и нещо. При последната на Азис са 40%. Неговите са наистина впечатляващи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, pinkprincess каза:

1-2% са от шестте републики. От Сърбия няма и 1%. От Македония са най-много. От Черна гора са най-малко. Сърбия е на второ място. Влизаш в профила на изпълнителя, изреждаш шесте държави, за който период искаш

Не знам откъде ги взе тези 5,2 млн. На 13 май (откогато е последната информация и линкът) не са били толкова, а около 4,9 т.е 1/4 или 20%.

Гледанията от чужбина варират между 10-25%. Средно са 18%. Чалгите имат по 15-18-20-22%. При попа са по-малко. При Азис често са повече.

Няма нищо по-впечатляващо в гледанията на "Добре ли си" от чужбина - 20%. Толкова имат и "Изтрезняваш ли", "Феноменален, "Да гори в любов" и други. "Зоопарк" имаше 20 и нещо. При последната на Азис са 40%. Неговите са наистина впечатляващи.

А ти толкова ли не виждаш, че Добре ли си не присъства в страницата на Галена. И затова например, въпреки, че Добре ли си е на 1 място в чарта за песни, Галена е едва на 10... Не ти ли прави впечатление, че за последните 28 дни Добре ли си генерира 3,9млн,а тотала на Галена е едва 1,7млн. По същия начин и Сърце не е добавена към страницата и и затова е дори зад една Десислава в чарта. От тук и всичките ти сметки за Македония, Черна гора и Сърбия са ти грешни, защото в тях не е отчетен коефицента от Добре ли си. 

Дори и да са от 13 май, така както за Добре ли си, съм ги засякал с гледанията от текущата дата, така съм го направил и за Теди Алелсандрова. В такъв случай гледанията на една Теди от Чужбина са около 13 процента oт общите. 2,8 млн общо до 13 май. 2,4 са от бг, а 400ка от Чужбина,тоест около 1/7.

И не мога да разбера защо изтъкваш удобните за теб парчета. Като дам чарта за последните 3 месеца една Няма да ти мине например от 9,7млн, колкото са били на 13май, 8,6 млн са от България. Тоест за 3 месеца едва 1,1 млн идват от Чужбина. Галена за тройно по малък период на Добре ло си е генерирала 1 млн от Чужбина и то едва за 22 дни. И накрая ще ми обясняваш как се движила като всички попфолк песни. Разликата е огромна и фрапантна. При Галин едва 1/9 от гледанията идват от Чужбина. При Г-н директоре от 7,4млн 6,3са от БГ и 1,1 от Чужбина, тоест 1/7. При Скъпото се плаща също 1/7 са от Чужбина. 3,7млн са от БГ, а 600ка от Чужбина. 

 

Отвсякъде е видно, че Добре ли си трупа далеч повече гледания от Чужбина, отколкото всичко останало в попфолка. Иначе и Изтрезнаваш ли има доста от Чужбина, но не е чак лато процента на Галена. За 3 месеца 1,8млн са от Чужбина от общия брой гледания. Добре ли си на 3 месеца вероятно ще е доближила 2,5млн гледания от Чужбина, като се има впредвид, че за 3 седмици вече има 1 млн... 

 

Дори и без ютуб чарт картинката е ясна. На 5-7бг коментара има по 1 сръбски. Освен ако не се пишат от фейк сърби или сърби, живеещи в бг... Вече няма да се учудя ако и това измислите. 

 

Сега се върнах и 1 год назад и отново Галена прави впечатление с повече гледания от Чужбина. При Феноменален от 14млн, 3млн са от Чужбина, докато при Преслава от 17 млн, 3,5млн са от Чужбина. При Емануела и Джордан от 15,6 млн 2,8 са от Чужбина. Отново Галош е най много гледания от Чужбина спрямо общия брой гледания... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да гори в любов - 16,9м - 100%
България - 13,3м - 79%
Югославия - макс. 201,7х (Македония - 115, Сърбия - 46,7, БиХ <10, Хърватия <10, Словения <10, Черна гора <10) - 1,2%
Феноменален - 13,88м - 100%
България - 11м - 80%
Югославия - макс. 182,3х (Македония - 87,4, Сърбия - 52,8, БиХ - 12,1, Хърватия <10, Словения<10, Черна гора <10) - 1,3%
Изтрезняваш ли - 9,46м - 100%
България - 7,59м - 80%
Югославия - макс. 112,5х (Македония 51,4, Сърбия 21,1, БиХ <10, Хърватия <10, Словения <10, Черна гора <10) - 1,2%
Добре ли си - 4,9м - 100%
България - 3,9м - 80%
Югославия - ?%

Както се вижда от данните по-горе, "Добре ли си" не трупа повече гледания от чужбина от обикновено. Също няма никакви доказателства, че "Добре ли си" прави повече от стандартните 1-2% гледания от Югославия.

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, pinkprincess каза:

Да гори в любов - 16,9м - 100%
България - 13,3м - 79%
Югославия - макс. 201,7х (Македония - 115, Сърбия - 46,7, БиХ <10, Хърватия <10, Словения <10, Черна гора <10) - 1,2%
Феноменален - 13,88м - 100%
България - 11м - 80%
Югославия - макс. 182,3х (Македония - 87,4, Сърбия - 52,8, БиХ - 12,1, Хърватия <10, Словения<10, Черна гора <10) - 1,3%
Изтрезняваш ли - 9,46м - 100%
България - 7,59м - 80%
Югославия - макс. 112,5х (Македония 51,4, Сърбия 21,1, БиХ <10, Хърватия <10, Словения <10, Черна гора <10) - 1,2%
Добре ли си - 4,9м - 100%
България - 3,9м - 80%
Югославия - ?%

Както се вижда от данните по-горе, "Добре ли си" не трупа повече гледания от чужбина от обикновено. Също няма никакви доказателства, че "Добре ли си" прави повече от стандартните 1-2% гледания от Югославия.

Ама че естествено,че "Добре ли си" не е нищо особено.Само в Рамания хората живеят в паралелна вселена и са далеч от реалността,а тя е че това дуетче е поредния комерс от Ганев с давност 2-3 месеца.

Link to comment
Сподели в други сайтове

До всички притеснили се за Марчелис - жива е и снима клип в Монако. 

До дни в ефира на Планета, знаете си. :D По дефолт това е новия и летен хит, най-съкровената песен в дискографията й, която ще преобърне живота ви и ще гледате по различен начин на дискографията на Мария. :D :D :D

  • Haha 1
20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Western каза:

Искам да коментирате изпълненията на новата тийн идолка Лидия в 33 снощи - има ги на сторито на Галин в Instagram

Не е за фолк изпълнителка момичето. Вие като яребица. 

  • Haha 1
20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
  • Fast locked, unpinned, unlocked and locked this Тема
  • Fast pinned and unlocked this Тема
  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...