Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

А как ще коментирате, че последната песен на Фики се оказа поредния му флоп - сигурно пети или шести в последните 2 години?

Залезе по-бързо, отколкото изгря.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 4 минути, Cally-Pressyfan' каза:

И кои са, че не ги виждам? Ако имаш предвид протежетата на Галин - и от тях няма да излезе нищо.

Абе Лидия май ще я бъде. Голямо чакане на новия им проект в тубата от децата. Виж с Десита май няма да се получи, но дебютния и проект не е слаб. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, meleto каза:

Вече има други претендентки. Тя ще е на ниво Джена. НАвремето и Нова Десислава се опитаха да направят №1, но не се получи. Колко награди й подариха и пак не стана.

Къде сравняваш Коя с Джена, която на два пъти заслужаваше да бъде Певица на годината, но наглата толбухинка я прееба.

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, Slavi каза:

Джена с Да те бях ранила, Да те прежаля, Моли се да не почна и Да видя какво е видя върха. Преслава и Галена в онзи период бяха с по слаби песни. Трябваше да бъде певица на годината. Миналата година Джена отново се завърна с Хулиган и Яко ми е. Аз я харесвам Джена, но нрава и е ужасен и не успя да спечели агитка. Но се котира и от младите и от мангалята. 

Да, но няма харизмата на лидерка. Мачкаше с хитове, но не беше достатъчно. Така както ГАлена никога не успя да надмине Преслава, въпреки че имаше толкова години, в които беше по всички параграфи по-добра. 

На ГАлин протежетата все още нямам мнение. Зависи от следващите им проекти. Няма да са Гергана, очевидно не станаха масово известни с първата си песен. Последно това постигна Гери-Никол. Вярвам, че един път на десетилетие се появява подобно явление. 

Може да е Ванеса? Тя има харизма, отличителен глас, харесва се на децата и не само. А и да си кажем, Преслава и Галена не изглеждаха на 20 като завладяха публиката. Имаха вид на 27 годишни. А каква изненада? Ванеса е в тая възрастова граница тъкмо.

ВИдяхме, че Емануела беше фаворит за изминалата година. Може пък следваща Касъмова певачка да се окичи със звание. 

Жалко, че Емануела пуска вече пореден слаб проект.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, meleto каза:

Да, но няма харизмата на лидерка. Мачкаше с хитове, но не беше достатъчно. Така както ГАлена никога не успя да надмине Преслава, въпреки че имаше толкова години, в които беше по всички параграфи по-добра. 

На ГАлин протежетата все още нямам мнение. Зависи от следващите им проекти. Няма да са Гергана, очевидно не станаха масово известни с първата си песен. Последно това постигна Гери-Никол. Вярвам, че един път на десетилетие се появява подобно явление. 

Може да е Ванеса? Тя има харизма, отличителен глас, харесва се на децата и не само. А и да си кажем, Преслава и Галена не изглеждаха на 20 като завладяха публиката. Имаха вид на 27 годишни. А каква изненада? Ванеса е в тая възрастова граница тъкмо.

ВИдяхме, че Емануела беше фаворит за изминалата година. Може пък следваща Касъмова певачка да се окичи със звание. 

Жалко, че Емануела пуска вече пореден слаб проект.

Вече никой не се интересува кой пее дори в дадено парче. В онези години, в които Деса, Анелия и Преса бяха любимки, хората се интересуваха от самите изпълнители. Вече им е ясно, че правят всичко за пари и слава и го няма онзи момент. 

Ванеса не я виждам като топ име. Гласа и е като за озвучаване на детски филмчета. Някой друг хит може да види в дует, но до там. 

Само Лидия за мен е с потенциал, защото манталитета и не е като на типичната чалгаджийка и има влияние над малките. Джулия и Ванеса са дърта вече, за да пробиват тепърва. Джулия ако спре да издава 1 година, няма и да си спомнят за нея. В момента е важно да имаш хитове за клубовете, никой не търси харизма. Пука им на пияниците оо дупките кой как пее и има ли харизма... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Естествено, говореше се как Деси Слава щяла да пуска кой знае каква песен и хит и гледанията й падат в събота вечер. И тази няма да я бъде - после говорете коя нямала самостоятелни хитове. Та тя няма от близо 3 години такъв. Слави, как ще коментираш? Ще стигне ли успеха на "Честито"?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Danger. каза:

Естествено, говореше се как Деси Слава щяла да пуска кой знае каква песен и хит и гледанията й падат в събота вечер. И тази няма да я бъде - после говорете коя нямала самостоятелни хитове. Та тя няма от близо 3 години такъв. Слави, как ще коментираш? Ще стигне ли успеха на "Честито"?

Коментирал съм още в темата, че песента няма да бъде някакъв голям хит. Изобщо Деса я отпишете за в бъдеще. Беше то, каквото беше при нея. Лека по лека отива при Ивана и Глория. Първо, гласа и не е във форма. Второ, тя се е направила на чучело като визия и я няма харизмата и, която я задържа толкова години, дори когато нямаше големи хитове. Трето от Гледай да не бъркаш започна да издава рядко парчета като разчиташе на добрата бройка месечни участия и загуби инерцията натрупана от 2016 и Капките. Тя сама си изработи надгробната плоча. Никой не и е виновен. Само тя. Виждаш, че тези, които се борят за топ позиция пускат песни през 2-3 месеца, интересни колаборации. А и Деса е много трудна от към песни. От една страна не и отиват твърде комерсиални парчета като тези на Емануела или Преслава дори. Получаваше критика, че се обезличава. От друга страна не може да я кара само на балади, защото губи от младия таргет и клубния живот. Общо взето не е лесно да си Десислава. От много стола буквално се разплу на земята. Тежки времена идват за нея.  Ако успее да задържи нивото с по 5-6 милиона на песен, ще е цяло чудо. И все пак Деса е легенда в този жанр и има сигурно място в историята му. При Анелия и Емануела също е очевиден голям спад и лека полека пътуват надолу, но те поне са активни и бълват продукция и спадс все още не е така осезаем. Емилия и тя на самостоятелните си парчетс и 3 милиона едва достига от 3 години. 

Тя и Галена беше тръгнала натам докато Тони Стораро не отприщи нещата покрай Шефката, а после не се засили и с Феноменален, но очевидно е, че големите и хитове вече се очертават да бъдат основно в кючекчийския стил. 

В момента на картата виждам Преслава, Галена, Галин и Джена във възходяща позиция. 

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледанията вървят нормално като за Десислава. Тя милионите никога не ги е правила с повече от един-два дена над 200k. Затова истинските й хитове са трайни, а не набързо направени за един сезон.

Но и в горния пост на Слави има доста вярно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, SG каза:

Гледанията вървят нормално като за Десислава. Тя милионите никога не ги е правила с повече от един-два дена над 200k. Затова истинските й хитове са трайни, а не набързо направени за един сезон.

Но и в горния пост на Слави има доста вярно.

Има вярно разбира се. Пропуснах да спомена само, че и Галена много спомогна бавно, но сигурно да я подбутне надолу. Преди 3 години казах, че тези приятелства дето завързва Деса няма да и донесат нищо добро. Вместо Деса да ги тласне в една друга посока, тя тръгна по тяхната и сега ще си плаща за това. Всичко е закономерно. Колкото и да я обичам, от Деса лъха безпомощност и съжаление. Очевидно е, че много хора усещат промяната. Преди 4 години влезе като най пеещата в Пайнер, а сега е поредната им кръчмарка с бледи нюанси от това, което беше. Погледни я 2015,виж я сега. Как дс не я съжалявал за това, че се пропиля. Като нищо Пайнер да я преориентират към народната музика до 2-3 години. Аз наистина не виждам спасение за нея. Просто тя самата не осъзнава нуждата от промяна. По важно и е да я клати малкия мма боец, да се черпи по заведения и да си угажда на всяка дреболия. А и към феновете си не е каквато беше. Преди излъчваше благородство и благодарност, а сега едно самодоволство, граничещо до надменност. Ако се отреши от всичко това, може и да има светлина в тунела. 

  • Love 2
  • Sad 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, Slavi каза:

Има вярно разбира се. Пропуснах да спомена само, че и Галена много спомогна бавно, но сигурно да я подбутне надолу. Преди 3 години казах, че тези приятелства дето завързва Деса няма да и донесат нищо добро. Вместо Деса да ги тласне в една друга посока, тя тръгна по тяхната и сега ще си плаща за това. Всичко е закономерно. Колкото и да я обичам, от Деса лъха безпомощност и съжаление. Очевидно е, че много хора усещат промяната. Преди 4 години влезе като най пеещата в Пайнер, а сега е поредната им кръчмарка с бледи нюанси от това, което беше. Погледни я 2015,виж я сега. Как дс не я съжалявал за това, че се пропиля. Като нищо Пайнер да я преориентират към народната музика до 2-3 години. Аз наистина не виждам спасение за нея. Просто тя самата не осъзнава нуждата от промяна. По важно и е да я клати малкия мма боец, да се черпи по заведения и да си угажда на всяка дреболия. А и към феновете си не е каквато беше. Преди излъчваше благородство и благодарност, а сега едно самодоволство, граничещо до надменност. Ако се отреши от всичко това, може и да има светлина в тунела. 

Слави, хайде малко по-позитивно, че ми става супер тъжно за Деса. От толкова голяма певица (най-голямата) в БГ музиката, да я докара до тук и да се свърши толкова нелепо, ще е повече от жалко. Дано не си прав, но времето ще покаже. Дори от седмици, когато стане въпрос за нея, се сещам за онова видео от Пей с мен, където Вълкана през сълзи каза: "Колко е жалко, когато човек загуби гласа си". Дано не се отнася и за наша Десислава и се съвземе. 

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Cally-Pressyfan' каза:

Преслава е запазила 20 и 21 юни за снимките на нов клип.

Дано изненада с нещо различно от Драганински и спре да работи с Ганев. Ако пък избухне с балада пък би било велико, защото тя няма слаба баладична песен, но тъй като си я знаем колко е обсебена от това да има хит - едва ли ще ме огрее. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, MrKidGSA каза:

Дано изненада с нещо различно от Драганински и спре да работи с Ганев. Ако пък избухне с балада пък би било велико, защото тя няма слаба баладична песен, но тъй като си я знаем колко е обсебена от това да има хит - едва ли ще ме огрее. 

Драганински се оказва нож с две остриета, защото виждаме че някои негови песни като "Чуплива и влюбена" и "Без теб" не се възприеха.

За балада - няма шанс в разгара на лятото, още повече от нея.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно казано Ганев толкова се изтърка. Дано Преслава е заложила на някой различен автор. Примерно от много време никой не е работил с Калин Димитров а той правеше яки песни. С Пашев песните и бяха топ.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Драганински се оказва нож с две остриета, защото виждаме че някои негови песни като "Чуплива и влюбена" и "Без теб" не се възприеха.

За балада - няма шанс в разгара на лятото, още повече от нея.

Не се знае, виж че миналата година скандализира с балада-провал и с право си остана в девета глуха. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, MrKidGSA каза:

Не се знае, виж че миналата година скандализира с балада-провал и с право си остана в девета глуха. 

Остана в девета глуха, защото нямаше и една българска дума в песента. Иначе щеше да се популяризира повече.

Иначе ако не броим "Богови", вече ще станат 5 години откакто няма балада.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, MrKidGSA каза:

Слави, хайде малко по-позитивно, че ми става супер тъжно за Деса. От толкова голяма певица (най-голямата) в БГ музиката, да я докара до тук и да се свърши толкова нелепо, ще е повече от жалко. Дано не си прав, но времето ще покаже. Дори от седмици, когато стане въпрос за нея, се сещам за онова видео от Пей с мен, където Вълкана през сълзи каза: "Колко е жалко, когато човек загуби гласа си". Дано не се отнася и за наша Десислава и се съвземе. 

И на мен ми е тъжно. От 2002 живея с музиката и, дори с проблемите и вълненията и. Не ме е интересувало дали ще има хит или не, колкото ме е вълнувало как пее, каква музика прави. Възхищавал съм се на това, че дълги години не позволяваше актуалната вълна да я води, на това, че живееше по различен начин от типичната чалгаджийка. 

Няма да е първата певица с възхитителен глас, която си е опропастила таланта. Няма нужда да напомням за голямата Уитни Хюстън последните години преди кончината и. Милата се дереше и капка не и бе останал от гласа и. И аз последно време се сещам за видеото с Вълкана, когато Деси отново пренебрегна желанието и. А вече няма глас да запише албум с народна музика, какъвто обеща преди 10 години. Лошото е, че е едва на 40. Не ми се мисли какво я чака след още няколко години... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Cally-Pressyfan' каза:

Остана в девета глуха, защото нямаше и една българска дума в песента. Иначе щеше да се популяризира повече.

Иначе ако не броим "Богови", вече ще станат 5 години откакто няма балада.

Мен ме е яд, че тя не пееше на български в песента, защото си е хубава балада. Жалко, че все по-малко залага на балади. Кога ли ще се опомни, че музиката не е само комерс, а с таланта си може да прави много повече, както до към 2009 и пак да бъде успешна. Поздрав с любимата ми "Откакто те познавам". 

Link to comment
Сподели в други сайтове

MrKidGSA, ти като една нежна и лирична душа предполагам обожаваш златните поп-фолк балади, пуснати в разгара на летните горещи месеци. Например "Обич на заем" на Мария, "Не се обръщай" на Емилия, "Невъзможна любов" на Полина или "Колко часа любов" на Димана. :heart:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Cally-Pressyfan' каза:

MrKidGSA, ти като една нежна и лирична душа предполагам обожаваш златните поп-фолк балади, пуснати в разгара на летните горещи месеци. Например "Обич на заем" на Мария, "Не се обръщай" на Емилия, "Невъзможна любов" на Полина или "Колко часа любов" на Димана. :heart:

Прав си, Кели! Обожавам всяка една от гореспоменатите заедно с "Обич моя" на Гло, "Усмихната ме запомни" на Магде, "Ти си ми всичко", дори "Завинаги" на Ема от миналото лято. Ех, златни години си бяха!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, MrKidGSA каза:

Прав си, Кели! Обожавам всяка една от гореспоменатите заедно с "Обич моя" на Гло, "Усмихната ме запомни" на Магде, "Ти си ми всичко", дори "Завинаги" на Ема от миналото лято. Ех, златни години си бяха!

Пропуснахме един от любимите ми тракове на Райна - "Гасне пламък".

Пусни си този трак от лято 2006 и мигом изпадни в меланхолия:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми харесва как изглежда Деса в новото видео. Не знам защо я хейтите толкова. С розовата коса, където е с черната рокля, е супер яка.

Просто песента е слаба. И по-точно припева.

Четох, че Емрах скоро ще пуска песен. Вярно ли е? Аз виждам бъдеще в младите. И в Лидия има потенциал, и в Десита, и в Емрах, и в Денис.

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Vancho каза:

 

Четох, че Емрах скоро ще пуска песен. Вярно ли е? Аз виждам бъдеще в младите. И в Лидия има потенциал, и в Десита, и в Емрах, и в Денис.

От Пайнер бяха пуснали новина още в края на януари, че ще пуска песен.

http://planeta.tv/news/view/Nov-hit-se-zadava-ot-Emrah

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
  • Fast locked, unpinned, unlocked and locked this Тема
  • Fast pinned and unlocked this Тема
  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...