Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 3 минути, El Gato каза:

Емануела е в Набиращи популярност.

После може да си твърдите, че Планета не определя кой ще е в Тренда. Всички канали с 1 милион абонати имат повече функционалности от другите. Само че от никого няма да получите признание, че е така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 23 минути, TSARvul каза:

Сравняват Галена с Преслава по критерий "еднообразно звучене". Леле майко, тебе Ленке ле!

Галена винаги е била еталон за разнообразие, това е една от причините да се издигне толкова в последните 10 години.

Дори и последната година: Дай ми любов, Маракеш, Шефката, Феноменален и Сърце са различни една от друга песни.

Че те и Да гори, Изтрезняваш ли, дуета с Кеба и Не се изтриваш нямат нищо общо една с друга. Мисълта ми е, че всичко на Галена от Ганев прилича на други Ганеви песни. Тя Галена може да е станала еталон с разнообразието си, но от 2-3 годинибе в същата матрица като почти всичките си колежки. Музиката не и се отличава като звучене с нищо. Това, че сменила веднъж Ганев с Пашев, не я прави разнообразна. Разнообразна беше до 2016. Последната Ганева песен, която бе една идея по различна за Галоша бе Гив ми лов и тя дори не се отличи. Поне със следващите, макар и до болка познати, имаше успех.

 

И стига си ми коментирал постовете непрекъснато. Не ми я приятна комуникацията с теб. Нали бяхме досадни, скучни и какви там още,а сега с подвита опашка се чудиш кой да цитираш... Трети опит ти е от снощи насам, в който да коментираш нещо казано от мен. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, meleto каза:

После може да си твърдите, че Планета не определя кой ще е в Тренда. Всички канали с 1 милион абонати имат повече функционалности от другите. Само че от никого няма да получите признание, че е така.

Май ще се окажеш прав. Песните на Малката и на Десислава тръгнаха далеч по добре, а очевидно няма да видят тренд. Ще следим дали дуета ще се засили като гледания в следващите дни в попнейбъл....

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, TSARvul каза:

Да не говорим, че the record breaker "Изтрезняваш ли" скоро ще падне под "Феноменален", а излезна 3 месеца по-късно. :D

Преслава кога смята да я изпее цялата на живо?

Тихо, тихо... 

Преди време бях казала, че "Феноменален" ще направи 17 милиона за 1 година. Мисля, че върви към реализиране. 

преди 57 минути, TSARvul каза:

Деса нека прави по 130К. Тя и "И това ще преживея" не се представяше кой знае колко добро в началото, но си направи трафика с течение на времето. Мисля, че има 11 милиона в момента. Новата песен според мен ще има сходна съдба, трябва й повече време да я научат хората. Липсата в Тренда изигра лоша шега.

Деса по принцип максимум до началото на пролетта 2020 няма да й върви особено, но след това ще се съвземе. Мисля, че ще си оправи и здравословните проблеми до тогава.

Ооо, как ми се иска да чуя от Деса нещо като "И това ще преживея" или "Ангелите плачат". Новата е хубава, но не носи такава емоция. Силата на Деска е в гласа е винаги трябва да я използва. 

Или пък нещо като това:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, meleto каза:

После може да си твърдите, че Планета не определя кой ще е в Тренда. Всички канали с 1 милион абонати имат повече функционалности от другите. Само че от никого няма да получите признание, че е така.

Чак ме хваща яд заради Деса. Нея я няма в тренда за сметка на отвратителната песен на Емануела, която за мен е неслушаема.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Stela каза:

Чак ме хваща яд заради Деса. Нея я няма в тренда за сметка на отвратителната песен на Емануела, която за мен е неслушаема.

Песента на Емануела наистина е много постна. Не можах да я изслушам цялата. Имам чувството че Цецо я е проклел.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Slavi каза:

Джулия в новия си проект прилича и пее като Галена. Само че доста постно копие... Много нехигиенична ми изглежда, една такава непотдържана... 

 

received_796586494057641.jpeg

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Danger. каза:

 

received_796586494057641.jpeg

Голяма парцалеса е. Все едно се е обличала от Илиянци. Ще плаче с горчиви сълзи за Пашев. Човека и даваше много добри песни и успя да я тласне от дъното, а тя неблагодарна. Нечистоплътен павиан! 

Не, че преди ми е била много симпатична, но сега направо ми се повръща от нея. Такива заслужсват да си доят кравите на село до живот. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Slavi каза:

Голяма парцалеса е. Все едно се е обличала от Илиянци. Ще плаче с горчиви сълзи за Пашев. Човека и даваше много добри песни и успя да я тласне от дъното, а тя неблагодарна. Нечистоплътен павиан! 

Не, че преди ми е била много симпатична, но сега направо ми се повръща от нея. Такива заслужсват да си доят кравите на село до живот. 

Е в "На кафе" като я дадоха зад кадър, беше ужасна!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , meleto каза:

После може да си твърдите, че Планета не определя кой ще е в Тренда. Всички канали с 1 милион абонати имат повече функционалности от другите.

Аз ти го признавам, че е така. :D

В този ред на мисли си направете извод как Преслава винаги е приоритетно набутана в Трендинг 5 минути след премиерата на своя песен, а нейната основна конкурентка чака по 2 дни да влезе. Шесторен аршин anyone..? ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, Mr. Greshen каза:

Галин, Лидия и Десита скоро в Папараци при Венета.

Венета няма как да не зачекне Галин за устните, те са скандални. Освен ако не са с предварително уговорени въпроси, както правят големите звезди в Америка.

Искам Галин да излезе с официално изявление за промяната във визията си. :D

Време му е и за нов псевдоним. "Жизел" ще му отива много.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Сцената обичам лудо каза:

Определено, но какво да се очаква от тия бездарнички, Галински? :D Едната мънка, другата вряска ... Мани, мани!

Ти изобщо понятие от музика имаш ли... Те ако са бездарнички, не знам какви са 2/3 от пайнерките, начело с лидерки като Галена, Емануела и т.н.

Момичетата са супер талантливи и като гласове, че и като артистичност и присъствие пред камера. Нашите им трябяаха години, за да достигнат някакво ниво, а малките от първите си проекти къртят. Има бъдеще в тая чалга! 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

1 час - 16К views, 10.8K likes, 506 coments

Май Галин е пазарувал. 

Не е от един час, песента беше пусната като премиера с брояч часове преди да излезе и от там са натрупани 5к лайка.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

1 час - 16К views, 10.8K likes, 506 coments

Май Галин е пазарувал. 

Даже е малко. При положение, че са намесени топ име + две от най-проспериращите изпълнителки и за връх - Галин, който ги продуцира.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента върви по-добре по лайкове от "Гледай как се прави" и "Напраро ги убивам" . Качена е в канал с 8 хиляди абоната.

То "Няма да ми мине" имаше 5-6к лайка за час, пък точно тази песен ли ще има 10к?

Иначе лайковете като пуснаха премиерата бяха точно 668.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
  • Fast locked, unpinned, unlocked and locked this Тема
  • Fast pinned and unlocked this Тема
  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...