Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 50 минути, Danger. каза:

По-силно върви от "Изтрезняваш ли" - на Преслава нямаше и 6 млн. за месец, а Галена и Миле ще имат и повече. 

Иначе от Пайнер изтрили другото фен клипче с 80к на Добре ли си, но това по-голямото не го пипат... 

 

Изтрезняваш ли/Добре ли си

Ден 19: 132ка/138ka

Ден 18: 143ка/136ка

Ден 17: 162ка/141ка

Ден 16: 156ка/146ка

Ден 15: 162ка/168ка

Ден 14: 172ка/174ка

Ден 13: 184ка/206ка

Ден 12: 184ка/207ка

Ден 11: 225ка/206ка

Ден 10: 237ка/200ка

Ден 9: 268ка/225ка

Ден 8: 262ка/215ка

Ден 7: 268ка/250ка

Ден 6: 269ка/345ка

Ден 5: 293ка/279ка

Ден 4: 324ка/353ка

Ден 3: 363/360ка

Ден 2: 422ка/471ка

Ден 1: 382ка/359ка

 

Мен нещата ми изглеждат доста на кантар. А като взема впредвид, че песента на Галена е със сръбска звезда и стоя двойно повече в трендс, то нещата натежават в полза на Преслава дори. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 30 минути, DarkChild каза:

Гласът може отчасти да е и заради бременността. Беше казала навремето, че след първото си раждане имала трудности с пеенето известно време. Но това с хигиената на гласа, пушене, пиене и т.н. е непростимо за човек, който си изкарва хляба от това. Много певици се интересуват много повече от външния си вид (и се докарват до плашила с всякакви процедури), а не ги еня за нещото, върху което се гради цялата им кариера.

Едва ли. В Капките също пееше така... Мисляче драмата е от много отдавна. Само че преди не записваше песни, които звучат по този начин. Много съм добра също е с кръчмарското мяукане

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, DarkChild каза:

Гласът може отчасти да е и заради бременността. Беше казала навремето, че след първото си раждане имала трудности с пеенето известно време. Но това с хигиената на гласа, пушене, пиене и т.н. е непростимо за човек, който си изкарва хляба от това. Много певици се интересуват много повече от външния си вид (и се докарват до плашила с всякакви процедури), а не ги еня за нещото, върху което се гради цялата им кариера.

Особено, когато гласът е като този на ДесиСлава. Галени, Яници, Емануели няма какво толкова да пазят примерно. По принцип не им е дадено много. Дори храната, която поемаш е от значение. Има си и някакво хитрини със сурови яйца, мед, чайове. 

Бремеността може да е оказала влияние, но тя и в Ангелите и Дали ще те оставя вече имаше кръчмарска нотка. Ако и слушам изпълнения от 2015 до днес се усеща как постепенно и прогресивно промяната в гласа и настъпва. Не е рязка. 

Ще плаче за гласа си и с алкохол няма да може да удави мъката си по изгубеното... Доста посредствен начин на живот започна да живее последните години. Всеки си плаща по един или друг начин за това, че не се обича и пази достатъчно. Не вярвам Деса да се промени, така че не тая надежда, че ще я чуя да пее като преди.. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, meleto каза:

Едва ли. В Капките също пееше така... Мисляче драмата е от много отдавна. Само че преди не записваше песни, които звучат по този начин. Много съм добра също е с кръчмарското мяукане

 

Тука пак е супер в сравнение със сега, но да - усеща се настъпващата промяна. Като гледам колко бързо прогресира всичко, не ми се мисли как ще звучи след година две...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо сравнявате самостоятелна песен на Преслава с дуета на Галена и едно от най-големите имена в балканската музика? Много ясно, че най-малкото заради колаборацията ще генерират по-голям интерес в началото (който, както виждаме изобщо не покрива първоначалните очаквания). И ви го написаха, че Галин измести Преслава от Трендинг след 5 дни, а Галена стоя там близо 2 седмици, тъй като имаше късмета да няма много силни премиери в следващите дни. Вижте ги, че като излязоха от Трендинг и зациклиха. За месец ще направят към 6 милиона, а след това ще трупат доста по-бавно.

  • Love 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Slavi каза:

Изтрезняваш ли/Добре ли си

Ден 19: 132ка/138ka

Ден 18: 143ка/136ка

Ден 17: 162ка/141ка

Ден 16: 156ка/146ка

Ден 15: 162ка/168ка

Ден 14: 172ка/174ка

Ден 13: 184ка/206ка

Ден 12: 184ка/207ка

Ден 11: 225ка/206ка

Ден 10: 237ка/200ка

Ден 9: 268ка/225ка

Ден 8: 262ка/215ка

Ден 7: 268ка/250ка

Ден 6: 269ка/345ка

Ден 5: 293ка/279ка

Ден 4: 324ка/353ка

Ден 3: 363/360ка

Ден 2: 422ка/471ка

Ден 1: 382ка/359ка

 

Мен нещата ми изглеждат доста на кантар. А като взема впредвид, че песента на Галена е със сръбска звезда и стоя двойно повече в трендс, то нещата натежават в полза на Преслава дори. 

Не забравяй, че дуетът група отделна 30-ка от фен клипа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, Danger. каза:

Не забравяй, че дуетът група отделна 30-ка от фен клипа.

320ka има другото клипче. За 20 дни идват по 15-17ка. И все пак разликата е наистина много малка. Движат се по сходен начин, а откакто не са в трендинг доста рязко паднаха гледанията. Ще продължим да ги следим и следващите дни, но като изключию първата седмица, през останалото време гледанията не са впечатляващи. Една Феноменален без да е тръгвала с по 500ка, 3 месеца се движи около 100ка,което е далеч по впечатляващо. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина "Да гори в любов" и "Феноменален" тръгнаха с под 400 хиляди в първото денонощие, но излязоха много по-дълготрайни.

  • Love 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Slavi каза:

320ka има другото клипче. За 20 дни идват по 15-17ка.

353к са. И клипчето първите дни нямаше гледания, но от 1 седмица насам прави по 30к. Отделно Пайнер изтри още едно с 80к. Дуета на Емилия и той има близо половин милион от фен клипчета (без значение, че са изтрити.)

 

Просто да се научат как да ги трият автоматично и да не се прецакват хиляди песни.

Ако мислиш, че манипулирам с броя гледанията можеш спокойно да ги проследиш

"Добре ли си", 11.05, 23:12

Официален клип - 4 698 966

Фен клип - 353 592

Утре по това време ще ги изчисля.

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Danger. каза:

353к са. И клипчето първите дни нямаше гледания, но от 1 седмица насам прави по 30к. Отделно Пайнер изтри още едно с 80к. Дуета на Емилия и той има близо половин милион от фен клипчета (без значение, че са изтрити.)

 

Просто да се научат как да ги трият автоматично и да не се прецакват хиляди песни.

Ако мислиш, че манипулирам с броя гледанията можеш спокойно да ги проследиш

"Добре ли си", 11.05, 23:12

Официален клип - 4 698 966

Фен клип - 353 592

Утре по това време ще ги изчисля.

 

То може и на Изтрезняваш ли да има изтрити някакви, не се знае. 

 

Обаче на Галин и Лидия с 2 милиона фенския клип стои... 

Акула наистина върви много добре. Ще задмине всичко излязло през годината и като лайкове и като гледания. Най големия хит от пролетта се очертава. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Алисия пусна лайв чат и каза, че ще има нова песен този месец - даже може би след няколко дни.

Каза, че е направила почивка, защото мисли, че е попрекалила миналата година с 3 песни в кратък период от време.

Сега пак подготвя доста песни. Има проект с Тони Стораро пак.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Slavi каза:
 
 
 
преди 1 час, Slavi каза:

Вторник беше пак нито в трендс, нито в Попнейбъл🧐

И гледанията паднаха двойно... 

Специално проверих. Не е влязла, защото данните са за 35 часа. Има 414К за това време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, meleto каза:

Специално проверих. Не е влязла, защото данните са за 35 часа. Има 414К за това време.

И какво като данните са за 35 часа? Последните дни се случва на всички нови песни след дуета на Емануела и Илиян. Защо не е засекла само за 24 часа.?

Преди съм виждал и за 27 часа засечки, за 13 часа... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Slavi каза:

И какво като данните са за 35 часа? Последните дни се случва на всички нови песни след дуета на Емануела и Илиян. Защо не е засекла само за 24 часа.?

Преди съм виждал и за 27 часа засечки, за 13 часа... 

Гледам, че е добавена на 11 май, след като класацията за същия ден е била генерирана. Затова пропуска всички гледания от 10 май. И така се събират 35 часа до нощта на 12ти май. 

Да, за да не се получават разминавания е допустимо  до 27 часа (или 28 бяха). В крайна сметка, нейните гледания са за ден и половина, а на останалите за ~ 24 часа. 

Ще гледам дали наистина има драма с добавянето при следващите премиери. Може датата на добавяне да не е коректна, тъй като миналата седмица минахме на друг сървър и вече сайтът се отваря от Германия.  

Link to comment
Сподели в други сайтове

Водещият по радио Веселина за класацията Веселина топ 10 каза, че Галена с Миле Китич- Добре ли си имат доста голяма разлика гласуване от слушателите за разлика от песента на 2-ро място. На Галена и Миле е номер 1 с доста завиден висок вот.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честито! Джула от Белослав чукна 30 години. 

Как ще се опитват да я налагат на тийновете е доста интересно. Само с Ивана успяха да направят голяма звезда на 30+, но при нея репертоарът беше велик и обхващаше много широк кръг от аудиторията. Тук нямаме нищо такова.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Честито! Джула от Белослав чукна 30 години. 

Как ще се опитват да я налагат на тийновете е доста интересно. Само с Ивана успяха да направят голяма звезда на 30+, но при нея репертоарът беше велик и обхващаше много широк кръг от аудиторията. Тук нямаме нищо такова.

Вече има други претендентки. Тя ще е на ниво Джена. НАвремето и Нова Десислава се опитаха да направят №1, но не се получи. Колко награди й подариха и пак не стана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Честито! Джула от Белослав чукна 30 години. 

Как ще се опитват да я налагат на тийновете е доста интересно. Само с Ивана успяха да направят голяма звезда на 30+, но при нея репертоарът беше велик и обхващаше много широк кръг от аудиторията. Тук нямаме нищо такова.

А и тогава попфолка се консумираше от различни възрастови групи и от хора с различен социален статут. Беше излязла от кръчмите. А сега е завряна в клубовете. Извън тях хората рядко си харесват и слушат нещо от жанра. 

Джулия без дуети е кръгла нула. До 2-3 години ще прави компания на Магда и Димана. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, meleto каза:

Вече има други претендентки. Тя ще е на ниво Джена. НАвремето и Нова Десислава се опитаха да направят №1, но не се получи. Колко награди й подариха и пак не стана.

И кои са, че не ги виждам? Ако имаш предвид протежетата на Галин - и от тях няма да излезе нищо.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

Вече има други претендентки. Тя ще е на ниво Джена. НАвремето и Нова Десислава се опитаха да направят №1, но не се получи. Колко награди й подариха и пак не стана.

Джена с Да те бях ранила, Да те прежаля, Моли се да не почна и Да видя какво е видя върха. Преслава и Галена в онзи период бяха с по слаби песни. Трябваше да бъде певица на годината. Миналата година Джена отново се завърна с Хулиган и Яко ми е. Аз я харесвам Джена, но нрава и е ужасен и не успя да спечели агитка. Но се котира и от младите и от мангалята. 

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
  • Fast locked, unpinned, unlocked and locked this Тема
  • Fast pinned and unlocked this Тема
  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...