Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 2 минути, Fast каза:

Джина Стоева

1 час и 15 мин. - 1500 лв.

2 часа - 2000 лв.

Да сложи тарифа за 45 минути и може и някой да й се върже. Само, че не й се занимава за под 1500 лв.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джина иначе не е лоша певица и е готина като човек. Не трябваше да напуска Диапазон. Беше една идея по добре. Някой знае ли дали изобщо има участия или гладува? 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, meleto каза:

Да сложи тарифа за 45 минути и може и някой да й се върже. Само, че не й се занимава за под 1500 лв.

Kondomcho:

Бе мани го тоя галфон с обръсната глава. Тази още на времето се чудих как изобщо проби и стана известна - Марга й беше сложила дори някакъв прякор, за да я запомнят по-лесно. Беше свързано с късата й коса. Не, че не направи и някои хубави песни, но отдавна беше ясно, че за нея нещата са само надолу. Така и стана, като гледам, но с доста голямо закъснение.

Бот тръгнала да слага! 😂😂 Тя трябва да виси пред месинджър с течащи лиги, ако някой се излъже да я покани, тя бот слага. Хахах

Онази с квадратната глава Ивена - също потъна в небитието, където й беше мястото.

И луковата глава - Теодора и тя. Въобще - след една определена година на Диапозон им остана едно читава име и то е Алисия - активна и успешна до днес. Другото бяха някакви измислени невзрачници.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Slavi каза:

Джина иначе не е лоша певица и е готина като човек. Не трябваше да напуска Диапазон. Беше една идея по добре. Някой знае ли дали изобщо има участия или гладува? 

Най-противната певица евър. 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Mr. Greshen каза:

Най-противната певица евър. 

Абсолютно. Мяса на раково болен травестит.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Slavi каза:

Джина иначе не е лоша певица и е готина като човек. Не трябваше да напуска Диапазон. Беше една идея по добре. Някой знае ли дали изобщо има участия или гладува? 

Добра певица е наистина, а и има няколко готина албума. Доста хубави песни е направила през годините - "Докога", "Сто жени", "Пясъчен часовник", "Остани", "Една новина", "Нека те боли", "Да се преструвам", "Неизлечимо влюбена". Страшни попадения. Като малък я бях виждал на живо. Сигурно се държа най-нормално от всички кухи лейки, които съм виждал преди и след това, от жанра. Доколкото съм я слушал и по интервюта, е доста интелигентна. Интересна беше, различна, пич е. В Сървайвър беше много успешна и разчупи клишетата за чалгарките. В супер форма е била винаги, тя е и спортист по принцип. С дълга коса беше по-яка. Просто Алисиямюзик изгони всички.

Но това с чат бота е супер тъпо, де.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, adorable каза:

Добра певица е наистина, а и има няколко готина албума. Доста хубави песни е направила през годините - "Докога", "Сто жени", "Пясъчен часовник", "Остани", "Една новина", "Нека те боли", "Да се преструвам", "Неизлечимо влюбена". Страшни попадения. Като малък я бях виждал на живо. Сигурно се държа най-нормално от всички кухи лейки, които съм виждал преди и след това, от жанра. Доколкото съм я слушал и по интервюта, е доста интелигентна. Интересна беше, различна, пич е. В Сървайвър беше много успешна и разчупи клишетата за чалгарките. В супер форма е била винаги, тя е и спортист по принцип. С дълга коса беше по-яка. Просто Алисиямюзик изгони всички.

Но това с чат бота е супер тъпо, де.

Мале, голяма жлъч се сипе тука пак, не им прави чест на някои хора. Какво толкова ви е направила жената...

Но за жалост и тя роди от мутра рекетьор, който дори и е посягал... 

Беше дори секси преди време с дългата коса от обложката на първия и албум. Този жанр не е за качествени певици и хора. На върха оцеляват само безскрупулните, наглите, леките и евтините. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, NazzkO каза:

Лияна е изместила Акула в трейдинга... да сложат Деска поне за ден два тия от Пайнер, глупаци

ТреЙдинга?? :speak_cool:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой спомена Кати и богат мъж. Още преди 4-5, ако не и повече години, се разделиха. Сега нищо не се знае за нея. Посредно се чу, че върти търговия с китайски стоки.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 11.05.2019 г. от 23:08, Danger. каза:

"Добре ли си", 11.05, 23:12

Официален клип - 4 698 966

Фен клип - 353 592

Утре по това време ще ги изчисля.

Официален клип - 4 837 700 (+139К)

Фен клип - 379 909 (+26К)

Тоест 165 000 гледания за последното денонощие (20-ти ден)

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, meleto каза:

Направили са го малко като шега. Може би ако беше с 1000 лв по-малко някой на шега би я заел да се появи на градинско парти или РД. :D 

 

Представям си да я поканят по случай прекопаването на нивата 🤭

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, asylum каза:

И аз се изумих, че свестен човек като Джина стигна дотам. Или е била много влюбена в тоя, или гоэе закъсала за пари ..

Той този скъсан цървул. На партито на Борис сина на Деска, опитал да открадне бутилка Джони🤣

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Лияна песента не е зле, но е далеч от предната, този път пеенето нещо ме дразни много. Истината в момента е в Деси, 2 дни не съм спрял да слушам "Вторник беше", дори "Акула" не съм повтарял толкова, въпреки че тя ми е втората най-слушана. При Ванеса също е доста добре, много ме кефи вече. Като цяло много силна седмца изпращаме, обаче ме дразнят как 2 месеца суша и като наближат баловете нашите се побъркват.

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Born to Die каза:

 Като цяло много силна седмца изпращаме, обаче ме дразнят как 2 месеца суша и като наближат баловете нашите се побъркват.

Което показва, че всичко е една машина за пари и участия. Грам изкуство няма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , DarkChild каза:

Е, Вълкана беше на над 80 г. тогава. Деса е на половината ѝ сега. А тогава Деса дори не отиде да я посети един път, да провери има ли нужда от нещо, как е, и жената почина скоро след това...

 

Сега ще кажа нещо, което може би ще смути много хора, но никога не съм смятал, че Деса е някакъв феномен в гласово отношение. Да - пее(ше) народно убийствено, да - умее различни стилове, да - много (беш)е музикална, но самият ѝ глас нямаше нито силата, нито огромния диапазон, нито се отличава(ше) чак толкова от останалите (пример, Ема).

Голяма част от тази нейна репутация се дължи на Пайнер, които от издаването на втория ѝ албум пробутваха тази идея за народно-поп-чалга-соул-джаз певицата Деси Слава. Тя също сама демонстрираше тези си качества често, което е похвално, но в крайна сметка беше и единствената такава, което моментално я сложи в друга категория. Но за глас като глас не надарена с особено красив или отличителен тембър. За мен лично една Анелия имаше много по-красив и богат глас.

Да, да, да! Всичко беше добър маркетинг. Можеха за друга да го направят. И какво, в крайна сметка с мазна чалга си изкарват парите. Поне нея да пеят добре.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Slavi каза:

Той този скъсан цървул. На партито на Борис сина на Деска, опитал да открадне бутилка Джони🤣

Трябваше Джордан да го омаскари публично.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DarkChild каза:

Което показва, че всичко е една машина за пари и участия. Грам изкуство няма.

Да, за съжаление концепцията им се ръководи от това, лятото, после като наближат Коледните празници и сякаш това са трите пика. Преди като имаше и награди или изобщо повече концертна дейност, също се активизираха. Но това вече си е по вина и на продуцента, някак не става да има премиери всеки ден през май след като предните 2 месеца почти никой не е издал песен. Но поне са хубави, че миналата година беше трагично...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Born to Die каза:

На Лияна песента не е зле, но е далеч от предната, този път пеенето нещо ме дразни много. Истината в момента е в Деси, 2 дни не съм спрял да слушам "Вторник беше", дори "Акула" не съм повтарял толкова, въпреки че тя ми е втората най-слушана. При Ванеса също е доста добре, много ме кефи вече. Като цяло много силна седмца изпращаме, обаче ме дразнят как 2 месеца суша и като наближат баловете нашите се побъркват.

Какво става тук. Аз пръсвам Акула от слушане, ти Вторник беше😁

Деса не успя да помирише тренда от Акула. Може би щеше да продължи силно ако беше влязла. Но така е като пускат всеки ден силни премиери след 2 месечна суша... 

преди 12 минути, Danger. каза:

Официален клип - 4 837 700 (+139К)

Фен клип - 379 909 (+26К)

Тоест 165 000 гледания за последното денонощие (20-ти ден)

Добре е за събота. Утре може би ще паднат с 20-30ка. А и вероятно има и някакви сръбски гледания все пак, дори и да са минимум. 

преди 3 минути, asylum каза:

Трябваше Джордан да го омаскари публично.

Искал е да скрие и личния позор, но така или иначе накрая истината цъфна. Тъпо, че никой не го е защитил и се е стигнало дотам. Но дори Галена е поела храна от въпросния селяндур и си е тръгнала по рано. 

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
  • Fast locked, unpinned, unlocked and locked this Тема
  • Fast pinned and unlocked this Тема
  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...