Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Кога ще се спи пак, не знам. Коцето като идва в Бургас, пак се пада петък. Този път ще съм междинна смяна от 13:00 до 21:00, а не както преди 2-ра смяна, но на следващия ден съм пак първа смяна. Само 2 часа сън пак ще имам освен, ако не успея да се разменя. В същия ден имам и запазен час за фризьор, преди това за гел- лак. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , El Gato каза:

Кога "Боже мой" ще влезе в Трендинг?

Когато хората започнат да я слушат и чича ти Гальо спре да купува гледания. 

Няма как вече 2 дни да не са влязли, ако посочените 700к гладания са реални, имайки предвид че е и в отделен и самостоятелен канал качена. Провалиха се, поне да стоически да го понесат и да работят повече. Дори в recent трендинг, където са вече Емилия и Денис ги няма.  Пълен фалш!

  • Love 1
20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, THE IIconic каза:


А вие откъснахте ли свойте Маргарити? 🌼🌼🌼

 

Сторихме го още призори - с ботушки, за да не се измокрим в сутрешната роса. :heart:

П.с. Отсъствието от Трендинг на Лидия и Десита е много подозрително. Увеличават се съмненията, че са купували. Такива малки канали мигновено влизат в Трендинг, ако имат силен клип. Даже клиповете в канала на Планета, който е с над 1 млн. абонати за няколко часа, максимум денонощие влизат.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жестоки песни излязоха в жанра в последните седмици. За пръв път от 2-3 години плейлистът ми е пълен с новите поп-фолк песни. 

Лидия е топ. Голямо бъдеще виждам в нея в жанра. 

 

 

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, MrKidGSA каза:

Омръзна ми да чакам. Искам Терзийска мигом да скандализира отново с тотален хит!

 

Много е глупава, милата. Не беше виждала два последователни хита от 10 години насам и вместо да си запази инерцията - заспа. Патка!

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Много е глупава, милата. Не беше виждала два последователни хита от 10 години насам и вместо да си запази инерцията - заспа. Патка!

И мен ме е яд, че направи толкова голяма пауза, но все пак дано и се отрази добре и избухне подобаващо. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, MrKidGSA каза:

И мен ме е яд, че направи толкова голяма пауза, но все пак дано и се отрази добре и избухне подобаващо. 

Съмнявам се. Мисля, че просто извади късмет, както навремето Соня Немска с "Правена съм за ръцете ти".

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Съмнявам се. Мисля, че просто извади късмет, както навремето Соня Немска с "Правена съм за ръцете ти".

Може и така да е, но ти сам спомена, че тя нацели 2 големи хита един след друг. Тя всъщност залагаше най-много на "Една на милион", но нейните очаквания и тези на аудиторията отново се разминаха. Трябваше вместо нея да клипира "Размазаният грим" или "5-6 минути". Райна още си има нюх за хитове, но не винаги оцелва подходящия момент,  в който да пусне даден проект, което виждаме, че се случва дори и при т.нар. топ имена в момента. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, MrKidGSA каза:

Може и така да е, но ти сам спомена, че тя нацели 2 големи хита един след друг. Тя всъщност залагаше най-много на "Една на милион", но нейните очаквания и тези на аудиторията отново се разминаха. Трябваше вместо нея да клипира "Размазаният грим" или "5-6 минути". Райна още си има нюх за хитове, но не винаги оцелва подходящия момент,  в който да пусне даден проект, което виждаме, че се случва дори и при т.нар. топ имена в момента. 

Аз много харесвам "Написано с любов", а тя има някакви мизерни гледания и никой не я забеляза дори.

Тъжно е .. сигурно Райна е демотивирана в такива моменти.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Аз много харесвам "Написано с любов", а тя има някакви мизерни гледания и никой не я забеляза дори.

Тъжно е .. сигурно Райна е демотивирана в такива моменти.

Е, тя нали си го каза последния път, когато гласува в ОМ, че колкото и да е обича такива песни, не може да продължава да залага на тях, защото не и носят пари. Тъжно, но факт! И все пак, тя може да е комерсиална, без да е пошла, както го доказа вече! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Danger. каза:

Боже мой с 33 лайка за ден, а вторият ден ще са около 5/6. Този потрес как ще се коментира?

 Може би с това, че лайк може да се даде само веднъж?

Link to comment
Сподели в други сайтове

3 милиона за офицалното видео на "Акула", толкова се радвам, че за по-малко от 2 седмици е всепризнатия хит на пролетта. Чакаме ги с продължението, чудя се дали е по-добре да го бавят, за да дадат още време на "Акула" или да я пуснат, за да има по-прясна връзка с видеото и да продължат... Сигурно ще има изненади и там, но Емилия никога не качва снимки или издава, пуска изненадващо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , payner_tv каза:

 Може би с това, че лайк може да се даде само веднъж?

Ами не може да направят "рекорд" за най-много лайкове" - 33k, и на вторият ден да нямат и 20% от тях. 

"Изтрезняваш ли", "Добре ли си" и "Няма да ми мине" на вторият ден бяха с повече. Даже и "Акула".

Мисълта ми е, че за първият ден са купили.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Born to Die каза:

всепризнатия хит на пролетта.

Много се бута тази песен и се омаловажава "Добре ли си", която в никакъв случай не е по-малък хит от "Акула". 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
  • Fast locked, unpinned, unlocked and locked this Тема
  • Fast pinned and unlocked this Тема
  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...