Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 4 минути, Slavi каза:

Това не и е лошо, но очаквам друг тип музика от нея по принцип. Но за участия, всичко ще изпеят🤣

Миналата година беше супер продуктивна. Тази хич я няма... 

Очаквам нещо добро от нея след тоталния хит Яко ми е. 

Май и Цура Янева ще пуска скоро. И Яница май ще е тази седмица. Пайнер винаги я бавят заради другите, а след последния и хит би трябвало да я лансират малко повече.

Яница не я забавиха от Пайнер, просто обяви парчето много рано, след което доснима още кадри. Искам да е работила с Пашев или Оцко, Ганев вече досади.

Кали уж говореше, че ще прави музика, която на нея и харесва и може да бъде изсвирена от бенда. Тази песен не я виждам точно такава. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Не съм в екстаз от "Боже мой", тъй като не очаквах чак толкова мазна чалга, а и просто не е моето.

Обаче като се замисля този ход на Галин да ги пусне с точно такава песен е много правилен, тъй като остовния таргет на Десита и Лидия са тийновете под 18 години. А те въобще не се вълнуват от чалга. Не казвам, че не слушат, но не ги вълнува. Те припадат по ютубъри, световна музика, кей поп, бг поп ... А в момента точно тази група генерира трафика на "Боже мой", която си е мазна чалгия. Вече има 30к лайка и 400к гледания, а още не са минали 24ч.

Чрез Десита, Лидия и Денис чалгата има шанс да си върне най-малката аудитория, която изгуби. С Преслава и Галена няма да стане. Техните първоначални гледания, колкото и да са силни, идват от съвсем различна група хора - 18-20+.  Тийновете разбират за техните песни впоследствие. При парчето на Деси и Лидия е обратното - чакащи и най-развълнувани са най-малките.

  • Love 1
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Slavi каза:

И Яница май ще е тази седмица. Пайнер винаги я бавят заради другите, а след последния и хит би трябвало да я лансират малко повече.

Яница е с хита от есента насам, няма нужда да бълва. При Джена е същото положение.

А на Кали не се учудвайте - най-голямата фурнаджийка. 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Vancho каза:

Не съм в екстаз от "Боже мой", тъй като не очаквах чак толкова мазна чалга, а и просто не е моето.

Обаче като се замисля този ход на Галин да ги пусне с точно такава песен е много правилен, тъй като остовния таргет на Десита и Лидия са тийновете под 18 години. А те въобще не се вълнуват от чалга. Не казвам, че не слушат, но не ги вълнува. Те припадат по ютубъри, световна музика, кей поп, бг поп ... А в момента точно тази група генерира трафика на "Боже мой", която си е мазна чалгия. Вече има 30к лайка и 400к гледания, а още не са минали 24ч.

Чрез Десита, Лидия и Денис чалгата има шанс да си върне най-малката аудитория, която изгуби. С Преслава и Галена няма да стане. Техните първоначални гледания, колкото и да са силни, идват от съвсем различна група хора - 18-20+.  Тийновете разбират за техните песни впоследствие. При парчето на Деси и Лидия е обратното - чакащи и най-развълнувани са най-малките.

А представи си ако беше качена в развит канал с какви гледания щеше да мачка. Тя и сега се е запътила лъм 500ка. Вероятно щеше да отиде към 700ка. И според мен е добър ход от страна на Галин. Благодарение на този ход и последвалите им парчетс ще се забележат. 

Помня, че двамата с теб го обсъждахме преди време и на някои капацитети им бе много смешно. Сега на дали им е толкова смешно. 

Шайките са откачили по това, така както не слушаха попфолк. 

С Денис и тези двечките, попфолка наистина възвърна позагубените позиции. Направо оставиха попа и рапа без хляб за лятото... 

преди 13 минути, Mr. Greshen каза:

Яница не я забавиха от Пайнер, просто обяви парчето много рано, след което доснима още кадри. Искам да е работила с Пашев или Оцко, Ганев вече досади.

Кали уж говореше, че ще прави музика, която на нея и харесва и може да бъде изсвирена от бенда. Тази песен не я виждам точно такава. :D

Тя Кали дълго държа на суша след последните бози, които пусна. Иска и се песни за бенд, но само Азис може да си го позволи на този етап. Останала е без участия и бързо се е върнала в реалността. 

Песента иначе зарибява, мелодична е, но е дърта за подобни текстове. Излага се пред публиката си, ако има такава изобщо. 

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, asylum каза:

Яница е с хита от есента насам, няма нужда да бълва. При Джена е същото положение.

А на Кали не се учудвайте - най-голямата фурнаджийка. 

Е тя вече има един флоп след Въртележката. Аз предполагам, че и това новото бързо ще флопне... Китайката? WTF... :laughing:

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отчайващо малоумна песен за пореден път от Андреа... 

Аз не мога да си обясня защо след като като виждаш, че не става нищо всеки път, ти продължаваш отново? Айде направи 1-2-3 песни, пробвай се като имаш мерак, ама това вече сигурно е 10-а еднаква боза от нейна страна.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , NazzkO каза:

Ако тая простотия и тия две селски кифли предизвикват толкова интерес и то у предимно детска аудитория, то нещата са трагични.

Глупости. Ако ти сега беше на 16, и ти щеше да се зарибиш по песента. Млади симпатични момичета със закачливо парче. Все едно преди години нямаше подобен тип изпълнителки като Кати, Нина (дето пееше А-па-па-па) и редица други, които имаха големи хитове. Единствената ми забележка е към глупавия текст, но като видях - Десита го е писала, явно не й е много капацитета. То и на подрастващите не им е много.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , asylum каза:

Мен ме кефи Зара, но вече е дърта. Таня Маринова вече се прави на Джена, Лъчка ко да прави. Имаше я на снимките в Приказките, 10-на финалисти бяха. Не знам после на кого са предложили договор и на кого не. Познавам я, но не мисля да я питам. :D 

Сега, като каза, се замислих и наистина има нещо такова. Според мен на Таня й се получава по-добре. Може да е и защото имам непоносимост към грозлата Джена, има урунгелско излъчване за мен и е злоба та дрънка.

Таня да й заема нишата, а Джена да става тлъста домакиня. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, Slavi каза:

А представи си ако беше качена в развит канал с какви гледания щеше да мачка. Тя и сега се е запътила лъм 500ка. Вероятно щеше да отиде към 700ка. И според мен е добър ход от страна на Галин. Благодарение на този ход и последвалите им парчетс ще се забележат. 

Помня, че двамата с теб го обсъждахме преди време и на някои капацитети им бе много смешно. Сега на дали им е толкова смешно. 

Шайките са откачили по това, така както не слушаха попфолк. 

С Денис и тези двечките, попфолка наистина възвърна позагубените позиции. Направо оставиха попа и рапа без хляб за лятото... 

 

Помня и аз, че с теб прогнозирахме. Ако беше качена в канала па Планета щеше да има счупени рекорди на великаните в чалгата, което щеше да е феноменален успех за две млади, прохождащи певици. Но при този мижав канал и тези гледания са страшно много. Отсякоха главата на набедената от Фокси за бъдеща лидерка - Джулия. Генерираха повече гледания от Емануела, Анелия и са на път да догонят и кралицата на фолка - Преслава. Гръмнаха здраво.

"Няма да ми мине" вече е най-лайкваната песен в канала на Планета. Тва също е показателно. Лидия и Денис са няколко крачки пред Деси и ми се иска следващото й парче да е баладично. Според мен с такава песен и тя ще дръпне напред. Със силен текст и изпято с чувство. Тя умее.

 

  • Love 1
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
преди 4 часа , asylum каза:

Дъртите чанти са омръзнали, затова няма интерес към тях. Лида и Деса трябва шпагати и челни стойки да правят, за да задържат някакъв интерес. 

А основният критерий да си "звезда" днес е да бръмчиш по дискотеки. Национална медия никоя няма да види, нито концерт, така че единственият начин да изкарват пари е да обикалят клубовете. А парите са единственият признак на успеха. Теда се справя доста добре. 

Кристалната ми топка казва, че при още 1-2 успешни парчета + връзка с млад и известен бабаит Лидия ще види национален ефир.

На Десита пъпът й е хвърлен в едно читалище в Елхово. Ще има обрат в съдбата й и ще стане детска учителка. :D

Редактирано от TSARvul
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Vancho каза:

 

Обаче като се замисля този ход на Галин да ги пусне с точно такава песен е много правилен, тъй като остовния таргет на Десита и Лидия са тийновете под 18 години. А те въобще не се вълнуват от чалга. Не казвам, че не слушат, но не ги вълнува. Те припадат по ютубъри, световна музика, кей поп, бг поп ... А в момента точно тази група генерира трафика на "Боже мой", която си е мазна чалгия. Вече има 30к лайка и 400к гледания, а още не са минали 24ч.

 

Това корейски поп ли е?

Познавам двама 18-19 годишни, които се заслушват и си пускат подобна лигня, нямам думи, ако младите припадат масово по това нещо. Извратиха децата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Срам ме е да го призная, но сега чух доброволно за втори път "Боже мой"... хареса ми, въпреки очевидната липса на каквато и да било музика. Според мен ще стане голям хит, тръгна много здраво и най-вероятно ще продължи така.

  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Присъствието на Емануела в Трендинг веднага се е отразило на гледанията. От 104К на 112К вчера. Явно и тя е с някакви special преференции в Пайнер, за да я бутат толкова усилено. Заебаха най-голямата си нова надежда в комбинация с Пайнер легенда заради еднодневка, в чийто текст се пее за "курви".

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, Vancho каза:

"Няма да ми мине" вече е най-лайкваната песен в канала на Планета.

"Ме густа" има повече.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, TSARvul каза:

Това корейски поп ли е?

Познавам двама 18-19 годишни, които се заслушват и си пускат подобна лигня, нямам думи, ако младите припадат масово по това нещо. Извратиха децата!

Мхм. Аз имам познати, които не просто слушат, а са страшно запалени по цялата им култура. Дори имената във фейса си смениха с корейски. 😄 Аз също слушам от време на време. Има яки песни.

Масово в световен мащаб се припада по кей попа. Най-вече по БТС и Блякпинк. Преди няколко години се присмивах на една, че слуша и ей ме на ... и аз прослушах. 

 

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

OFF TOPIC (не ми трийте поста, за да го видят повече хора)

RED ALERT!

Знаете ли колко е средната продължителност на живот на един работник във ферма за non-organic (небио) прозводство в САЩ?

Предположения? :)

49 години.....

Познайте какво ядем и се насладете на този красноречив фотос

iStock-503140566-1.jpg

Редактирано от TSARvul
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
  • Fast locked, unpinned, unlocked and locked this Тема
  • Fast pinned and unlocked this Тема
  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...