Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 4 часа , meleto каза:

Ауау Преслава ще удържи с Изтрезняваш ли 5 месеца? :D Какво й стана на тая жена? 

Да не е извадила голям хит? :P 

Kondomcho:

МНОГО ГОЛЯМ! Толкова мега, че веднъж не го изпя на живо целия. Толкова голям, че прави само с 10К повече на ден от "Феноменален", която е с близо 100 дни по-стара. oh yeaaah

Сигурно за първи път цялата песен ще я чуем на живо в края на годината на концерта, ако дотогава Преса не извади по-добро парче и тази се направи, че не е съществувала. Вече имахме такъв случай миналата година. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Kondomcho:

Наблюденията ми от тази година в Пловдив са, че най-голямата звезда в попфолка в момента е......... Денис Теофиков. За трети път чувам дуета с Емилия навън.

Като цяло 2019 ми изглежда доста тромава и вяла засега. Не мога да кажа, че има някакъв много голям изявен хит. Ще ми се да го кажа за колаборацията на Галена, но не виждам масовост в тази песен. При всички положения поне реакцията на хората е по-убедителна отколкото на предния рекордьор за годината - "Изтрезняваш ли".

Анелия е тотал щета, някакви посредствени песни пуска, които не са извънредно зле, но очевидно хората не се запалват по тях, както преди.

Такава суша е, че една групичка деца в градинката в нашата махала днес надуваше "Пей, сърце" - песен на 3 години...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DarkChild каза:

Откъде баннат потребител ще поства тук чрез чуждо потребителско име? Въпросното лице-проводник следва да бъде наказано.

По-малко злоба, повече писане по темата, за да няма неочаквани ваканции.

  • Confused 3
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато човек си пази гласа и знае как да го ползва правилно с годините той се обогатява и подобрява. Неслучайно големите оперни певци достигат върха си между 35 до 50 годишна възраст.

За мен лично най-добрият период на Лили Иванова е в средата на 90-те, когато е в края на 50-те си години.

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Stela каза:

По-малко злоба, повече писане по темата, за да няма неочаквани ваканции.

Момиче, ваканциите ти не ме плашат. Не си мисли, че за мен е някаква трагедия. Форумът не ми е единственото поле за изява, за разлика от някои други. Жалко е, че с новия собственик не дойде и една голяма чистка на старите кадри.

 

По темата, Галена е кючекчийка.

  • Haha 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, че няма нужда от такова секретарство от страна на Стела. Смятам, че трябва да се преустанови абсолютно незабавно! И не смей да обвиняваш потребителите в злоба, при все че от мнооооого време насам се води що-годе смислена дискусия и обмяна на мнения, без излишно злословене и лични нападки! 

По темата 

Какво става с Кати и Петра? И защо никоя шалгарка не дава дълги и интересни интервюта в предавания? Не ги канят, или какво?

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, NazzkO каза:

Разбира се, че няма нужда от такова секретарство от страна на Стела. Смятам, че трябва да се преустанови абсолютно незабавно! И не смей да обвиняваш потребителите в злоба, при все че от мнооооого време насам се води що-годе смислена дискусия и обмяна на мнения, без излишно злословене и лични нападки! 

По темата 

Какво става с Кати и Петра? И защо никоя шалгарка не дава дълги и интересни интервюта в предавания? Не ги канят, или какво?

Точно това е проблема. Че всичко е смирено, има някякви нормални дискусии и това дразни въпросните потребители. Хубаво е @meleto да внесе яснота дали това е ок, защото въпросния потребител доколкото помня сам се отказа от профила си, а преди няколко дни отново чрез профила на Стела си позволи лични нападки и обсъждане. Факт е, че откакто не пише във форума атмосферата е съвсем различна. Иначе аз доколкото виждам никой и не им отговаря и на двамата. Тя затова Стела търси начин да привлече внимание... 

 

От Петра чакаме книга. От Кати не чакаме нищо. Има си заможен мъж, семейство. Успя да се откаже преди да започне да буди съжаление като много други... 

Дават интервюта за Автограф. Нашата и там не си показва носа😆

 

 

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

@meleto, кога най-сетне ще разкараш проводниците на омраза в този форум? Аман от толериране на такива подмолни постъпки и то на модератор...

По темата: Слуша ми се нещо като "Стара каравана" това лято. 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Slavi каза:

Точно това е проблема. Че всичко е смирено, има някякви нормални дискусии и това дразни въпросните потребители. Хубаво е @meleto да внесе яснота дали това е ок, защото въпросния потребител доколкото помня сам се отказа от профила си, а преди няколко дни отново чрез профила на Стела си позволи лични нападки и обсъждане. Факт е, че откакто не пише във форума атмосферата е съвсем различна. Иначе аз доколкото виждам никой и не им отговаря и на двамата. Тя затова Стела търси начин да привлече внимание... 

 

 

От Петра чакаме книга. От Кати не чакаме нищо. Има си заможен мъж, семейство. Успя да се откаже преди да започне да буди съжаление като много други... 

Дават интервюта за Автограф. Нашата и там не си показва носа😆

 

 

 

Да, сега гледам, че дори нагло ме цитира, без да има възможност да получи внимание или отговор, разбира се. 

Кати беше явление. Без грам певчески талант успя да бъде номер 1 за известно време и да се оттегли по доста достоен начин. Иначе като малък съм ѝ бил на участие, весела какичка беше хаахха.

 

Деската и в гласа мина вяло, някак присъствието ѝ се е променило. Има някаква емоционална спирачка, плюс темата с килограмите, която никак не е приятна.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Следното: Ако @Stela дава профила си на Kondomcho, моля, да бъда уведомен официално затова. Нямам намерение да ставам падар на профила й - кой кога пише и така нататък.

Ако @Stela просто публикува негови коментари и те са в разрез на правилата, ще получи наказание, както е според Правилата + сваляне на модераторските права. Необходима е само една издънка, считано от датата на текущия ми коментар.

Така че Стела трябва да си помисли дали иска да рискува модераторските си права.  

Джина Стоева има фейсбук чат бот :D МАлко тъпо отговаря, но е иновативна стъпка. Пробвайте го като почнете да й пишете на ЛС във ФБ страницата й. 2000 лв май й беше хонорарът.

 

ПП. Последните няколко коментара на Стела не са по темата! Моля, да ги саморевизира и да е нащрек.

  • Thanks 3
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, meleto каза:

 @Stela

@Stela

Джина Стоева има фейсбук чат бот :D МАлко тъпо отговаря, но е иновативна стъпка. Пробвайте го като почнете да й пишете на ЛС във ФБ страницата й. 2000 лв май й беше хонорарът.

Верно ли. Ще я пробвам. Странна постъпка. Не вярвам да и пишат много фенове, че да предприема такива мерки. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Slavi каза:

Верно ли. Ще я пробвам. Странна постъпка. Не вярвам да и пишат много фенове, че да предприема такива мерки. 

Дааа... има нещо приятно в този подход. Малко несериозно ми се струваше в началото. Но защо не? Нещо нетипично. Не вярвам, обаче, някой да я покани през бота...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв глас само.. каква емоция! Напомня ми на Анелия и Преслава, когато започнаха и гласовете им не бяха толкова амортизирани. Дано момчето се занимава професионално с музика след формата. 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, NazzkO каза:

Айде пускайте, да понатрупа малко гледания

 

За какво са й...:1000(29):

Тренда много гадно я прецака обаче. И Ванеса също. Утре като излязат Джулия и Кристиян те ще са номер 1, а въпросните две песни все едно изобщо не са били трендинг.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това с тренда не трябва ли да го реши и каналът, където е публикуван клипът. Те си избират кой клип да промотират мисля, а сега налагат Денис, та е нормално. От новите имена май само той има що-годе някакъв шанс за по-дълготрайна кариера според мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, NazzkO каза:

Това с тренда не трябва ли да го реши и каналът, където е публикуван клипът. Те си избират кой клип да промотират мисля, а сега налагат Денис, та е нормално. От новите имена май само той има що-годе някакъв шанс за по-дълготрайна кариера според мен.

Доста се е обсъждало тук кой или какво командва тренда. Истината не знам дали ще я разберем.:1000(29):

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, meleto каза:

Дааа... има нещо приятно в този подход. Малко несериозно ми се струваше в началото. Но защо не? Нещо нетипично. Не вярвам, обаче, някой да я покани през бота...

Зарибявка е, да. На повечето въпроси отговаря тъпо. А ако искаш лична кореспонденция с Джина, какво правим... 

Има и за клипове, биография, а и за участията:

 

Screenshot_20190512_215813_com.android.chrome.jpg

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чуден трак от Камча, който обаче пропусна да наложи на сборните концерти, докато беше в кокошарника.

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Slavi каза:

Зарибявка е, да. На повечето въпроси отговаря тъпо. А ако искаш лична кореспонденция с Джина, какво правим... 

Има и за клипове, биография, а и за участията:

 

Screenshot_20190512_215813_com.android.chrome.jpg

Май някъде в цялото нещо те пита дали искаш да се свърже с теб. Но пак казвам - никой нормален собственик на заведение няма да си причини заемане чрез чат бот. Просто е абсурдно. Вместо просто да звъннеш и да приключиш. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, NazzkO каза:

Стандартната програма на шефката звучи все едно ще наемаш жрица на любовта 😄😄😄

Направили са го малко като шега. Може би ако беше с 1000 лв по-малко някой на шега би я заел да се появи на градинско парти или РД. :D 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, meleto каза:

Направили са го малко като шега. Може би ако беше с 1000 лв по-малко някой на шега би я заел да се появи на градинско парти или РД. :D 

 

Аз бях виждал нещо подобно при Марая, но пак беше глуповато хахах. Джина май вече съвсем изпадна от борда, а по едно време имаше готини песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, MrKidGSA каза:

Какъв глас само.. каква емоция! Напомня ми на Анелия и Преслава, когато започнаха и гласовете им не бяха толкова амортизирани. Дано момчето се занимава професионално с музика след формата. 

 

Настръхнах. Наистина много добре. Това е много трудна народна песен. Повечето чалгарки я пеят с грешна орнаментика. Жалко, че момчето не продължи. Внасяше разнообразие. 

преди 17 минути, SG каза:

За какво са й...:1000(29):

Тренда много гадно я прецака обаче. И Ванеса също. Утре като излязат Джулия и Кристиян те ще са номер 1, а въпросните две песни все едно изобщо не са били трендинг.

Да. Можеше да постои 2 дни в тренда. Заслужаваше го най малко заради силната премиера. Нямаше да паднат така гледанията най малко... Но нямаше късмета... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
  • Fast locked, unpinned, unlocked and locked this Тема
  • Fast pinned and unlocked this Тема
  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...