Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 час, Vancho каза:

Помня и аз, че с теб прогнозирахме. Ако беше качена в канала па Планета щеше да има счупени рекорди на великаните в чалгата, което щеше да е феноменален успех за две млади, прохождащи певици. Но при този мижав канал и тези гледания са страшно много. Отсякоха главата на набедената от Фокси за бъдеща лидерка - Джулия. Генерираха повече гледания от Емануела, Анелия и са на път да догонят и кралицата на фолка - Преслава. Гръмнаха здраво.

"Няма да ми мине" вече е най-лайкваната песен в канала на Планета. Тва също е показателно. Лидия и Денис са няколко крачки пред Деси и ми се иска следващото й парче да е баладично. Според мен с такава песен и тя ще дръпне напред. Със силен текст и изпято с чувство. Тя умее.

 

Да. Слушай някакви нейни по бавни и умерени неща в тубата. Наистина пее с много чувство. Смятам, че Десита тепърва ще развива вокалната си техника и ще покаже повече глас. 

За пример една Деса в Нямам проблеми никога не бих предположил, че пее така както в следващите си албуми. 

 

Няма да ми мине вече е с 12 милиона гледания като броим изтрития клип с 2 милиона. И това само за 3 месеца. Като нищо да чукне 20ка за година. 

преди 1 час , Mr. Greshen каза:

Дано Планета.

Защо държиш да е по планета. Канала му тепърва ще се развива. Сега опипа почвата с Лидия и Десита и сигурно е приятно изненадан, че гледанията им не пострадаха и в малък канал. Мисля си, че е въпрос на време да напусне Пайнер. Няма да се разберат с алчната дядка. 

преди 48 минути, TSARvul каза:

Присъствието на Емануела в Трендинг веднага се е отразило на гледанията. От 104К на 112К вчера. Явно и тя е с някакви special преференции в Пайнер, за да я бутат толкова усилено. Заебаха най-голямата си нова надежда в комбинация с Пайнер легенда заради еднодневка, в чийто текст се пее за "курви".

Най накрая нещо по смислено и от теб като коментар. Тъпото е, че песента на Деса стартира по добре от изброените в поста. Дано в дългосрочен план се слуша, щото Деса ще изпадне пак в летаргия. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 6 часа , Slavi каза:

Не знам след подобни пародии как феновете и намират каквито и да е суперлативи. 

Тези роклички с ресните бяха на мода преди 10 години. 

Приема е слаб, въпреки всяческите опити на Галена да се прави на клоун. 

На половината песни грачи върху плекбека. Буквално грачи. Бахти дрането. Едва сега си давам сметка Ганев в студиото каква обработка прилага, за да стане търпимо слушането и. Тя не, че имаше кой знае какъв глас, но съсипа и малкото което имаше, а съсипа и на Деса гласа със съветите си как да "прави шоу". Между другото откакто Преса спря комуникация с нея, нещата от към глас видимо се подобриха. 

Да не говорим, че както публиката пя на Шушана, не пя на ни една нейна песен... 

Няма как да и се отрече, че много и подхождат подобни сцени на селски вечеринки. Направо и лежат. 

Не щях да и се подигравам, просто концепцията на клипа ми е смешна - тя опитва да ги направи весели а те са като мъртви😂 Галена не пее добре на живо и никога не е, но поне прави шоу и се опитва да направи контакт с публика като за компензация, което според мен е яко, защото малцината бг певици пеят добре на живо, а повечето не правят никакво шоу или чак стоят като дърво докато плейбека върви.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз мисля, че Галин ще се ориентира към напускане на Пайнер.

След 2 години му изтича договорът. Реално за него (както и за всички големи имена), кокошарника не им предоставя нищо, освен една изява в Арена Армеец годишно, която дори е под въпрос.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, Cally-Pressyfan' каза:

И аз мисля, че Галин ще се ориентира към напускане на Пайнер.

След 2 години му изтича договорът. Реално за него (както и за всички големи имена), кокошарника не им предоставя нищо, освен една изява в Арена Армеец годишно, която дори е под въпрос.

Още повече, че на този концерт публиката не е галиновата, заради което той минава вяло. 

А и очевидно е, че той може да си движи нещата сам, има голяма фенска агитка. Защо да им дава процент... Няма полза от тях. Направил си е вечв име. Дори не стои добре в концепцията на Пайнер. 

преди 1 час, Fast каза:

 

Десита и Лидия ft. Емануела - Боже мой | 24 часа
464059 гледания
33245 харесвания
1451 коментара

А споделянията как са? 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Топ 10 най лайквани песни в канала на Планета

1. На Египет фараона - Галин 89,6ка

2. Ме густа - Галин 85,3ка

3. Няма да ми мине - Галин и Лидия 83ка

4. Грешка беше - Цура и Теофиков 81,6ка

5. От София до Банско - Теди Ломска 77,8ка

6. Аз измръзнах - Фики 75,7ка

7. Пей сърце - Галош  и Цура 74,8ка

8. По такива си падам - Емилия и Емрах 73,4ка

9. Да гори в любов - Преслава 72,8ка

10. Зоопарк - Анелия 70,1ка

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Slavi каза:

Да. Слушай някакви нейни по бавни и умерени неща в тубата. Наистина пее с много чувство. Смятам, че Десита тепърва ще развива вокалната си техника и ще покаже повече глас. 

За пример една Деса в Нямам проблеми никога не бих предположил, че пее така както в следващите си албуми. 

Много ще й ходи на Деси балада.

 

Лидия излъчва и мирише на секс и я виждам като една подобрена, пееща версия на Камелия. Отива й да е провокативна.

Докато Деси повече бие на ранната Преслава. Само трябва да изпее своята "Горчиви спомени".  :Vishenka_05:

  • Love 1
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , TSARvul каза:

Сега, като каза, се замислих и наистина има нещо такова. Според мен на Таня й се получава по-добре. Може да е и защото имам непоносимост към грозлата Джена, има урунгелско излъчване за мен и е злоба та дрънка.

Таня да й заема нишата, а Джена да става тлъста домакиня. :D

Ми те май в едно даскало са учили. Ако не се лъжа, Анелия и Румяна също. Сигурно и други.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , TSARvul каза:

Кристалната ми топка казва, че при още 1-2 успешни парчета + връзка с млад и известен бабаит Лидия ще види национален ефир.

На Десита пъпът й е хвърлен в едно читалище в Елхово. Ще има обрат в съдбата й и ще стане детска учителка. :D

Десита ще се ориентира към циганската аудитория и ще моли Мира за уроци по кючек.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Slavi каза:

Е тя вече има един флоп след Въртележката. Аз предполагам, че и това новото бързо ще флопне... Китайката? WTF... :laughing:

Песента с онуй Арти не се брои.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Slavi каза:

Топ 10 най лайквани песни в канала на Планета

1. На Египет фараона - Галин 89,6ка

2. Ме густа - Галин 85,3ка

3. Няма да ми мине - Галин и Лидия 83ка

4. Грешка беше - Цура и Теофиков 81,6ка

5. От София до Банско - Теди Ломска 77,8ка

6. Аз измръзнах - Фики 75,7ка

7. Пей сърце - Галош  и Цура 74,8ка

8. По такива си падам - Емилия и Емрах 73,4ка

9. Да гори в любов - Преслава 72,8ка

10. Зоопарк - Анелия 70,1ка

 

Къде ги гледаш тези лайкове защото не съответстват с тези в Youtube? :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Stela каза:

Дилан май се завръща към музиката. Обявил е участие. Беше пуснал и снимка с Тони Стораро, дано са записали песен. 

Това ще е супер ако се върне!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Danger. каза:

Къде ги гледаш тези лайкове защото не съответстват с тези в Youtube? :D

По данни от Попнейбъла. Кое не съответства? Завишени са с по 1000,2000 но като позиции май са достоверни. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добро утро и честито окупиране на българския ТОП 10 изцяло от чалгата вчера. В първите 20 песни само 3 са нечалга. Who whould have thought..? :D

Поредно доказателство, че попфолкът царува на цикли в тази държава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , zai4eto82 каза:

Коцето подкрепя новата на Емануела с Илиян и на Джулия с Кристиян. 

И аз подкрепям Еману, но другите не знам кои са. 

Ти кои подкрепяш? 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, asylum каза:

И аз подкрепям Еману, но другите не знам кои са. 

Ти кои подкрепяш? 

По принцип я харесвам Емануела, малко новата й песен не ми харесва чак толкова, а Джулия е дето имаше песен с Коцето, преди беше с Фики и с един мой бивш колега, а сега новата й е с Кристиян- гаджето й( Митко от "София-Ден и Нощ"):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добър ден започва с добро утро, така че си пуснете тази уникална кавър-версия и се наслаждавайте на хубавия и глас!

  • Love 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Kriminal каза:

Добър ден започва с добро утро, така че си пуснете тази уникална кавър-версия и се наслаждавайте на хубавия и глас!

Ами не, мерси. Слушам си "Любов" и "107 дни". :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Fast каза:

 

Чуден трак! 10 години по-късно още съм в Ауфория при слушането и гледането му. :1000(34):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
  • Fast locked, unpinned, unlocked and locked this Тема
  • Fast pinned and unlocked this Тема
  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...