Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 15 минути, Slavi каза:

Първата песен на Десита е в стила на ГериНикол. Каква Теда те гони? А самия стил на Теда беше микс ала Гери Никол и мазни маанета. Всичкото и е с миризмата на кючек. И въпреки успешните парчета в един период в миналото, Теда не успя нито агитка да събере, нито медиен интерес да привлече. Основни критерии, за да бъдеш звезда днес. Само хитове за чалготеките направи. Но такива боклуци нямат бъдеще за повече. Толкова истории знам как са я прибирали на каишка след участия и са я тропали по 3ма-4ма, че ми се повръща. 

Аднан и той лека по лека угасва толкова бързо, колкото се появи. Тарифата му 1000 лв. Канят го основно малцинствата, а не топ клубовете. 

Иначе не съм изкарвал малките лидерки, а с потенциал да бъдат такива в бъдеще. Ще говорим пак след няколко месеца. Тепърва им предстоят много хитове. Щом от една боза като Боже мой, постигат резултат, за който дъртите чанти се чудят с месеци наред как да го постигнат, не ми се мисли как ще пръскат за в бъдещею

Дъртите чанти са омръзнали, затова няма интерес към тях. Лида и Деса трябва шпагати и челни стойки да правят, за да задържат някакъв интерес. 

А основният критерий да си "звезда" днес е да бръмчиш по дискотеки. Национална медия никоя няма да види, нито концерт, така че единственият начин да изкарват пари е да обикалят клубовете. А парите са единственият признак на успеха. Теда се справя доста добре. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 2 минути, asylum каза:

Мен ме кефи Зара, но вече е дърта. Таня Маринова вече се прави на Джена, Лъчка ко да прави. Имаше я на снимките в Приказките, 10-на финалисти бяха. Не знам после на кого са предложили договор и на кого не. Познавам я, но не мисля да я питам. :D 

На дали е стигнала до договор, но щеше да бъде скандална. Но е простакеса. Би върнала чалгата 13 години назад, когато бе модерно да се подвизаваш във ваната:laughing:

 

Коя Зара. Бобъра от първия ББ ли. И тя ли пропя? 

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, asylum каза:

Дъртите чанти са омръзнали, затова няма интерес към тях. Лида и Деса трябва шпагати и челни стойки да правят, за да задържат някакъв интерес. 

А основният критерий да си "звезда" днес е да бръмчиш по дискотеки. Национална медия никоя няма да види, нито концерт, така че единственият начин да изкарват пари е да обикалят клубовете. А парите са единственият признак на успеха. Теда се справя доста добре. 

Напротив. Едно е да изкарваш пари, друго е да си звезда. Някои ги умеят и дветв неща. Други като Теда разчитат само на клубните си изяви. Стотици българи дори не подозират за съществуването и. Каква звезда може да бъде. 

Национални медии виждат и ще виждат. Един Милко е в Капките. Елануелс беше в ББ. Кама е в Гласът, а Деса и бе гост в 4 предавания. Сега Лидия и Десита ще бъдат при Венета. Теда дори и Венета не я ще. Толкова е зле откъм медиен интерес милата. И да хвърли топа, само в сайта на Планета ще го отразят. Видяхме, че Теда не е и като участия нищо особено, щом застаряваща легенда като Деса с месец почивка е с повече участия. Успеха и е среден. Така и не достигна връх, който и Джена и Андреа бяха достигнали. Джена дори пак се е заинатила да го покорява. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Slavi каза:

Напротив. Едно е да изкарваш пари, друго е да си звезда. Някои ги умеят и дветв неща. Други като Теда разчитат само на клубните си изяви. Стотици българи дори не подозират за съществуването и. Каква звезда може да бъде. 

Национални медии виждат и ще виждат. Един Милко е в Капките. Елануелс беше в ББ. Кама е в Гласът, а Деса и бе гост в 4 предавания. Сега Лидия и Десита ще бъдат при Венета. Теда дори и Венета не я ще. Толкова е зле откъм медиен интерес милата. И да хвърли топа, само в сайта на Планета ще го отразят. Видяхме, че Теда не е и като участия нищо особено, щом застаряваща легенда като Деса с месец почивка е с повече участия. Успеха и е среден. Така и не достигна връх, който и Джена и Андреа бяха достигнали. Джена дори пак се е заинатила да го покорява. 

Никоя, излязла след Галена и Преса, не е видяла национална медия. То Сузанита вижда медии, но да не би да е изкарала пари от излагациите си? Проумей, че това е професия, като всяка друга, и ако не се изхранваш с нея, значи си провал. Славата е бошлаф работа, важни са парите. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Slavi каза:

На дали е стигнала до договор, но щеше да бъде скандална. Но е простакеса. Би върнала чалгата 13 години назад, когато бе модерно да се подвизаваш във ваната:laughing:

 

Коя Зара. Бобъра от първия ББ ли. И тя ли пропя? 

Не. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, zai4eto82 каза:

Махмуд е заловен и е в затвора в Турция:

https://www.burgasinfo.com/news/view/5/88438

Що за аматьорска статия... Първо, от документа е видно, че не е Йозджан, а Йозкан. Второ, фрогнюз :D Трето, какво са 100 000 долара за един мафиот. Тия луди ли са? Ако тръгне да подкупва съдия, ще предложи поне милион. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Що за аматьорска статия... Първо, от документа е видно, че не е Йозджан, а Йозкан. Второ, фрогнюз :D Трето, какво са 100 000 долара за един мафиот. Тия луди ли са? Ако тръгне да подкупва съдия, ще предложи поне милион. 

А, не знам. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, asylum каза:

Никоя, излязла след Галена и Преса, не е видяла национална медия. То Сузанита вижда медии, но да не би да е изкарала пари от излагациите си? Проумей, че това е професия, като всяка друга, и ако не се изхранваш с нея, значи си провал. Славата е бошлаф работа, важни са парите. 

Емануела е излязла след Галош и Преса,а не може да се оплаче от липса на интерес към себе си. Галин и Фики също, макар втория да е хванал пътя за там, от където се пръкна. Андреа също стана звезда. И макар и вече не успешна, все още си има някакъв звезден статут. Една Джена е отказвала покани за ББ. И тя е излязла след посочените от теб. 

Никой не твърди, че Теда е провал. Успешна е в прифесията си, но не е звезда. Това са 2 различни неща. Сузанита изобщо никой не твърди, че е звезда. Беше временна медийна сензация. Нито успешна в професията си, нито звезда. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Jouey каза:

Яница няма ли да пуска вече?

Дори и аз я очаквам с нетърпение след гаврата от Джулия и Кристиян. 

 

Такъв хейт и подигравки е нямало насам от Издислав на Фики. Пръскат ги. На 9 хейта, един ги харесва. 😂

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , asylum каза:

Не знам дали Планета привличат само най-бесните селяни, или отсяват именно тях... На последния кастинг изглеждат потресаващо всичките. Лъчезара Катерицата бе одобрена:

 

 

Хубаво да има нови ама да са качествени певци.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Slavi каза:

Емануела е излязла след Галош и Преса,а не може да се оплаче от липса на интерес към себе си. Галин и Фики също, макар втория да е хванал пътя за там, от където се пръкна. Андреа също стана звезда. И макар и вече не успешна, все още си има някакъв звезден статут. Една Джена е отказвала покани за ББ. И тя е излязла след посочените от теб. 

Никой не твърди, че Теда е провал. Успешна е в прифесията си, но не е звезда. Това са 2 различни неща. Сузанита изобщо никой не твърди, че е звезда. Беше временна медийна сензация. Нито успешна в професията си, нито звезда. 

Сузанита я дадох за пример за медийна "звезда". Ето, видя, че това, че обикаляш предавания, не те прави звезда.

Емануела е от поколението на Преса и Галя, 2-3 години разлика в пръкването им, даже май е по-дърта от тях. 

Андреа и Фики ги пропуснах, да. Другите са непознати на аудиторията. 

Наскоро колежка видяла Цветелина 100-те Мерцедеса и вика, "видях гаджето на Пеевски". Никой не знае Цура Янева. 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Сузанита я дадох за пример за медийна "звезда". Ето, видя, че това, че обикаляш предавания, не те прави звезда.

Емануела е от поколението на Преса и Галя, 2-3 години разлика в пръкването им, даже май е по-дърта от тях. 

Андреа и Фики ги пропуснах, да. Другите са непознати на аудиторията. 

Наскоро колежка видяла Цветелина 100-те Мерцедеса и вика, "видях гаджето на Пеевски". Никой не знае Цура Янева. 

Къде в поста ми видя Цура. Много ясно, че не е голяма звезда. 

За Джена и Галин не съм съгласен. Звезди са си. Галин отдавнажне е популярен само сред малките. Често е гост в разни предавания по телевизията. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Slavi каза:

Къде в поста ми видя Цура. Много ясно, че не е голяма звезда. 

За Джена и Галин не съм съгласен. Звезди са си. Галин отдавнажне е популярен само сред малките. Често е гост в разни предавания по телевизията. 

Галин,Джена,Преслава са си от старата гилдия. :)

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Slavi каза:

Къде в поста ми видя Цура. Много ясно, че не е голяма звезда. 

За Джена и Галин не съм съгласен. Звезди са си. Галин отдавнажне е популярен само сред малките. Често е гост в разни предавания по телевизията. 

Не е нужно да ти е в поста, за да спомена как никой не знае чалгарките, излезли през последните 10 години. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, djmursi каза:

Една певица не съм засичал скоро и това е кака Глория.

Не е пускала песни отдавна. Предпочита да си дава парите за почивки, вместо за песни, които и тя самата не би си пуснала. Дано тази пауза е заради нещо добро, което подготвя. 

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Slavi каза:

Не е пускала песни отдавна. Предпочита да си дава парите за почивки, вместо за песни, които и тя самата не би си пуснала. Дано тази пауза е заради нещо добро, което подготвя. 

Така мисля и аз,но пък здравето е по важно. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, djmursi каза:

Кали напоследък пуска добри парчета.

Това не и е лошо, но очаквам друг тип музика от нея по принцип. Но за участия, всичко ще изпеят🤣

преди 1 минута, Mr. Greshen каза:

Джена ще пуска ли нещо вече? 

Миналата година беше супер продуктивна. Тази хич я няма... 

Очаквам нещо добро от нея след тоталния хит Яко ми е. 

Май и Цура Янева ще пуска скоро. И Яница май ще е тази седмица. Пайнер винаги я бавят заради другите, а след последния и хит би трябвало да я лансират малко повече.

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
  • Fast locked, unpinned, unlocked and locked this Тема
  • Fast pinned and unlocked this Тема
  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...