Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 2 минути, Stela каза:

Квото ще да е забило, аз не съм чувала друг изпълнител да се обяснява как били забили гледанията поради многото интерес. Та ако всеки път така забиват... 

А какво ти говори онова надменно видео, което беше записал, че от Планета му потвърдили, че "Няма да ми мине" имала повече гледания от "Изтрезняваш ли" и ироничното подмятане накрая "Колко и да ви е неприятно, това е положението" или нещо от този сорт. Пълен комплексар. Не изключвам възможността да пазарува.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Квото ще да е забило, аз не съм чувала друг изпълнител да се обяснява как били забили гледанията поради многото интерес. Та ако всеки път така забиват... 

Пак ли не си разбрала?

Стига завижда на младото (Десита и Тамарита). :roll1::roll1:

%D1%86%D0%B8%D0%B3%D0%B0%D0%BD%D0%BA%D0%

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Stela каза:

Квото ще да е забило, аз не съм чувала друг изпълнител да се обяснява как били забили гледанията поради многото интерес. Та ако всеки път така забиват... 

И при Гери-Никол се е случвало. Може би е заради това, че каналите им в ютуб не са развити, колкото на Планета

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Stela каза:

Квото ще да е забило, аз не съм чувала друг изпълнител да се обяснява как били забили гледанията поради многото интерес. Та ако всеки път така забиват... 

и Ариана Гранде имаше песен, на която гледанията доста яко забиха за няколко часа..
Не признавате успеха и младите, и това е.. Ако бяха Преслава или Галена, друго щяхте да говорите

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Cally-Pressyfan' каза:

А какво ти говори онова надменно видео, което беше записал, че от Планета му потвърдили, че "Няма да ми мине" имала повече гледания от "Изтрезняваш ли" и ироничното подмятане накрая "Колко и да ви е неприятно, това е положението" или нещо от този сорт. Пълен комплексар. Не изключвам възможността да пазарува.

Присмял се Хърбел на Щърбел. Купувачи от един град се надцакват с гледания. Накрая Пришитото лице им го нажули и на двамата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, TSARvul каза:

Пак ли не си разбрала?

Стига завижда на младото (Десита и Тамарита). :roll1::roll1:

%D1%86%D0%B8%D0%B3%D0%B0%D0%BD%D0%BA%D0%

 

 

Това на снимката аз ли съм? :roll1:

Лайковете в момента са 19К, а гледанията стоят на 17. Нещо странно става тук. Как ще забият само гледанията, а лайковете растат скорострелно? Според мен са били на пазар и поради това идва и проблема с гледанията. Сега изведнъж ще изкочат едни 150-60К. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Това на снимката аз ли съм? :roll1:

Лайковете в момента са 19К, а гледанията стоят на 17. Нещо странно става тук. Как ще забият само гледанията, а лайковете растат скорострелно? Според мен са били на пазар и поради това идва и проблема с гледанията. Сега изведнъж ще изкочат едни 150-60К. 

Мен песента почва да ме зарибява. :)

Весела е, носи настроение въпреки изтъркания отсвир.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

Лайковете в момента са 19К, а гледанията стоят на 17. Нещо странно става тук. Как ще забият само гледанията, а лайковете растат скорострелно?

Лайковете се отчитат по лесно..

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Гальо каза:

И при Гери-Никол се е случвало. Може би е заради това, че каналите им в ютуб не са развити, колкото на Планета

И аз помня случая с Гери Никол. Дори и в канала на Планета се беше случило много отдавна с някоя песен. И чак на сутринта се ъпдейтнаха над 300 ка. 

 

Очевидно е, че има проблем. Нали никой не смята, че първите 30 минути са направили 17ка, с 2 часа по късно още си стоят толкова. То поне да се качваха с по 2ка на 10 минути, за да се види, че проблем няма и има движение, но в този случай е повече от очевидно. Освен това лайковете и коментарите растат постепенно. Просто тук са наплашени, че ще има нови рекордьорки:flex:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, El Gato каза:

и Ариана Гранде имаше песен, на която гледанията доста яко забиха за няколко часа..
Не признавате успеха и младите, и това е.. Ако бяха Преслава или Галена, друго щяхте да говорите

Нищо не е нужно да признавам. Естествено, че малките ги харесват. 

Песента не ми харесва на този етап, няма защо да си го премълчавам. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чалгата най-сетне има млади открития - в Лидия има повече хляб от всичко дебютирало в чалгата през последните 5-6 години. Дано да продължават само така! Песента дълго се чакаше, нормално да има такъв интерес. Миналата година всички се оплаквахте, че в чалгата нямало нови имена и как всичко пропадало, а сега когато има огромен интерес към дебютантки - гледанията били купени. Няма угодия!

Чаках тази песен, за да си запиша диска за колата и си струваше чакането! :D 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, TSARvul каза:

Мен песента почва да ме зарибява. :)

Весела е, носи настроение въпреки изтъркания отсвир.

На Джулия ще дадеш ли шанс да те зариби? Май с пускането на дуета я прецакахме, или наистина песента ще е тотален погром за нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Когато вчера подметнах, че не се знае дали ще разберем истината за Тренда не предполагах, че още на следващия ден ще се доближим до потенциалната истина.:D

ПП: Днешните нови предложения още по-брутално затвърждават доминацията на поп-фолка.

Редактирано от SG
Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Вкъщи имам някакво скъпо вино от малини, а се оказа, че нямам тирбушон. :D А тая песен ма кара да искам да си сипя. Дайте идеи за отваряне.

 

 

 

Редактирано от TSARvul
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Stela каза:

Треперя от страх, че двете ще минат рекорда ..... Вече са 25К!!! :1000(35)::1000(35): И лайковете скочиха с 1000. 

Пресови, вие не се ли притеснявате? :3fdb8960598fa63e:

Хем не се притеснявяш, не те интересува и не те кефи песента, хем постоянно проверяваш дали няма някое ново гледане или харесване. Нещо не се връзва

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, TSARvul каза:

Вкъщи имам някакво скъпо вино от малини, а се оказа, че нямам тирбушон. :D А тая песен ма кара да искам да си сипя. Дайте идеи за отваряне.

 

 

 

С ножица, или тънък нож. 

Яяя, поздравете се с един истински хит, който почти удари своя 5 милион:

:dizzy:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Започнаха да се ъпдейтват гледанията. Бяха 55ка преди 10 минути. Сега са 65ка. 

 

Имаме си рекордьорки за най много лайкове. 20ка за 3 часа и половина. Аз като ви казвам, че дъртите коври в жанра ще им дишат прахта, вие не вярвате😏

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Stela каза:

Треперя от страх, че двете ще минат рекорда ..... Вече са 25К!!! :1000(35)::1000(35): И лайковете скочиха с 1000. 

Пресови, вие не се ли притеснявате? :3fdb8960598fa63e:

Когати си легенда и името ти е бетонирано в историята няма нужда от подобни вълнения. Едни други, чиято кариера е от песен на песен, обаче, трябва да се притеснява и то много.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледанията забиват защото песента е качена в толкова малък и нов канал, който изведнъж започна да генерира много гледания и затова Ютюб ги проверва да не са фалшиви по-дълго време. А теорията за купени гледания можем да проверим като излезе бг чарта във Ютюб фор артистс

  • Love 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво на малките сладурани. За 12 часа 250 000 и 25 000 лайка и 1100 коментара, и то в нов канал и без да са наложени имена. Галена трябва да започва да мисли спешно за нов дует... 

 

Малката колко гледания и лайкове направи първите 24 часа? 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Slavi каза:

Браво на малките сладурани. За 12 часа 250 000 и 25 000 лайка и 1100 коментара, и то в нов канал и без да са наложени имена. Галена трябва да започва да мисли спешно за нов дует... 

 

Малката колко гледания и лайкове направи първите 24 часа? 

Малко под 300К за лайкове не съм сигурен.

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, Slavi каза:

Браво на малките сладурани. За 12 часа 250 000 и 25 000 лайка и 1100 коментара, и то в нов канал и без да са наложени имена. Галена трябва да започва да мисли спешно за нов дует... 

 

Малката колко гледания и лайкове направи първите 24 часа? 

Малко ми бие на комбинирана покупка - гледания и лайкове. D 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
  • Fast locked, unpinned, unlocked and locked this Тема
  • Fast pinned and unlocked this Тема
  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...